Startovní listina

Startovní listina

Přihlášeno je celkem 582 závodníků
PříjmeníJménoVěk ▼KategorieMěstoTeamPlatba
OčenášekPetr0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
BajerováJana0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
BajerJiří0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
MatoušekMartin0Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČERNÍ KONĚzaplaceno
KosíkMichal0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Černí Konězaplaceno
ŠpokStanislav0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
NeradPetr0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
MatějkaMarek1OdstrkovadlaHradec Královézaplaceno
JanáčekJan2Dětský pohár DM6(0 - 6 let)Lázně Bělohradzaplaceno
KulhánkováAnna3OdstrkovadlaHradec KrálovéKu-Ku-HKzaplaceno
NovákJan3OdstrkovadlaVysoké Mýtozaplaceno
MatějkaŠimon3OdstrkovadlaHradec Královézaplaceno
PošvářPetr3OdstrkovadlaLicibořicezaplaceno
LázničkováVeronika4OdstrkovadlaLázně BohdanečGhost junior teamzaplaceno
LázničkováVeronika4Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Lázně BohdanečGhost junior teamzaplaceno
FamfulíkováElena4Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)HořiceBakako Nová Pakazaplaceno
MunzarováMaja4Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Dvůr Králové n/LCarla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
FejglováElla4Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Králové OFTEXzaplaceno
FejglováEmma5Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec KrálovéOFTEXzaplaceno
HorákováJulie5Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)ČáslavSportik Čáslavzaplaceno
DobruskaDeniska5Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Ustí nad Orlicízaplaceno
StrnadováBarbora5Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hořičkyzaplaceno
PolmanováSára5Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
SemerádMarek5Dětský pohár DM6(0 - 6 let)ŘevniceSram Mitas Trek teamzaplaceno
KudrnaMatyáš6Dětský pohár DM6(0 - 6 let)LiberecBitters Superior Cyklofit Teamzaplaceno
MartinMatyáš6Dětský pohár DM6(0 - 6 let)Lánovzaplaceno
NovákováLaura6Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Stratos Autozaplaceno
ŽampaJakub6Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Sezemicezaplaceno
LázničkováBarbora 6Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Lázně BohdanečGhost junior teamzaplaceno
HorákováVanesa6Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)ČáslavSportik Čáslavzaplaceno
KučeraSebastian Jan 7Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
GambaFilip7Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)LiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAMzaplaceno
ValentováDenisa Viktorie7Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Stezeryzaplaceno
StrnadováNatálie7Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hořičkyzaplaceno
StaněkJan7Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hrochův TýnecCC Choceňzaplaceno
FamfulíkováBarbora8Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)HořiceBakako Nová Pakazaplaceno
KudrnaTomáš9Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecBitters Superior Cyklofit Teamzaplaceno
AdélaPokorná9Dětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Liberec 14bitters superior cyklofit teamzaplaceno
PolmanováDanica10Dětský pohár DZ12 (11 - 13 let)zaplaceno
ChvojkaFilip 10Dětský pohár DM12 (11 - 13 let)PraskačkaGHOST Teamzaplaceno
Kočová Barbora10Dětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Třebechovice pod Orebemzaplaceno
LacinováKateřina10Dětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Svatý MikulášKOLA 98zaplaceno
NeumanDaniel11Dětský pohár DM12 (11 - 13 let)VrdyExpres cz scott team Kolínzaplaceno
MunzarJan 12Dětský pohár DM12 (11 - 13 let)Dvůr Králové Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
ZemanRadim14Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)Bike & Ski Bakajdazaplaceno
LacinováAlexandra14Dětský pohár DZ14 (13 - 14 let)Svatý MikulášKOLA 98zaplaceno
KylarováAneta14Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Pardubicezaplaceno
KaňkaDavid14Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) KozojedyBakako Nová Pakazaplaceno
KyselováDenisa 14Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno
KubištaMartin15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
IštokMarek15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Suchý Důlzaplaceno
SurynekMartin15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nové Město nad Metujízaplaceno
SurynekMichal15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nové Město nad Metujízaplaceno
HančVojtěch15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dolní LánovMTB SPARTAK Vrchlabízaplaceno
GolineyMaryana15Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Špindlerův MlýnCarla.kupkolo.czzaplaceno
MorávekRoman15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) ČernilovSK Špindlzaplaceno
ZahradníčekJan15Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nový BydžovJZ BIKE Nový Bydžovzaplaceno
PaštaPavel16Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
TérFilip16Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) HronovS - Sport Hronovzaplaceno
FormanMartin16Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Pardubicezaplaceno
ZemanRadim17Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Bakov nad JizerouBike & Ski Bakajdazaplaceno
SolařFilip17Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
KluchLuboš17Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) PrahaKELLYS BIKE RANCH TEAMzaplaceno
KorotvičkováDenisa18Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Trutnovzaplaceno
PetrnoušekDominik18Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Holice zaplaceno
ČernýMatěj 18Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Btwin czech teamzaplaceno
PuhlovskýTomáš18Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Staŕe HradištěAlltraining.czzaplaceno
SoučekPetr18Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Praha 3Bikemarast teamzaplaceno
MachPatrik19Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec KrálovéVodnícizaplaceno
VernerJan19Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Uhlířské Janovicezaplaceno
AdámekDaniel19Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) NáchodREDPOINT - ELEVEN TEAMzaplaceno
ŠťástkováKristýna19Krátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Králův Dvůrzaplaceno
TérováVeronika19Krátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) HronovS - Sport Hronovzaplaceno
NovotnýOndřej19Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Uhlířské Janovicezaplaceno
BalousMartin20Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Praha 9zaplaceno
DobšovičVojtěch20Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) ČelákoviceKellys BikeRanch Teamzaplaceno
FrimlJiří 21Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Dlouhá Třebová zaplaceno
VíchováAnna 21Krátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Pardubicezaplaceno
MedunaJakub21Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) ChrudimMTB Chrudimzaplaceno
OtavaDaniel21Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
SvatošMartin22Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Prahazabehnitozaplaceno
MusalFilip22Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) KosmonosyBitters Superior Cyklofit teamzaplaceno
ŠulcDaniel22Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) PrahaZabehnitozaplaceno
Hlaváčková Andrea22Krátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Chvalkovicezaplaceno
KáňaTomáš23Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Červený Kostelec Pitrs Bikes Teamzaplaceno
ŠtosekMartin23Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéŠTOSTECHzaplaceno
ValentaVojtěch23Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Sobětuchyzaplaceno
VíšekTadeáš 23Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Sezemicezaplaceno
FridrichováLenka23Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 15 do 29 let) HronovGhost Teamzaplaceno
ŘíhováKristýna23Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Zbyslavzaplaceno
BartoňMartin24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) HronovDecathlon Btwin czech teamzaplaceno
ZoulíkováMichala24Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Skutečzaplaceno
NěmecFilip24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Fryšava pod Žákovou horouMTB RAMUSS teamzaplaceno
KůrováMichaela24Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
BělouškováEliška24Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
KavkaPetr24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) kunvaldMTB RAMUSSzaplaceno
ŠubrMarek24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hořicezaplaceno
PěchoučekZdenda24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) ČeperkaBakako Nová Pakazaplaceno
NožičkaTomáš24Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Nový Bydžovzaplaceno
SkřivanTomáš24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Prahazaplaceno
KoblicRadek24Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Mladá VožiceČEZ Cyklo Team Táborzaplaceno
OdehnalJan24Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec Královézaplaceno
SiglerováNikola24Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
LetáčekRadek25Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
LebedaMichal25Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůHradec KrálovéNič také konkrétnézaplaceno
LankováZuzana25Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Turnovzaplaceno
MásloJan25Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomax teamzaplaceno
HůzaJiří 25Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec Králové Kola Chaloupkazaplaceno
Petřík Jan 25Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec kralovezaplaceno
ŠubrováAdéla25Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Nový Bydžov MTB NB teamzaplaceno
PopelkaJan25Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Trutnovzaplaceno
MedkováMichaela25Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec KrálovéRockMachine Cyklomaxzaplaceno
ŠípekMichal26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Cerekvice nad LoučnouMoroSystemszaplaceno
SwaczynaAdam26Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) NÁCHODzaplaceno
Kučerová Tereza26Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Bakov nad Jizerou zaplaceno
KousalováPavlína26Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královéx-iontzaplaceno
SchmidtováTereza26Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 15 do 29 let) Pardubicezaplaceno
CutychJakub26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéHradecký Spinnig Klubzaplaceno
RůžičkaZbyněk26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový BorSKI PAUDERA Staré Splavyzaplaceno
RichterZbyněk26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) SezemiceGHOST Teamzaplaceno
PonikelskýJiři 26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) OstroměřPonik Racing, CSG teamzaplaceno
KostkanVojtěch26Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Předměřice Nad Labemzaplaceno
Svoboda Petr26Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec Králové Decathlon Btwin Czech teamzaplaceno
JečnýJosef27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Všeňzaplaceno
ShejbalováJana27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
LukáčPetr 27Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Smidary zaplaceno
StodulkovaDenisa27Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 15 do 29 let) Valasske MeziriciCeska sporitelna-Specializedzaplaceno
HůlkaDavid27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéKross Hvozdnicezaplaceno
TrynerLukáš27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Golčův JeníkovCK Vepříkovzaplaceno
KotizaTomáš27Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec KrálovéIDIADA CZzaplaceno
KopeckáLenka27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Přeloučzaplaceno
PlecháčováValentýna27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Nový Bydžovzaplaceno
HoudekDavid27Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec Králové 2zaplaceno
ZemanováKristýna27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Bakov nad Jizerouzaplaceno
TOMANLUKÁŠ27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Horní brannáCARLA. KUPKOLO.CZ DK. n. L.zaplaceno
HlubockaNikola27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Černilovzaplaceno
PochopováNicole27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Vrchlabí 1KUPKOLO.CZzaplaceno
LorencLukáš 27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) JimramovSki team Jimramovzaplaceno
VejrychPetr27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
TonOndrej27Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) HlinskoKola vasek&severynzaplaceno
SvobodaJakub28Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec KrálovéYogi Racing Team Ostravazaplaceno
KratochvílTomáš28Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Prahazaplaceno
GembalováKarolína28Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec KrálovéGHOST Teamzaplaceno
KlazarJindřich28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) HvozdniceKross Hvozdnicezaplaceno
ŠrámováAneta28Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
ŠmídJan28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
FejkPetr28Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Vrchlabízaplaceno
JahelkaMartin28Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Vysoká nad Labem ALPINA & ROECKLzaplaceno
ValaMichal28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Brnozaplaceno
JanáčekMartin28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Lázně Bělohradzaplaceno
PilařLuděk28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hlinskozaplaceno
MacháčekTomáš28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
KocandaMiroslav29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
FlídrLibor29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Svitavy zaplaceno
KašparZbyněk29Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Rychnov nad KněžnouTřebešovzaplaceno
HromádkoMarek29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Skutečzaplaceno
VítJan29Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Úpicezaplaceno
RusiňákJakub29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Králové 9zaplaceno
TomešJiří29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
BeranLukáš29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) SkutečGHOST TEAMzaplaceno
VašákMichal29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hlinskozaplaceno
DolenskýMartin29Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jičínzaplaceno
TichýMilan29Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nový BydžovNový Bydžov zaplaceno
JágrJan 29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový Bydžovzaplaceno
KopečnýDavid29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
KrejčováMichaela29Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
BenkováMarkéta29Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
KulasLukáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kravaře v Čecháchzaplaceno
ŠťastnáVeronika30Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) PcheryPcheryzaplaceno
RejhaLukáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéMorosystemszaplaceno
HanzelínLukáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
ProcházkováBarbora30Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) zaplaceno
VacekJakub30Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dolní BousovRohozec Amulet Teamzaplaceno
ZaplatílekJan30Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) VrchlabíTJ Spartak Vrchlabízaplaceno
AndělJaroslav30Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Opatovice nad Labemzaplaceno
KlimešováMonika30Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) BrnoENDEKA BASSTA teamzaplaceno
