Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoKategorieMěstoTeam ▼Platba
DědekMilanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ledcezaplaceno
KopeckýVojtěchDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Čelákovicezaplaceno
BranišDanielKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 7zaplaceno
PourDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Miletínzaplaceno
DobruskýDavidDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
Rodríguez DavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 9zaplaceno
KokrdaVojtěchKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
BíláMarkétaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Praha 5 - Řeporyjezaplaceno
KakrdaTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
BikicAlmirKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Libereczaplaceno
KotěrováLudmilaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Černožicezaplaceno
AnčicováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KlenovskýAlexOdrážedla (1-5 let)Pardubice 2zaplaceno
HodovalPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královénezaplaceno
ČáslavskýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
SoukupJanDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
SkořepováLenkaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
SchulzovaKvětaKrátká trať - Rodinný team 2 členiŘíčanyzaplaceno
SvárovskáTerezaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Praha 4zaplaceno
BohuněkJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Slatiňanyzaplaceno
IlgnerováKristýnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ŠvadlákŠtěpán Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Chotěvicenezaplaceno
PalizaVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Vřesina Ostrava-městonezaplaceno
ZumrOndřejDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
VáňaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehušicezaplaceno
Seifertová Marie Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Pečkyzaplaceno
RybanskáDagmarKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KohoutMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
VargaMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
TláskalJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
KučeraJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Bukovina nad Labemzaplaceno
HolmanLeošDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
KoutnáKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové, Pláckyzaplaceno
LenzingMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
TlustýRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
CermanJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ČervinkaFilipDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
KučeraSebastianDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Bukovina nad Labemzaplaceno
OtavaDaniel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
MaixnerPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nové Město nad Metujízaplaceno
KočíJiřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 5nezaplaceno
LiškováTerezaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Prostějovnezaplaceno
ČápováPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec kralovezaplaceno
PavloňováHana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Křtinyzaplaceno
RyšaváVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
ČadaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
ŠpátaMartinKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Skřivanyzaplaceno
DederaVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Klyzaplaceno
Zajačiková Anežka Odrážedla (1-5 let)zaplaceno
KarlecPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
HavelLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
ZářeckýMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučnezaplaceno
JanáčkováMagdalénaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
Pešek Vladimír Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Kostelec nad Orlicí zaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
NetopilováAdélaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Lysá nad Labemzaplaceno
HořeňovskýMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)nezaplaceno
SeckýOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnounezaplaceno
SemerákRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Dašicezaplaceno
ZachJakubDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPoličkazaplaceno
ZahradníkMatějDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Plzeňnezaplaceno
SchafferTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stašovzaplaceno
SmolkaTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Boskovicezaplaceno
ŠlorRobertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
HoráčekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
RopekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Vendolízaplaceno
DobruskáDenisaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
VeselýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové - Svinaryzaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
ZajačikJosefDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Horní Jelenízaplaceno
JindraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
KlenovskáArianaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Pardubice 2zaplaceno
Šimůnková AndreaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Olomouc nezaplaceno
Nájemní?MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Přeloučzaplaceno
VáňováGábinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiKutná Horazaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dolní Přímnezaplaceno
Škrabálek JanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vrchlabí nezaplaceno
NovotnýRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
LuňákTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
BoumaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velký Osekzaplaceno
Krátký JanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Trutnov zaplaceno
RybanskýJakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
KortusPetrDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Babice Řehenicezaplaceno
StarýAleš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
VyhlasJaroslavKrátká trať - Rodinný team 2 členiHrádek nad Nisounezaplaceno
RumlDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
MajerPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
KošvanecMiloušKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Běrunicezaplaceno
SmetanaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prahazaplaceno
PavlíčkováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Káranicezaplaceno
KrálíkMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
Zápotocký IvanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolin2nezaplaceno
ŠafaříkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
KočíEduardOdrážedla (1-5 let)Chomutovzaplaceno
VokačovaKateřinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiVrchlabizaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
ReichlLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
PodmanickýTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jičínzaplaceno
KnopJan Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)nezaplaceno
KočíOttoKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5nezaplaceno
ChejnováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
HoffmanMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Horní Brannázaplaceno
MihulkováMarkétaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Dobruškazaplaceno
MacháčekJakubKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
TepláSandraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
NovotnýMiloslavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
BarvínekVítDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Ústí nad Orlicízaplaceno
SchafferDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Poličkazaplaceno
ŠťastnýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nedělištězaplaceno
KortusováAdélaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Babice Řehenicezaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
VáclavíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
SoldátKarelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha nezaplaceno
BryškaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
SyselOndřejDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Děčínzaplaceno
Písačková AdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Skorkov zaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
Čermák JosefDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
KunčárPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebovázaplaceno
kaderabeklukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) pohorizaplaceno
HořeňovskáNelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)nezaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
PejchaAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořiněveszaplaceno
VikPavelDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOpatovice nad Labemzaplaceno
UlvrTadeáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
SmetanaMichaelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) prahazaplaceno
ŽďárskáLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Havlovicezaplaceno
ŽáčekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
SlavíkováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Benešov u Semilzaplaceno
ZelenkováRadkaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Všetatynezaplaceno
VidaLukášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Předměřice nad Labemzaplaceno
Ráža René Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kladno zaplaceno
AnikeevRomanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Prahazaplaceno
KrsekAntonínDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ZářeckýLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
PíšaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hostinnézaplaceno
KoukolTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
SchejbalMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brnonezaplaceno
ČernovskáMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Olomouczaplaceno
KokrdováVěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hraec Královézaplaceno
FlégrDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Staré Ždánicezaplaceno
KopýtkoJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mostzaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
SvítekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
BeranekJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Trutnovzaplaceno
ČepJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hlinskozaplaceno
Lehman Daniel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všetaty zaplaceno
HannayKateřinaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Kolín 5zaplaceno
HájekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
SchulzPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha východzaplaceno
ŠaněkHonzaDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Prahazaplaceno
BohuňkováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Slatiňanyzaplaceno
VlčekPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 10zaplaceno
KřenaMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Lysá nad Labemnezaplaceno
ZumrVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ŠimekAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilemnicezaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
JežekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Benešovzaplaceno
FormánekJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
ŠlezingrLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
ŽočkováMAGDALÉNADětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
HaškovecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
KnopLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královénezaplaceno
NiedobaAdamDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jablunkovzaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
ZámečníkMarekOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
KrejčíkJosef Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Králové, Pláckyzaplaceno
MálekMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Velká Skrovnicezaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
KneifelŠtěpánKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nechanicezaplaceno
StrelecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
KostkanVojtěch Dlouhá trať - MM 100 kg - MužiPředměřice nad Labemzaplaceno
NovákRudolfKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Náklozaplaceno
StříteskýPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
MahútOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Boskovicezaplaceno
SyselJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Děčínzaplaceno
NiedobaOtoDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jablunkovzaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
PolachMarianKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Doksyzaplaceno
PodanýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná Hora 3zaplaceno
AntošPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Předměřice nad Labemzaplaceno
JoudalováMartinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
Šašek MichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Brnozaplaceno
HavlováNikolaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
Biciste Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Měníkzaplaceno
PísačkaJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)Skorkovzaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Litomyšlzaplaceno
PísačkaMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Skorkovzaplaceno
FlídrLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
JiroušekPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Předměřice nad Labemzaplaceno
SvobodaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolín 2zaplaceno
BechtinLiborDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mříčnázaplaceno
PávRadovanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruskazaplaceno
PejchováEvaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hořiněveszaplaceno
ZeidlerMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
MenclMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
KřepelaPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kvasiny#gladiatorraceteamnezaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
BrázdaPatrikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Brno2007 Cycling Teamzaplaceno
VáclavíčekRostislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Brno2007 Cycling Team Brnonezaplaceno
SmejkalRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Brno 412007 Cycling Team Brnonezaplaceno
Andráši Ctirad Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Brno2007 Cycling Team Brno nezaplaceno
PetrášLubomírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Nebovidy2007 Cycling Team Brnonezaplaceno
VojáčekMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
Košátko Miroslav Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Praha 8TTeam zaplaceno
ZifčákOndraKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bor8TTeam zaplaceno
Kovachki IvayloKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
ZifčákOndřej PavelDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
KucharPremyslDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ZdibyAC Sparta cycling akademienezaplaceno
KošárKarelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ProstějovActive Tour Teamnezaplaceno
TřebickýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ústí nad LabemACTIVE TOUR TEAMzaplaceno
HeinzAlešDlouhá trať - MM 100 kg - MužiMaloticeAldaruleszaplaceno
Tichý Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim Alltraining.czzaplaceno
KlímováTerezaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) IvančiceAZ FITNESS TEAM BRNOzaplaceno
ŠnajdrPatrikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ochoz u BrnaAZ FITNESS TEAM BRNO zaplaceno
StarýJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoké MýtoBAJKEŘI zaplaceno
StarýDominik Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoké MýtoBAJKEŘI zaplaceno
BezstarostiNicolKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
KuntovaPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně BělohradBělohradácizaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradBělohradácizaplaceno
NovákStanislavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) SvitavyBIKE CLUB SVITAVYzaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubzaplaceno
ZajačikováLucieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Horní JeleníBike Freaks Holicezaplaceno
ZajačikováEliškaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Horní JeleníBike Freaks Holicezaplaceno
ZemanMarekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ústí nad LabemBike&Ride Libertasnezaplaceno
BřeňVítekOdrážedla (1-5 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
BřeňŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
NetolickyMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná HoraBikerizaplaceno
Červinka Zdeněk Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LánovBIKESTARSzaplaceno
ProuzaLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VrchlabíBikeStars Vrchlabízaplaceno
ČervinkaZdeněkDlouhá trať - MM 100 kg - MužiKolínBikestars Vrchlabízaplaceno
ŠpinkaRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec kralove 12Bílí lvizaplaceno
GambaRobertKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KrabáčTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) BrnoBourbon Brnozaplaceno
MakovičkaPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pec pod SněžkouBowling Peczaplaceno
HájekJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéBowling Peczaplaceno
BělohlávekVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 9 - MiškoviceBRCYKL ŘEVNICEzaplaceno
Chejn Jiří Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumov Broumovzaplaceno
VoňkaDavidKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
UlvrAdam Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Carla.kupkolo.czzaplaceno
KřížkováJaroslavaKrátká trať - Rodinný team 2 členiPodsediceCatscyclingzaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveCD-Cargozaplaceno
HavlíkRichardKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5Černí koněnezaplaceno
Chrudimská VictoriaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Jilove u Prahy Česká spořitelna nezaplaceno
Chrudimsky Radek Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jilove u Prahy Česká sporitelnanezaplaceno
ZelenýMiroslav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) České MeziříčíChaloupka Kolazaplaceno
PetířováKláraDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Lomnice nad PopelkouCK Jičínzaplaceno
ŠimekDavid Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 3Crazy bikers zaplaceno
BardisalováKateřinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy bikerszaplaceno
BardisalZdeněkKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy bikerszaplaceno
TouškaKryštofDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 6CSG TRI TEAMzaplaceno
AngerKamilDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChrudimCycli .cz Teamzaplaceno
Zezula Tomáš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Svitavy Cycling Brnozaplaceno
BondyNellyDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Oldřichov v HájíchCycology North Bike clubzaplaceno
BondyŠtěpánDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Oldřichov v HájíchCycology North Bike clubzaplaceno
HolecJiříKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
KovaříkLiborDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HoliceCyklo Profi Gold Frennezaplaceno
VondroušPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HoliceCYKLO PROFI GOLDFREN nezaplaceno
VondroušováKarolínaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)CYKLO PROFI GOLDFREN TEAMnezaplaceno
VondroušAdamDětský pohár DM6 (0 - 6 let)CYKLO PROFI GOLDFREN TEAMnezaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BystřecCyklo tým Havířovzaplaceno
KacálkováVendulaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounCyklo Tým Havířovzaplaceno
BohuňovskýJáchymDětský pohár DM12 (11 - 12 let)JičínCykloklub Jičín zaplaceno
BohuňovskýHynekDětský pohár DM8 (7 - 8 let)JičínCykloklub Jičín zaplaceno
KazdaMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
KazdováRozárieDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
KazdaMikulášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
PetrnoušekDominikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) HoliceCykloprofi Goldfrenzaplaceno
NovotnýJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Zdar nad Sazavou 1Cykloservis Vysočinazaplaceno
BednářMiroslav Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Žďár nad SázavouCykloservis Vysočinazaplaceno
FialaRadim Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Opava CykloTeam Kolárna nezaplaceno
ŠrámekJaroslavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kutná Hora-SedlecCZECHMANIA.CZzaplaceno
Kopáč PetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Živanice Demagnezaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
BorovskýMiroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) StěžeryDiaRidenezaplaceno
TalajkaAndrejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NymburkDingo Šlotavazaplaceno
EichnerTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PříborDNPzaplaceno
EichnerTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PříborDNPnezaplaceno
Dlouhý JonášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HonzejkJakubDětský pohár DM6 (0 - 6 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
DlouhýMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HonzejkJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HonzejkTadeáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)Liberec 10ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HanzlJaroslavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
Bobvoš Dominik Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
TrnkaDominikDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) BrnoENDEKA BASSTA teamnezaplaceno
RyšavýDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Velké NěmčiceEndeka Bassta teamzaplaceno
SeifertLukáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)PečkyEXPRESS CZ -TUFO TEAM KOLÍNzaplaceno
KovářováBohumilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dolní LánovFOCUS MTB Teamzaplaceno
BraunMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VrchlabíFOCUS MTB Teamzaplaceno
KuchyňkaMatyášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
KuchyňkaPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
KuchyňkováAdélaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
ZahradníčekJanKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nový BydžovGardy Sport Academyzaplaceno
ObstováKateřinaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounGhost Team zaplaceno
KudláčkováAnnaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vysoké ChvojnoGhost teamnezaplaceno
SpáčilDanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Brandýs nad Labem - Stará BoleGHOST Teamzaplaceno
Hanušová Kristýna Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)MoravanyGhost teamnezaplaceno
NovákTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PrahaGhost Teamzaplaceno
EffenberkLeošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DobruškaGHOST Teamzaplaceno
ŠvábJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mnichovo HradištěGreyhound Racing Teamzaplaceno
Vlachynská Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
ValenaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NechaniceHC Mžanynezaplaceno
RubačTomášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) BílovecHEAD PRO TEAMzaplaceno
LukášováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PrahaHolky a kluk na bajkuzaplaceno
PourMilanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) HořiceHořicezaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníHorní Jelenízaplaceno
CoufalTomáš Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Králové HSK Cycling teamnezaplaceno
ŠplíchalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéHSK Cycling teamnezaplaceno
DvořákPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Třebechovice pod OrebemHSK cycling teamzaplaceno
MaršálkováMarkétaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Hradec KrálovéHSK Cycling team nezaplaceno
KoberLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
KoberováAnnaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
KoberLukášOdrážedla (1-5 let)Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
ŠafaříkMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Velké PřílepyJizerkovizaplaceno
VašataRostislavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA SPORTzaplaceno
ZadinaPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT Chotěbořzaplaceno
MálekLubošDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT CHOTĚBOŘzaplaceno
Kubec KarelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov Kasper Swix Team nezaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
ZDENĚKRichardDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PRAHAKBELY CYCLING TEAMnezaplaceno
ŠaníkLuděkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LiberecKC Pivovar Konradzaplaceno
MatičkaFrantišekDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Týniště nad OrlicíKLIMA ENERGY racingzaplaceno
ŠtěpánováDitaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) DobruškaKOB Dobruškazaplaceno
VajsejtlPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KosmonosyKosmo bikesnezaplaceno
MiroslavKulhánekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
KulhánkováAnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Ku-Ku-Hkzaplaceno
KulhánekFrantišekDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
KulhánkováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
OupicZdeněkDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PrahaKubasport.cznezaplaceno
KubínováNikola Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec KrálovéKubínizaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
ŠollarDavidDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LiberecLibereczaplaceno
KrálJonášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)LuštěniceLuštěničácizaplaceno
MichalováAnnaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) RouchovanyM Sportzaplaceno
MichalMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) RouchovanyM Sportzaplaceno
SaidlPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovM2C groupzaplaceno
VondálDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LetoviceMasáže Davidzaplaceno
MatesMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučMatesácizaplaceno
MatesováJana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatesPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatysíkKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ŠumperkMatysík MTB Racingzaplaceno
RomančikHynekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaMetal Bikezaplaceno
NovotnýDaweKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý banditizaplaceno
NovotnýDavidOdrážedla (1-5 let)Mokrý Banditizaplaceno
KertészVladimírDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaMONDRAKER hobby teamzaplaceno
NešporPatrikKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) ČerčanyMONDRAKER Racing Teamzaplaceno
SvatošMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mnišek pod BrdyMondraker racing teamnezaplaceno
TřískaLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéMONDRAKER Racing Teamzaplaceno
ChlupáčJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SemilyMS Auto Česká Lípanezaplaceno
TesařMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŘíčanyNANO BIKE TEAMzaplaceno
PešinováZuzanaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno
PešinaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno
KarajanisNikos Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)TrutnovNiko on bikenezaplaceno
HavelJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPribramNikolky Team - Ty Bláhozaplaceno
VrchotaMatouš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BrnoNN2020zaplaceno
NovákRichardDětský pohár DM8 (7 - 8 let)NN2020zaplaceno
SkalickáAdélaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Horní JiřetínNN2020zaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15NN2021zaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2021zaplaceno
Olšovská JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 15NN2021zaplaceno
VackovaEvaKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíNN2021zaplaceno
VaněkLuborOdrážedla (1-5 let)Obklady Vaněkzaplaceno
NovotnýRadekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
KrulichPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OpočnoOSK Opočnozaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno
BrandTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéPCK Loudazaplaceno
RozmahelVojtěchDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Horní TřešňovecPORSCHE OLOMOUC BIKE TEAMzaplaceno
NagyDušan Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ObecnicePříbramzaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
BlažekRadovanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéRammboyszaplaceno
BlažekJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRammboyszaplaceno
ŠtanclŠtěpánDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Rasovicenezaplaceno
ŠtanclRomanDětský pohár DM12 (11 - 12 let)Rasovicenezaplaceno
RubačMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) BílovecRedfrog Bikeinvestzaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
ZábrahaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou nezaplaceno
WittnerováBronislavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) OlomoucShort bike Academy Opletalzaplaceno
LorencLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KvasinySki team Jimramovzaplaceno
SoučekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéSofatnezaplaceno
LehkýMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nová PakaSokol Nová Paka zaplaceno
ŠulcFilipDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PardubiceSpecialized Fatboyzaplaceno
MlejnekKarelDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 4SRTG Prahazaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
Vavřička KamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové Team Bluenezaplaceno
KohoutJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NáchodTeam911zaplaceno
Kohout MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřiceTeam911zaplaceno
StaněkOndřejDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
MenclováŠárkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
KombercováRenataDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) JaroměřTriclub Dobruškazaplaceno
StaníčekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Třtěnice TŘTĚNICEnezaplaceno
PetruželkováLenkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéTygřice z vesnicezaplaceno
PetruželkováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéTygřice z vesnice zaplaceno
BendlJaroslavDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Jablonec nad NisouUnitherm Jablonec s.r.o.nezaplaceno
KočíIvanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ChomutovUnlimited KM Trading CZzaplaceno
ToulJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) BorotínUrban Gangzaplaceno
TeplýJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VamberkVamberkzaplaceno
ButalaJiří Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Smečno Velo Akademienezaplaceno
Štěpanovská EvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně Bohdaneč Velocoach.czzaplaceno
MakovskýMatyášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéVelocoach.czzaplaceno
MorávekRomanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ČernilovVELOCOACHCZzaplaceno
PařízekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ŽivaniceVELOCOACHCZ TEAMzaplaceno
VacekMichalDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Dlouhá Třebová Vencl tým Ústí nad Orlicí zaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
MenoušekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Černá HoraVF Sport Teamzaplaceno
SmítkaVít Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)TehovecVK Slavia Prahazaplaceno
HolasOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéVyKing.czzaplaceno
KučeraJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) VrbovecWINNERS nezaplaceno
VojtíšekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HodoniceWinners Znojmonezaplaceno
VoženílekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceWožazaplaceno
KřepelkaKarelKrátká trať - Rodinný team 2 členiPolice nad MetujíZdravotní klaunzaplaceno
KyselováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno
KyselaPatrikDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno