Startovní listina

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
BenešováAnnaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Špindlerův Mlýncarla.kupkolo.czzaplaceno
AbrtJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Liberec 8ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
Albert Radek Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) MikuloviceHotel Premium Znojmozaplaceno
AuersvaldZdeněkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Jilemnicezaplaceno
BajerMiroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
BajerováNatálieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Chocenzaplaceno
BajerováRozálieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Chocenzaplaceno
Bajerová KristýnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéMattoni free runzaplaceno
BakalárJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labemzaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
BaliharJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OlomoucBalini FSCzaplaceno
BaliharJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horka nad moravouBalini FSCzaplaceno
BandováIsabellaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Prahazaplaceno
BardisalZdeněkKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy Bikerszaplaceno
BardisalováKateřinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy Bikerszaplaceno
BarešMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lovosicezaplaceno
BártaFrantišekKrátká trať - ElektrokolaHradec Královézaplaceno
BartákMatteo MaxOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
BartákováNella SofieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
BartíkováHannaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Praha 10 - ZáběhliceRexonix Kovozaplaceno
BartoňMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovDecathlon Czech cycling teamzaplaceno
BártováIvaKrátká trať - Gravel ŽenyHradec Královézaplaceno
BartůněkJanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Praha 108Bike for Life Bike clubzaplaceno
BečkaOndřejKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
BednaříkStanislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiHronovEndorphin Republiczaplaceno
BednaříkováAnetaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)HronovEndorphin Republiczaplaceno
BekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Smržovzaplaceno
BěleckýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JenisoviceBitters Superior cyklolive teamzaplaceno
BělinaRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
BělkaLukášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nový BorEleven Head CST Cyklolivezaplaceno
BělohlávekVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 9 - MiškoviceBRCYKL ŘEVNICEzaplaceno
BenekJakubOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
BeranekJakubDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Trutnovzaplaceno
BetlachováAndreaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
BezvodaJiříKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KraloveMateřská škola Antoniezaplaceno
BičíkMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubicePCEzaplaceno
Biciste Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Měníkzaplaceno
BílýRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně Bohdanečzaplaceno
BisováŠtěpánkaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Česká LípaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVEzaplaceno
BlažekPavelDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kunčice nad Labemzaplaceno
BlümlováEliškaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Hradec Králové GHOST Teamzaplaceno
BohuněkJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatinanyH Centrumzaplaceno
BokTomášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Černilovzaplaceno
BořilTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoká nad Labeminerez.cz racingzaplaceno
BošinováAntonieKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vernéřovice zaplaceno
BoumaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Velký Osekzaplaceno
BoušaBřetislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labemzaplaceno
BrandTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCykloprofi Gold Frenzaplaceno
BrázdováVeronikaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) ZlínValachbajk teamzaplaceno
BřečkaJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Berounzaplaceno
BřezinaMilanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Tetovzaplaceno
Březinová Karolína Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) VolečGHOST Teamzaplaceno
BryškaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
Bumbálek František Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PRAHA 14-Černý most BIKE FOR LIFE bike club zaplaceno
ČadilováLenkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Broumovzaplaceno
ČalkovskýPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Mokrá-HorákovBike Team Porsche Olomouczaplaceno
Čáp LukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Police nad Metují HSK cycling teamzaplaceno
ČapekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
ČáslavskýJakubKrátká trať - Gravel MužiTrutnovzaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
CelbováLucieDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Rtyně v PodkrkonošíKola-Rtyně zaplaceno
ČelůstkaFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chraštičkyzaplaceno
CenefelsFilipKrátká trať - Gravel MužiHolýšovDecathlon Hradec Královézaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ČermákLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5PSK OLYMP PRAHAzaplaceno
CermanMatějKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tyniste Nad Orlici zaplaceno
ČernotaJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
ČernýMatěj Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDecathlon Czech cycling team zaplaceno
ČervinkaFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ČervinkaMatouš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec KrálovéHradec Královézaplaceno
CharvatJanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec KrálovéNAPOSzaplaceno
ChejnovskýLukáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jaroměřzaplaceno
ChlupáčJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SemilyKUCHYNĚ LÍPAzaplaceno
CiocciDanieleDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PrahaKAH Sport Vrchlabízaplaceno
CmuntOndřejKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nový BorELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
CmuntPetrDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ProvodínELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE zaplaceno
CoufalTomáš Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Králové HSK Cycling teamzaplaceno