HrábekJakub30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Horní Jirčanyzaplaceno
SchejbalováMichala30Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) KocbeřeCyklobanda.czzaplaceno
JanouchTomáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) StěžeryGAPP System-Cabtechzaplaceno
GazdováLucie31Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Přerov BikeBeer Přerovzaplaceno
NovotnýDavid31Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéFoxínizaplaceno
HabáskoJaroslav31Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Havlíčkův BrodCK Vepříkovzaplaceno
PodanýLubomír31Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
BenekOndřej31Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Králové-zaplaceno
VostárekOndřej31Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový BydžovMTB NB teamzaplaceno
KopeckýJiří31Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
VáclavíkTomáš32Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vinařice u DobroviceForbiddenzaplaceno
KutnarMichal32Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KraloveFoxinizaplaceno
BoháčRadek32Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Libereczaplaceno
VondruškaBohuslav32Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Ruda nad MoravouTJ Sokol Hrabenovzaplaceno
KačerováIva32Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůTáborzaplaceno
TomiškováHana32Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůŽlebyMišácizaplaceno
LipovskáMarkéta32Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Brnozaplaceno
SchejbalJan32Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) KocbeřeCyklobanda.czzaplaceno
HodkováZuzana32Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec KrálovéChroustzaplaceno
DusOndřej32Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Sendražicezaplaceno
HurtováPetra32Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Česká LípaR 16 Dexter Teamzaplaceno
JiruškaPetr32Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Česká Třebovázaplaceno
KulhánkováJana32Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec KrálovéKu-Ku-HKzaplaceno
Drábek Martin 32Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Starý Bydžov MTB NB zaplaceno
horakovajana32Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) benatky nad jizerouzaplaceno
Parobekpavel33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Lochenicezaplaceno
OndráčekJiří33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
HromádkaMilan33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
ŠkopZbyněk33Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Česká SkaliceZdarmazaplaceno
Chaloupka Tomáš33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
BěleckýPetr33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) JenišoviceBitters Superior cyklofit teamzaplaceno
ZemanVojtěch33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
FialaMilan33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéKachna a Zelízaplaceno
ChadimaPetr33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
BalážováJana33Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Kralovezaplaceno
HavlíčekVáclav33Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Berounzaplaceno
GambaLukáš33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) LiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAMzaplaceno
PeteraJan33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Dvůr Králové nad LabemCyklobanda.czzaplaceno
KohoutMichael33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Praha 3Praha 3 - Žižkovzaplaceno
HrábekLukáš33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Horní Jirčanyzaplaceno
ChvojkaMartin33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Heřmanův MěstecLékárna.czzaplaceno
KarnetOndřej33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PrahaCykloVAPE Racing Teamzaplaceno
PísařMartin33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Heřmanův MěstecSK Cyklo-RD Pardubicezaplaceno
GrusPetr34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Žiželicezaplaceno
TULACHLUKÁŠ34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) LIBERECCykloliberec.czzaplaceno
KalvodaMichal34Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
Krček Vojtěch 34Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Králové VeKazaplaceno
SmejkalLukáš34Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Syrovátkazaplaceno
DubrovskýLukáš34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéHradecký Spinning klubzaplaceno
OndráčekPetr34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
VelechovskýLukáš34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Městec KrálovéMěstec Královézaplaceno
PrudilJan34Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) SvitavyMobilservis Svitavyzaplaceno
Brzobohatý Zdeněk 34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha Kbely cycling teamzaplaceno
VítekMatěj34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Svitavyzaplaceno
HoráčekMartin34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
ChlápekJosef34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Srchzaplaceno
AbrahamováMarie34Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Plzeňzaplaceno
KudrnaMiroslav34Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůLiberec 15Bitters Superior Cyklofit Teamzaplaceno
KoutskýTomáš34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
HašekPetr34Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Jablonec nad NisouBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAMzaplaceno
MeinlEmir35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) ChomutovNEVIX teámzaplaceno
ŠlorRobert 35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
NechanickýStanislav35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) JilemniceKrakonošácizaplaceno
KleisnerováMarkéta MAKY35Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Praha Černí Koně zaplaceno
ČudaJan35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Třebechovice pod Orebemzaplaceno
ŠkrlíkMiroslav35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Černí Konězaplaceno
Coufal Martin 35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Liberec 6SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM zaplaceno
vichovaeva35Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) hkzaplaceno
SchejbalMartin35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) KocbeřeSchejbal Teamzaplaceno
OupickyLukass35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Čelákovicezaplaceno
JuklPavel35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Cernilovzaplaceno
KoníčekMilan35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PřerovBikeBeer Přerov zaplaceno
ČeškaPetr35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Srch-zaplaceno
VosátkaTomáš35Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéRockMachine-Cyklomaxzaplaceno
HořeňovskýJiří36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) JaroměřVelocentrum - Stratos autozaplaceno
KučeraMartin36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Dolní Roveňzaplaceno
LittmannHynek 36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéDark Sidezaplaceno
MichalMartin36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
HorákováLucie36Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) ČáslavSK Sportík Čáslavzaplaceno
CirkvaDavid36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Cernilovzaplaceno
ČernýMichal36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
PazderaTomáš36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vyšehněvicezaplaceno
Petr Aleš 36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nový BydžovMTB NB Teamzaplaceno
Pospíšil Tomáš36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Sněžné zaplaceno
NovotnýFrantišek36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) StateniceSpinning klub - Borotalcozaplaceno
PODOLKA STANISLAV 36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) TURNOVzaplaceno
PelčarskýAleš36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hořicezaplaceno
PořickýDavid36Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůČeská Lípazaplaceno
BoumaTomáš36Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Velký Osek-Kolínzaplaceno
VikPavel37Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Opatovice nad Labemzaplaceno
TomášováLenka37Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Lhota pod LibčanyAC Gomango Högnerzaplaceno
GregorPavel37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
NajemnikMartin37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Přeloučzaplaceno
PešekJiří37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Kralovezaplaceno
HaškovecJan37Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
JonášFilip37Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nová VesCannondale Nová Veszaplaceno
ŠebíkováSoňa37Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Brnozaplaceno
FryšJan37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
HavrdaTomáš37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
DaškováEva37Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
NaščákMartin37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
MalířJan37Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéGHOST Teamzaplaceno
KotabovaKristyna38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Sobinovzaplaceno
TruksaIvan38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nižborzaplaceno
GADANIJignesh 38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) SvitavyMilacron Made in India - Ahmedabadzaplaceno
LukešRoman38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jilemnicezaplaceno
VítováAlena38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Trutnovzaplaceno
štěpánekLibor38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dobruškazaplaceno
ČejkaBořivoj38Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Chrudimzaplaceno
JelínekMartin38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vrané nad VltavouJelíncizaplaceno
NovákJindřich38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
PetrováPavlína38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Chotěbořzaplaceno
BöhmPetr38Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Prahazaplaceno
PolmanDaniel38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nová Pakalidé&HORYzaplaceno
JiroutMartin38Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Jablonec nad Nisouzaplaceno
Štěpánková Petra38Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůSezemiceŠtěpkyzaplaceno
StrnadJosef38Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hořičkyzaplaceno
KomberecAleš38Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéHradecký spinning klub-Borotalcozaplaceno
KaňkaDavid38Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Kozojedyzaplaceno
ChemišinecPavel39Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Lázně BělohradLázně Bělohrad -KOLA Dan ŠÍRzaplaceno
JelínkováSimona39Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Vrané nad VltavouJelíncizaplaceno
liptákmartin39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) h.královézaplaceno
DěckýPavel39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Frenštát p. R.Spolek GO ONzaplaceno
PříhodováPavlína39Dlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Hradec Královézaplaceno
NetolickýMichal39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kutná Horazaplaceno
PokornýLadislav39Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůLiberec 14bitters superior cyklofit teamzaplaceno
MuchaIvo39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Ostrava - Muglinov FLY cycling team Ostrava zaplaceno
ČernýMarek 39Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Tuchoměřicezaplaceno
BarberWayne40Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) holicezaplaceno
StancoJan40Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kolínzaplaceno
KošťálMarek40Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Vysoké ChvojnoBike Freaks Holicezaplaceno
NádvorníkJiří40Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůHradec KrálovéHSK Cycling Teamzaplaceno
MastíkTomáš 40Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PrahaČerní konězaplaceno
MalínskýJosef40Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůJilemniceBIKE TEAM JILEMNICE2zaplaceno
KnížekRadek40Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůRtyně v Podkrkonošízaplaceno
SkořepováLadislava40Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) VlkovRockMachine-Cyklomaxzaplaceno
PejchováEva40Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hořiněveszaplaceno
TřískaLukáš40Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéSKIBIKECENTRUM.CZ teamzaplaceno
DudovaVeronika40Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Zdicezaplaceno
LacinaAleš40Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Svatý MikulášKOLA 98zaplaceno
SerbusovaKaterina 41Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Semice KILPI RACING TEAM zaplaceno
NovákPetr41Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) TepliceSK Favorit Bílinazaplaceno
BukovskýLukáš41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ostrava - PorubaRockmachine-Cyklomaxzaplaceno
VíchaJan41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
PejchaAleš41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořiněveszaplaceno
KyrychVladimír41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Bystřice pod HostýnemDeathstones Bikeszaplaceno
ChvojkaPetr41Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůPraskačkaGHOST Teamzaplaceno
BrožPřemysl41Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůBoharynězaplaceno
BeranDavid41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 11Beran catering bike teamzaplaceno
BrandTomáš41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KráovéPCK Loudazaplaceno
KylarováAlexandra41Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
ŠťástkaPetr41Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Králův DvůrSIX MONKEYSzaplaceno
FlégrDavid41Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Staré Ždánice zaplaceno
JírůDavid42Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KouřimDeaf teamzaplaceno
KylarMichal42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
MičolaZdeněk42Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůSrchTour de pubzaplaceno
TomášZdeněk42Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Lhota pod LibčanyAC GoMango-HÖGNERzaplaceno
KučeraViktor42Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HlinskoGhost teamzaplaceno
KulhánekMiroslav 42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec královéKu-Ku-HKzaplaceno
LexováMartina42Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Ostroměřzaplaceno
BednaříkStanislav42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hronovzaplaceno
FliegerováKlára42Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) BlíževedlySK Blíževedly zaplaceno
MotlRoman42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Benátky nad Jizerouzaplaceno
Pojda Lukáš 42Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůPardubice Gepard Pardubicezaplaceno
FabiánRadoslav43Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PlzeňČerní konězaplaceno
DovolilJosef43Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůJilemniceBIKE TEAM JILEMNICE 1zaplaceno
NedošínskýPavel43Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
StejskalRichard43Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Lázně BohdanečÚH HKzaplaceno
PavlatováAlena43Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Prahazaplaceno
DražekTomáš43Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéPell´s Teamzaplaceno
KozaPetr43Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hořicezaplaceno
NetolickáPavla43Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Kutná Horazaplaceno
RyšavýMartin43Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůTrutnovPRO MUSIC PROLOG BIKEzaplaceno
ZemanMarek 43Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nymburk zaplaceno
SvítekJan43Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
HovádkováVěra43Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hradec KrálovéPSCycling Hradec Královézaplaceno
StřelecRoman44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Trutnovzaplaceno
PotůčekRadek 44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Dolní Přímzaplaceno
HájekTomáš44Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
DurdisTomáš44Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
BacílkováLenka44Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) ÚvalyOceloví letcizaplaceno
PošvářPetr44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Licibořicezaplaceno
ŠantrochRoman44Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůChlumec nad Cidlinouzaplaceno
SvobodaLudvík44Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Potštejnzaplaceno
ProkopLeoš44Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Opočnozaplaceno
KurečkaJindřich44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
DudekMichal45Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Vysoka nad LabemGHOST Teamzaplaceno
BalousMojmír45Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Hradec Královézaplaceno
KyselaPatrik45Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno
StrnádekRoman45Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hrádek mad Nisouzaplaceno
OpočenskýVladimír45Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Lázně Bělohradzaplaceno
PříhodaJiří 46Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Hradec Královézaplaceno
KočíLadislav46Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Třebechovice pod OrebemINT CZzaplaceno
HejhalJosef46Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kostelec nad OrlicíSokol Ostřetínzaplaceno
GebrtMichal46Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCube Pejcha HKzaplaceno
HovádekRadek46Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Hradec KrálovéPSC Hradec Krrálovézaplaceno
LukáčPetr46Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SMIDARYCyklomaxzaplaceno
AdamTomáš46Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VepříkovC.K.Vepříkovzaplaceno
TerbákTibor46Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) KrálovecKráloveczaplaceno
KubantPavel47Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Lázně BohdanečLázně Bohdanečzaplaceno
KubištaMichal47Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) OstroměřHOŘICKÉ TRUBIČKY JANKAzaplaceno
SkřivanEmilián47Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Praha 10zaplaceno
Puhlovský Petr47Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Staré Hradiště u Pardubic zaplaceno
PospíšilPavel47Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chlumec nad CidlinouRoula Boyszaplaceno
PřibylováDagmar47Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecEleven Mercedes-Benz Mitaszaplaceno
KocmanPetr48Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) MiloviceČeMBA / Černí konězaplaceno
FliegerJiří48Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) BlíževedlySK Blíževedly zaplaceno
NosekRudolf48Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéVELOCENTRUM-STRATOS AUTO zaplaceno
STANĚKTomáš48Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůNová PakaBAKAKO Nová Pakazaplaceno
DušekMichal48Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Živanicezaplaceno
KoblicJaroslav48Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Mladá VožiceCK Mladá Vožicezaplaceno
UrbanRené48Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KameniceAlltrainingzaplaceno
TomanLuboš49Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Horní BrannáCARLA KUPKOLO.CZzaplaceno
Novotný Jiří 49Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Králové JINO RC modely zaplaceno
ZadinaPetr 49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT Chotěbořzaplaceno
PonikelskáJana49Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Lazně BělohradPonik Racingzaplaceno
KordaVladimír49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PardubiceOFTEX OCNI KLINIKA PARDUBICEzaplaceno
DvořákPetr49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Třebechovice pod OrebemPCK Loudazaplaceno
SkalickyMichael49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KraloveKlub sportů Pardubicezaplaceno
FedákLuděk49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
DvořákTomáš49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Malá Skálazaplaceno
StrnádekStanislav50Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hrádek nad Nisouzaplaceno
DvořáčekMartin50Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lázně BohdanečEDPO Teamzaplaceno
ČásenskýJiří50Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Zdicezaplaceno
KolaříkMiroslav50Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Moravská TřebováSK Blíževedlyzaplaceno
VévodaLibor50Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) BlanskoBlanskozaplaceno
HodovalPetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
JeřábekPetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
KarabaZdeněk51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChotěbořKaba sportzaplaceno
HlaváčkováJana51Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Chvalkovicezaplaceno
RakováMarcela51Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) HořiceAlfa team Hořicezaplaceno
KašparZdeněk51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha 9 -BěchoviceRock Racingzaplaceno
KrausMiroslav51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lázně BělohradLázně Bělohradzaplaceno
TauchmanMichal51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČernilovRock Machine-Cyklomaxzaplaceno
KozlíkPetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
MachalaMartin51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Vysoká nad LabemALPINA & ROECKLzaplaceno
hofmanpetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
KrálPetr52Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LanškrounOFTEX Oční Klinikazaplaceno
RauerLuboš52Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA sport Chotěbořzaplaceno
RakSláva52Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) HořiceAlfa team Hořicezaplaceno
FliegerJaroslav52Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Moravská TřebováSK Blíževedlyzaplaceno
MackoVladimír52Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Prahazaplaceno
GabrielAleš52Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Týniště nad Orlicízaplaceno
BariJosef53Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Staré HradištěGepard Pardubicezaplaceno
KleisnerPavel53Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Ostřetín-zaplaceno
ZemanJosef53Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Bakov nad Jizerouzaplaceno
TuháčekMilan54Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) RudnáRotor bikezaplaceno
ZemanIgor54Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Prahawww.bajker.euzaplaceno
HomolkaPavel54Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LounyTO EUROPE PEK SPORTzaplaceno
FliegerBohumil54Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) BlíževedlySK Blíževedly zaplaceno
MedekJaromír55Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Hradec Královézaplaceno
KakrdaTomáš55Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
BoukalJosef55Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Jilemnicezaplaceno
GambaRobert56Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůLiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAMzaplaceno
VejrychJaroslav56Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Litomyšlzaplaceno
CHUTNÝJaroslav57Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Běleč nad Orlicí 95VELOCENTRUM-STRATOS AUTOzaplaceno
PrudilJiří57Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) SvitavyBOSCH CAR SERVICE SVITAVYzaplaceno
PinďákJiří57Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ÚvalyOceloví letcizaplaceno
ŠindelářJiří57Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChrudimMTB Chrudimzaplaceno
ZímaVladimír58Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChrudimAlltraining.czzaplaceno
MartínekDušan58Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Tynec nad LabemLike bike Rasochyzaplaceno
KadlecováHana58Dlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší)Praha 4bajker.euzaplaceno
SpáčilLeopold58Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LetoviceNOVATOP LAPIERRE/Letovicezaplaceno
NeprašLadislav59Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Sázavazaplaceno
HavelkaPetr59Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéHradecký spinning klubzaplaceno
KinčlováIvana59Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
KošvanecMilouš59Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Běrunicenovyzaplaceno
ŠídaKarel59Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) TanvaldČerní konězaplaceno
HavelVladimír59Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Královézaplaceno
MařanJiří60Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Svojšicezaplaceno
petrmilan 60Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) velké pořičizaplaceno
MásloVlastimil60Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Náchodzaplaceno
JiroušJosef62Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéCEPro teamzaplaceno
KlimešMiloš62Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) BrnoENDEKA BASSTA teamzaplaceno
FryčAugustin63Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéStratosauto.czzaplaceno
BystrianskýJosef63Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) PřeloučGhost teamzaplaceno
LiptákJozef 66Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Veľký Krtíš - SRzaplaceno
KutaJiří68Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Králové 9zaplaceno
BekaJosef69Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) KosmonosyInstatopzaplaceno
KOHOUTMiloslav70Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) ŽacléřMC Metujezaplaceno
SurynekIvan71Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Nové Město nad Metujzaplaceno
PojdaZvonimír71Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) PardubiceGepard Pardubicezaplaceno
SochackýMiloslav72Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Stará BěláSINTEZIzaplaceno
OTRUBAJan74Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) StrážniceOceloví letcizaplaceno
ZemanováJitka88Dlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší)Bakov nad Jizerouzaplaceno
SchejbalováSimona88Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) KocbeřeSchejbal Teamzaplaceno