DaněkŠtěpán Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) RumburkUNLIMITED KM TRADING CZzaplaceno
DědekMilanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ledcezaplaceno
DederaVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Klyzaplaceno
DederaVojtěchDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Klyzaplaceno
DederováAmálieOdrážedla (1-5 let)Klyzaplaceno
DejmekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
DobruskáDeniska Dětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
DobruskyLubomirKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ustí nad Orlicízaplaceno
DobruskyDavid Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Ústí nad Orlicízaplaceno
DohnalováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
DoležalLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový BydžovNN2022zaplaceno
DolezalPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stěžeryzaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
DostálkováAnetaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Solnicezaplaceno
DoušaJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
DoušováMatyldaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
DucháčekTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
DuchekJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jedomělicezaplaceno
DúckáEdita Dětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Hradec KrálovéGHOST Junior teamzaplaceno
DúckýOndřejDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Hradec KrálovéGHOST Junior teamzaplaceno
DudekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Roudnice nad LabemBT Zavadilkazaplaceno
DudekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoka nad LabemGHOST teamzaplaceno
DufekMichalDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Hradec Králové 12zaplaceno
DufkováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové 12zaplaceno
DušánekJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) BýšťH Centrumzaplaceno
DvořáčekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lázně BohdanečLázně Bohdanečzaplaceno
DvořákVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Sendražicezaplaceno
DvořákMatyáš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)PardubiceDvořizaplaceno
DvořákDušanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Pelhřimovzaplaceno
DvořákPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Třebechovice pod OrebemHSK cycling teamzaplaceno
DvořákováVeronikaKrátká trať - Gravel ŽenySendražicezaplaceno
Dvořáková MarieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Sendražicezaplaceno
DvořákováLucieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Sendražicezaplaceno
EliášMatějKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořice v Podkrkonošízaplaceno
Eliáš Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hořice zaplaceno
EliášováNatálieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hořice v Podkrkonošízaplaceno
FabryJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Olomouczaplaceno
FamfulíkováBarboraDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)HořiceCykloklub Jičínzaplaceno
FamfulíkováElenaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)HořiceCykloklub Jičínzaplaceno
FialaAlešDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kralupy n/Vlt.zaplaceno
FialaJiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jirnyzaplaceno
FikerŠtěpán Odrážedla (1-5 let)Hradec Králové 6zaplaceno
FlídrMarekKrátká trať - Gravel MužiBřezová nad SvitavouFibertexzaplaceno
FormanTomášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Nové Město nad MetujíWikov TOTR Cycling Teamzaplaceno
FormánekJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
Formánek Bruno Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Vamberkzaplaceno
FormánkováSofieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Vamberkzaplaceno
FormanováAneta Odrážedla (1-5 let)Nové Město nad MetujíWikov TOTR Cycling Teamzaplaceno
FrolikJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Borohradekzaplaceno
FrolíkFiliDětský pohár DM10 (9 - 10 let)HradecKrálovézaplaceno
FryčGustaKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
FryčováLauraDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Hradec Královézaplaceno
FryčováMarkétaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
FulkaTomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Libřice zaplaceno
FulkováAnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Libřice zaplaceno
FulkováMartinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Libřice zaplaceno
GambaFilipDětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GambaKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GambaFilipKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GančarčíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
GottwaldLukášKrátká trať - ElektrokolaBydžovská Lhotka Borci sportovcizaplaceno
GregorLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KřtinyCyklogregi.czzaplaceno
GrossuAndrejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) SlanýPOLYSANzaplaceno
GulyasJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCZ LOKOzaplaceno
GulyásJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéCZ LOKOzaplaceno
HájekTomášKrátká trať - Gravel MužiHradec Královézaplaceno
HájekJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéBowling Peczaplaceno
HákMatyášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Černý DůlSK Janské Láznězaplaceno
HanzlíkZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
HasenörhlKarelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
HaškováKateřinaDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)Jablonec nad NisouELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HaškováKateřinaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Jablonec nad Nisou ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HaškovecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
HavelLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
HavelEliášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)praha 4Adastra cycling teamzaplaceno
HavlíčekJanKrátká trať - Rodinný team 2 členiStěžeryWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
HavlíčkováEliškaDětský pohár DZ12 (11 - 12 let)StěžeryWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
HavlíčkováAnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradce Královézaplaceno
HavlikJanKrátká trať - Gravel MužiHradec Králové DpmHKzaplaceno
HavlováNikolaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
HavlováEliškaDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)praha 4Adastra cycling teamzaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Litomyšlzaplaceno
HavranováStellaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Litomyšlzaplaceno
HavranováSáraOdrážedla (1-5 let)Litomyšl - Litomyšl-Městozaplaceno
HazuchaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec nad Svitavouzaplaceno
HazuchováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec nad SvitavouFibertex zaplaceno
HečkoMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ZlínValachbajk teamzaplaceno
HečkoAdamDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Dolní ŘediceTJ Sokol Dolní Ředicezaplaceno
HejhalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
HladíkDanielDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
HladíkováNatálie Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Pardubicezaplaceno
HlavaTadeášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ValdiceSDH Valdicezaplaceno
HloušekDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BlanskoBaumüller Cycling teamzaplaceno
Hluší Rostislav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Uničov zaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
HolecJiříDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
HolmanLeošDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
HolmanLadislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíOLD FARTSzaplaceno
HolubčákMarek Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Staré Hradištězaplaceno
HonzejkTadeáš Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecEleven Head Cyklolive Teamzaplaceno
HonzejkJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Liberec 10Eleven Head Cyklolive Teamzaplaceno
Horák Tomáš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Stará Paka zaplaceno
HorákJakubDětský pohár DM10 (9 - 10 let)ŽehušiceTalent Bike Cycling Teamzaplaceno
HorákJonášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ŽehušiceTalent Bike Cycling Teamzaplaceno
HorákJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehušicezaplaceno
HorákováInesKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 10ELEVEN BIKE TEAMzaplaceno
HorálekJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec královéHradecký Spinning Klubzaplaceno
HoufekOndřej Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové Decathlon Czech cycling teamzaplaceno
Houška JanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) TurnovHouškovy Český ráj, cykloservis Little David's zaplaceno
HrábekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní Jirčanyzaplaceno
HrábekKubaKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 4zaplaceno
HradilováŽofieDlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Hradec Královézaplaceno
HřebačkaJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hrušovázaplaceno
HruškaVojtěchKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéChlastanazaplaceno
Hubený Oldřich Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kolín zaplaceno
HüblPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká TřebováPrestige cycling teamzaplaceno
HvolkaPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Frýdek-MistekKilpi Racing Teamzaplaceno
JágrJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový BydžovKOLA 98zaplaceno
JamborLuděkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LovosiceCK Lovosicezaplaceno
JanThérDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Suchý DůlMassi Velocoachcz teamzaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
JanáčkováMagdalénaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
JanáčkováAlžbětaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
Janeček OliverDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Dolní Bousovzaplaceno
JanouchAlešKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LužecBorci sportovcizaplaceno
JansaLukáš Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Meziměstí 3WCE cycling teamzaplaceno
JanstaMilanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Mladá Boleslav - Mladá BoleslaMireas Realityzaplaceno
Jasanek TomasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dlouha TrebovaNN2023zaplaceno
JelínekMatějKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
JežekPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BýšťBodlina teamzaplaceno
JežekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad orlicíNN2024zaplaceno
JežekBedřichDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Týniště nad orlicíNN2023zaplaceno
JežekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad orlicíNN2023zaplaceno
JežekLukášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Týniště nad orlicíNN2023zaplaceno
JežkováBarboraDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Týniště nad orlicíNN2024zaplaceno
JilekRichardDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) BrnoBike Team Porsche Olomouc zaplaceno
Jírková Natálie Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Králové zaplaceno
JiroušDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
JirousJosefKrátká trať - ElektrokolaHradec Královékadado.czzaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
JiroušováKarolínaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)KADADOzaplaceno
JiroušováKamilaKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
JírůDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kouřimzaplaceno
JuhaňákRadekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Mikulovice 210zaplaceno
KadlecPetrDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) JaroměřJKF Jaroměřzaplaceno
KakrdaTomášDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) PardubiceH- Centrumzaplaceno
KalinaMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
KalinaJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KalojirosTondánoDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) nechaniceTEG Cyclingzaplaceno
KalojirosTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) nechanicePROOFYzaplaceno
KalvodaMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
KaňkaDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kozojedyzaplaceno
KaplanJeremiášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)RudníkTJ LO Spartak Vrchlabízaplaceno
KaplanBenjamínDětský pohár DM8 (7 - 8 let)RudníkTJ LO Spartak Vrchlabízaplaceno
KaplanJonatánDětský pohár DM6 (0 - 6 let)RudníkTJ LO Spartak Vrchlabízaplaceno
KarlecPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
KavaJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
KejzlarTomášKrátká trať - Rodinný team 2 členiNáchodTB Náchodzaplaceno
KerhartTomášKrátká trať - Gravel MužiHradec Královézaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
KlatkaAdam Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Záboří nad Labemzaplaceno
KlatkaPetrOdrážedla (1-5 let)Záboří nad Labemzaplaceno
KlimešTomášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDECATHLON Cycling Czech teamzaplaceno
KnopLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KnopJan Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéVELOCOACHCZ TEAMzaplaceno
KocBartlomiejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Wrocławzaplaceno
KočíDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 2zaplaceno
KočíElenaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
KočíIvanKrátká trať - Gravel MužiChomutovUnlimited KM Trading CZzaplaceno
KočíEduardDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Chomutovzaplaceno
KočiOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jaromner735028400zaplaceno
KočíLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BýšťINT CZzaplaceno
KociánMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KocianovaBozenaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Štramberkzaplaceno
KočováBarboraKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Třebechovice pod OrebemINT CZzaplaceno
KohoutJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NáchodTeam911zaplaceno
KohoutMichaelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 3 - ŽižkovPraha 3 - Žižkovzaplaceno
Kohout MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřiceTeam911zaplaceno
KohoutMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
KohoutováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) MiletínTeam911zaplaceno
KolesaLuděkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Praha 8Kbely Cycling Teamzaplaceno
KollertMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JaroměřKolda zaplaceno
KomárekKarelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kladnozaplaceno
KomarekMiloslavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Litomyslzaplaceno
KomárkováEvaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Šumperk 1Zlaté Hory zaplaceno
KopeckáDominikaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
KopeckaKlaraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2023zaplaceno
KopeckýJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
KopeckyJakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2023zaplaceno
KopeckyMikulasDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Týniště nad OrlicíNN2023zaplaceno
KopeckýMatějKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KopeckýŠtěpánDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KozojedyLAWI Stars - GIANTzaplaceno
KordačováSylvieKrátká trať - Gravel ŽenyChotutice zaplaceno
KořízekRichardDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Dolní ÚjezdOCK Osíkzaplaceno
KortusPetrDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Babice Řehenicezaplaceno
KortusováAdélaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Babice Řehenicezaplaceno
KortusováKarolína Odrážedla (1-5 let)Babice ŘeheniceFinna-Nikitazaplaceno
KošťálováVladanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
KotlářVladimírDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Býchoryzaplaceno
KoudelaLadislavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PrerovAD Team Prerovzaplaceno
KoudelkaDrahomírKrátká trať - Gravel MužiPyšelyMeixnerzaplaceno
Kovachki IvayloKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
KozáčkováElenDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
KozlováVeronikaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
KrálMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labemzaplaceno
Král Jiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicí HaKi-Runzaplaceno
Král Lukáš Krátká trať - ElektrokolaHradec Králové zaplaceno
Králová Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kostelec nad OrlicíHaKi-Runzaplaceno
KramárBedřichDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Josefův Důlzaplaceno
KrátkáKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové"kočky"zaplaceno
Krátký JanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov zaplaceno
Krátký Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
KraťochJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rosice u Chrastizaplaceno
KrištofováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KronDavid Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labem Adient Roudnice nad Labem zaplaceno
KrsekAntonínDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
KrtekPetrKrátká trať - Gravel MužiPraha 4zaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubzaplaceno
KubíkTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) DašiceSK ToMiHo Vyndejzaplaceno
KubínVladislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubice - Bílé PředměstíBMI Bramaczaplaceno
KubištaMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hořicezaplaceno
KučeraSebastianDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bukovina nad LabemHSK - Cycling Teamzaplaceno
KučeraLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŠumperkZebry z Vysočiny zaplaceno
KučeraMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Roveňzaplaceno
KučerováElizabethOdrážedla (1-5 let)Staré Hradištězaplaceno
KuldaRomanDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) TrutnovTrutnovzaplaceno
KuldaRadimDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) TrutnovKST Trutnovzaplaceno
KULHAVYJIŘÍDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KrakovanyJIRKA@JIRKAzaplaceno
KunčárPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebovázaplaceno
KuntovaPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně BělohradOctavia RS Familyzaplaceno
KutaJiříKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
KutílekPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Točníkzaplaceno
KvasničkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KynskýTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lánovzaplaceno
LáskaFrantišekKrátká trať - Rodinný team 2 členiDoudleby nad OrlicíLáskyčzaplaceno
LenzingMichalKrátká trať - Gravel MužiTrutnovzaplaceno
LhotaJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
LíbalJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labemzaplaceno
LichtenbergováZuzanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
LincMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Čelakovice zaplaceno
LincováNatálieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Čelakovice zaplaceno
Linhart Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní Jelení zaplaceno
LiškaDanelKrátká trať - ElektrokolaBášť...Milda Liši jede...zaplaceno
LiškaMilan Krátká trať - ElektrokolaJesenný...Milda Liši jede...zaplaceno
LiškováTerezaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)ProstějovTUFO Pardus Prostějovzaplaceno
LorencLinda Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) HoděšoviceGHOST TEAMzaplaceno
LorencBohumilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JimramovSKI team Jimramovzaplaceno
LorencDavidDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hoděšovice GHOST Teamzaplaceno
LužnýIvoDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) BystročiceTTC Olomouczaplaceno
MachMartinKrátká trať - ElektrokolaDolní OlešniceE-bike Mach teamzaplaceno
Macháček Zdeněk Krátká trať - Gravel MužiBrno Kolo pro život zaplaceno
MacháčekJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
MachkováNikolaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) KrakovanyMK Tlapky v tahuzaplaceno
MachováEva RůženaKrátká trať - ElektrokolaDolní OlešniceE-bike Mach teamzaplaceno
MackováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Biskupicezaplaceno
MacounováPavlínaKrátká trať - ElektrokolaHradec KrálovéMateřská škola Antoniezaplaceno
MaivaldMatyášDětský pohár DM12 (11 - 12 let)KoclířovSPORTREGzaplaceno
MaivaldSebastianDětský pohár DM10 (9 - 10 let)KoclířovSPORTREGzaplaceno
MaivaldEliášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)KoclířovSPORTREGzaplaceno
MalýMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Komárov"BIKE TEAM ŽEBRÁK"zaplaceno
MalýAlešKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Malšova LhotaRH-HKzaplaceno
Mařan Matěj Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Jičín HC Jičín zaplaceno
Mařanová Malvína Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Jičín HC Jičín zaplaceno
MarekDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) kutná horaagro kolínzaplaceno
MarekJiříKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Kutná HoraKC Kutná Horazaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
MartincováPavlínaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Trutnovcyklotrenink.comzaplaceno
MartínekTadeášKrátká trať - ElektrokolaTrutnovzaplaceno
MatějíčekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žamberkzaplaceno
MedekJaromírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Králové 9zaplaceno
MejstrikAdamKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralove zaplaceno
MenoušekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Černá HoraVF Sport Teamzaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
MervartMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ŠtítySpecialized-Štítyzaplaceno
MichálekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
MiholováAnnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Předměřicezaplaceno
MikuleckýPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoké MýtoCycli.cz Teamzaplaceno
MlynářJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DívčiceCYKLO JIŘIČKAzaplaceno
MokaMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyKRB Chrudimzaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralovezaplaceno
MoresNoahDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec Kralove zaplaceno
MrázekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřišnoViktorie Jeřišnozaplaceno
MrázkováLeonaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Třemošnicezaplaceno
MunzarMatějDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
MunzarMarekOdrážedla (1-5 let)Dolní ŘediceCykloharant Peckazaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
NádvorníkJiříKrátká trať - Gravel MužiHradec KrálovéHSK cycling teamzaplaceno
NádvorníkováDanielaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Hradec KrálovéHSK cycling teamzaplaceno
NejedláJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 18NN2022zaplaceno
NejedlýVáclavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 18NN2023zaplaceno
NěmcováMichaelaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Velká Losenicezaplaceno
NěmečekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lanžhotzaplaceno
NerudaMartin Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) České MeziřičíRAFKARNA IDEA cycling Teamzaplaceno
NesvadbaVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha zaplaceno
NetolickáVendula Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ChrudimCycli.cz Teamzaplaceno
NetopilováAdélaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Lysá nad Labemzaplaceno
NetukaVladimírDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) RumburkGHOST Teamzaplaceno
NosálRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
NosekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HostinnéARGO-HYTOSzaplaceno
Nosek RudaDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Králové Specialized - VELOCENTRUMzaplaceno
NovákRudolfKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
NovotnáValerieDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Náchod TOTR Cycling Teamzaplaceno
NovotnáVeronikaOdrážedla (1-5 let)Hradec KrálovéMokrý banditizaplaceno
NovotnáPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Náchodzaplaceno
NovotnýRadekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
NovotnýDaweKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéMokrý banditizaplaceno
NovotnýMiloslavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
NovotnýSebastianDětský pohár DM8 (7 - 8 let)NáchodTOTR Cycling Teamzaplaceno
NovotnýDavidDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec KrálovéMokrý Banditizaplaceno
NývltTomášKrátká trať - Rodinný team 2 členiPraha 4Nývlťácizaplaceno
OhniskoMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tiskokindyzaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
PálešRadimKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brnozaplaceno
PancnerMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
PanušováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ChotečKP RaceTeamzaplaceno
PanyrekVlastimilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim zaplaceno
PapáčkováAdélaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) LibchavyPrestige cycling teamzaplaceno
PapoušekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Sezemicezaplaceno
PařízekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ŽivaniceMASSI VELOCOACHCZ TEAMzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradOctavia RS Familyzaplaceno
PátkováAndreaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Klyzaplaceno
PávlLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labem zaplaceno
PavlišováPetraKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Hradec Králové (okres Hradec Kzaplaceno
PavloňováHana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Křtinyzaplaceno
PazderaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Vyšehněvicezaplaceno
PazderaJanDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Uličnícizaplaceno
PazderováEmaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Uličnícizaplaceno
PecaMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lázně BělohradCyklo Klub Jičínzaplaceno
PěchoučekZdeněkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČeperkaBAKAKO Nová Pakazaplaceno
PecinaMartinKrátká trať - ElektrokolaZlínMIKE BIKE TEAMzaplaceno
Pešek Jiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
PešinaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno
PešinováZuzanaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno
PeteraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dvůr Králové nad LabemCyklobanda.czzaplaceno
PeterkaJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha 4cyklo Faltýnekzaplaceno
PeterkováKateřinaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Praha 4cyklo Faltýnekzaplaceno
PetrJiříKrátká trať - Gravel MužiHradec Králové (Hradec KrálovéEndorphin Republic ERzaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní Jelení Horní Jelení zaplaceno
PetrnoušekDominikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) HoliceCykloprofi Goldfrenzaplaceno
PicpauerMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Slatiňanyzaplaceno
PilnáčekRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SmiřiceHSK cycling teamzaplaceno
PíšaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) TrutnovModel Bike Teamzaplaceno
PíšaTobiášOdrážedla (1-5 let)Hradec KrálovéMateřská škola Antoniezaplaceno
Píšová VěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královékočky+zaplaceno
PlašilPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2023zaplaceno
PodanáNatálieOdrážedla (1-5 let)PardubiceVaNDaL teamzaplaceno
PodanýDanielDětský pohár DM8 (7 - 8 let)PardubiceVaNDaL teamzaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceVaNDaL teamzaplaceno
PokornáHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Liberec 14ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
PokornáAdélaDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)Liberec 14ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
PokornáAdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Liberec 14ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE zaplaceno
PokornýLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Liberec 14ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
Pospíšil Štěpán Odrážedla (1-5 let)Radiměř Moravec Teamzaplaceno
Pospíšil Tomáš Odrážedla (1-5 let)Radiměř Moravec teamzaplaceno
Pospíšil Štěpán Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Radiměř zaplaceno
Pospíšil Jiří Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Rokycany Redpoint teamzaplaceno
PovolnáLilyOdrážedla (1-5 let)Deštné v Orlických horáchzaplaceno
PražákováAnnaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
PrazanVladimirKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KraloveBike Sport Hradec Kralovezaplaceno
Přibyl TomášOdrážedla (1-5 let)CvrčoviceCOCONizaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BystřecCyklotým Havířovzaplaceno
PřibylováTerezaOdrážedla (1-5 let)Cvrčovice COCONizaplaceno
ProcházkaZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ProcházkováMartinaDětský pohár DZ12 (11 - 12 let)Liberec 6ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ProcházkováKateřinaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Liberec 6ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ProuzaLadislavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) VrchlabíBikeStars Vrchlabízaplaceno
RadaVáclavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Trutnovzaplaceno
RademacherVojtěchDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Hradec KrálovéRademacher Teamzaplaceno
RajsíkJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chotusice Fido Sportzaplaceno
RasmussenFrankKrátká trať - Gravel MužiLitomyslFibertexzaplaceno
RauchfussMarekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) HlinskoRáfek Teamzaplaceno
RedekJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brnozaplaceno
ŘehůřekZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
Rejlková Sára Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Železnice zaplaceno
RočekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) HoliceBIKE FREAKS HOLICEzaplaceno
RočkováRomanaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) HoliceBIKE FREAKS HOLICEzaplaceno
Rothe Matěj Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Staré Křečany UNLIMITED KM TRADING CZ zaplaceno
RottováEmaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Pátekzaplaceno
RuffingJiříKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec Královézaplaceno
RusiňákJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
RutarDenisKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LánovARGO-HYTOS zaplaceno
RůžičkaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Pardubice - Bílé PředměstíBMI Bramaczaplaceno
RychnaTomášKrátká trať - Gravel MužiŽelezniceChlastanazaplaceno
RydloJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Příbramzaplaceno
RyndLiborDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Nový Hradec Královézaplaceno
RyndováZdeňkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nový Hradec Královézaplaceno
RyndováAnnaDlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Nový Hradec Královézaplaceno
RyndovámarieDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)Nový Hradec Královézaplaceno
RyšaváVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ12 (11 - 12 let)zaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
SaidlFilipKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) HronovHEAD PRO TEAM OPAVAzaplaceno
SakáčOndra Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Peckazaplaceno
ŠálováAdrianaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Borohrádek zaplaceno
ŠálováBeátaOdrážedla (1-5 let)Borohrádekzaplaceno
SamkováSofieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Býšť zaplaceno
Samková LauraDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Býšť zaplaceno
SatoriovaMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Golčův JeníkovZebry z Vysočinyzaplaceno
SchejbalJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Kocbeře Carla.kupkolo.cz zaplaceno
SchejbalMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brnozaplaceno
ŠedaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudimzaplaceno
SedláčekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
SeidlTomášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Bukovka - Habřinkazaplaceno
SeifertLukáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)PečkyEXPRESS CZ -TUFO TEAM KOLÍNzaplaceno
Seifertová Marie Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)PečkyTalent Bike zaplaceno
SemerákRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) DašiceATT Investments - Masterszaplaceno
ŠestákMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ústí nad Orlicízaplaceno
ŠídaMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Prahazaplaceno
ŠilleJaromírDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Holicezaplaceno
ŠimekDavid Krátká trať - Gravel MužiPraha 3Crazy bikers zaplaceno
ŠimekZbyněkKrátká trať - ElektrokolaZlaté Horyzaplaceno
ŠimůnekJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Trutnovzaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
SirotnáHelenka Odrážedla (1-5 let)Krucemburkzaplaceno
SkálaMilan Krátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) JinceČenkovzaplaceno
SkalickáAdélaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Horní JiřetínNN2020zaplaceno
Skalický JakubKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Horní Branná carla.kupkolo.cz zaplaceno
SkalkaJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaTexaco Prista Oil Triathlonzaplaceno
SklenářJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Tišnovzaplaceno
ŠkolaPavelDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Plzeňzaplaceno
SkořepováLadislavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Vlkovzaplaceno
SkřipskýJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KunštátBAUMÜLLER Cycling teamzaplaceno
SkučekJanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Praha 10CK Slavoj Terezínzaplaceno
SkucekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PrahaUNLIMITED KM TRAIDING CZzaplaceno
ŠkultétyJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) MlékosrbyBorci sportovcizaplaceno
ŠkvrnaVojtěchKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořice zaplaceno
ŠlaisŠtěpánOdrážedla (1-5 let)BlešnoAC Blešnozaplaceno
SlavíčekOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceSCP Pardubicezaplaceno
SlobodníkPatrikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Havličková Borovázaplaceno
SlukaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Meziměstí 3zaplaceno
SlukaŠimon Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)MeziměstíČeska spořitelna-Accoladezaplaceno
Šmarda Milan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
SmetanaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prahazaplaceno
ŠmídPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JílovištěGhost Teamzaplaceno
ŠmídJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
ŠmídlOndřej Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Roudnice nad Labem zaplaceno
ŠmídováStellaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)JílovištěGhost Junior Teamzaplaceno
SmolakMaxDětský pohár DM10 (9 - 10 let)PardubiceFizzyzaplaceno
SmolkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Boskovicezaplaceno
SobotkaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyBMI Bramaczaplaceno
SobotkováDorotaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Pardubice - Bílé PředměstíBMI Bramaczaplaceno
SodomkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéGHOST Teamzaplaceno
ŠormJiříDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nová PakaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
SotonaTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vlkovzaplaceno
SoučekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéSofatzaplaceno
ŠpačekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nový BydžovDycky Krosszaplaceno
SpáčilLeopoldDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LetoviceMONDRAKER Racing teamzaplaceno
ŠpatenkováMichaelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)SmiřiceFotr kempzaplaceno
ŠpičákJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Chrudimzaplaceno
SpilkaKryštofDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéTJ Sokol Maxičkyzaplaceno
SplítekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéHSK cycling teamzaplaceno
StanekDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KladnoUnětický Ležácizaplaceno
StaňkováAndělaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stochov okr.Kladnozaplaceno
StaňkováNelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Těptínzaplaceno
StarýRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavySvitavyzaplaceno
ŠťastnýKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Hradec KrálovéFitmami Hradec Královézaplaceno
ŠťastnýRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéEndorphin Republiczaplaceno
ŠteflFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prostějovzaplaceno
ŠteflMatyáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)Prostějovzaplaceno
ŠtěrbováMarikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
ŠtipákJakubKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDACHSER Czech Republic zaplaceno
StohwasserRichardKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) JK CYKLOzaplaceno
StraňákKubaKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéStěžeryzaplaceno
StranakPavelKrátká trať - Rodinný team 2 členiRousínov u VyškovaMTB Rousínovzaplaceno
StraňákováElliDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéStěžeryzaplaceno
StrejciusováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týnec nad Labemzaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
StverakPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ProstějovQ 36.5 zaplaceno
Sucharda Zdeněk Krátká trať - Rodinný team 2 členiNová pakaTJ Nová Paka zaplaceno
SuchardaRadekKrátká trať - Rodinný team 2 členiNová PakaTJ NOVÁ PAKAzaplaceno
ŠvancaraJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Vranovice - KelčiceMALIRUNzaplaceno
SvatošVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Králové Elkov Kasperzaplaceno
ŠvecOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 13Dexter Cycling zaplaceno
SvítekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Úvalyzaplaceno
SvobodaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nová PakaSokol Nová Paka zaplaceno
SvobodaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolín 2zaplaceno
SychraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Albrechtice nad orlicíNN2023zaplaceno
SzotkowskiFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Meziměstízaplaceno
Táborský MatyášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Králové zaplaceno
TalajkaAndrejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NymburkCyklo team KOLA 98zaplaceno
TauchmanMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČernilovRock Machine Cyklomaxzaplaceno
TeplýKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Předměřice Nad Labemzaplaceno
TichaEliskaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)MokrovousyTichyzaplaceno
TichaMarkétka Odrážedla (1-5 let)MokrovousyTichyzaplaceno
TichyŠiimonDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Mokrovousyzaplaceno
TichyTobiasDětský pohár DM6 (0 - 6 let)pardubiceHulkzaplaceno
TichyTobiáš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)PardubiceHulkzaplaceno
TlustáAmélieOdrážedla (1-5 let)Hořicezaplaceno
TomanLubošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA.KUPKOLO.CZzaplaceno
TomášZdeněkKrátká trať - Rodinný team 2 členiLhota pod LibčanyAC GoMango HÖGNERzaplaceno
TomášováLenkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Lhota pod LibčanyAC Gomango Hognerzaplaceno
TomšůMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Srchzaplaceno
TošovskáHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) LánovARGO-HYTOSzaplaceno
TřebickýPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ústí nad LabemACTIVE TOUR TEAMzaplaceno
TrejtnarPavelKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec Královézaplaceno
TrnkaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudimzaplaceno
TurečekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
TUZAROVÁValentinaDětský pohár DZ12 (11 - 12 let)GHOST junior teamzaplaceno
UchytilAloisDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Zlaté HoryBiketeam TJ Zlaté Horyzaplaceno
UlrichMiloslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Doudleby nad OrlicíDPC Doudlebyzaplaceno
UrbanekBohumírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VernéřoviceByk Bike Teamzaplaceno
UrbankováKarolínaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vernéřovicezaplaceno
UrbášekMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Opatovice nad Labemzaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2023zaplaceno
VáchaLubošDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Havlíčkův BrodVeloservis HBzaplaceno
VachuškaMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad DoubravouSKI&BIKE Modelárna Novákzaplaceno
VackovaEvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VáclavekPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Borohrádekzaplaceno
VáclavíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ValenaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NechaniceHC Mžanyzaplaceno
ValentaRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Chrudimzaplaceno
VáňaMarekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) JihlavaMM AUTO mtb Teamzaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
VaněkLuborDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
Vašíček RomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) RadvaniceContinental Adršpachzaplaceno
VávraStanislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) MiletínTeam 911zaplaceno
VávrováKarlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové 6Team 911zaplaceno
VčelišPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceBMI zaplaceno
VejběraMarekKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KralovéGhost juniorzaplaceno
VejběraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královécyklo pokr zaplaceno
VeseláKristýnaOdrážedla (1-5 let)Hradec KrálovéHasiči Plácky zaplaceno
Veselka FilipDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Černilov zaplaceno
VeselkaZdeněkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Třebechovice pod OrebemHSK cycling teamzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
Veselý JakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéHasiči Plácky zaplaceno
VikPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Opatovice nad Labemzaplaceno
VíšekJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChoceňCyklo Team kola 98zaplaceno
VítJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Úpicezaplaceno
VlasákMatyášOdrážedla (1-5 let)VelichovkyKubajz&Jančazaplaceno
VodehnalMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LitomyšlPrestige cycling teamzaplaceno
VodicaDominikDětský pohár DM8 (7 - 8 let)VýšoviceSK EDIE TEAM VSETÍNzaplaceno
VodicováAdélaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)VýšoviceSK Edie Team Vsetínzaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
VojáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
Vojáček JakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
VolštátMatoušKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Lhota u Příbramězaplaceno
Vondra Aleš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Třemošnice zaplaceno
VondrakPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Stará PakaKia Jicin zaplaceno
VoňkaDavidKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
VoralDavidKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Pardubicezaplaceno
VošalíkJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KlecanyPrague Unicycle Hockey Teamzaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
VoženílekVlastimilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceWožazaplaceno
VyčítalPavelKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
VyhnánekMartin Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Uhlířské Janovicezaplaceno
VysučekJosefDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Věkoše (Hradec Králové)zaplaceno
WildtSilvieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové 7zaplaceno
WildtMichael Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 7HaKaCUC zaplaceno
YASHHALVAWALADlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PRAHA 10zaplaceno
ŽáčekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
ZahradníkováVeronikaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Peckazaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
Zajačiková Anežka Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
ZajícDaniel Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Stará Pakazaplaceno
ZajícDaniel Krátká trať - Rodinný team 2 členiStará Pakazaplaceno
Zajícová AnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Stará Paka zaplaceno
Zákravský Marek Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Králové zaplaceno
ZářeckýLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
ZasteraMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
ZavadilováGerdaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Lysá nad Labemzaplaceno
ZborkaRonnieKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kladnozaplaceno
ZedekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lipník nad BečvouNigth Run Teamzaplaceno
Zhoř Ondřej Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brumov zaplaceno
Žížala Martin Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Benešov zaplaceno
ZlámalTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) OlomoucNutrendzaplaceno
ZnamenáčekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HoliceKaravany Znacarzaplaceno
ZnamenáčekKarelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Holice v ČecháchKaravany - ZNACARzaplaceno
ZnamenáčekKarelDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Holice v ČecháchKaravany - ZNACARzaplaceno
ZobinaJakub Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Dohalice zaplaceno
ZobinaOndřej Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Dohalice zaplaceno
ZouharovaDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BlanskoELEVEN BlackET TEAMzaplaceno
ZumrVojtěchDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
ZumrOndřejDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno