Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoVěkKategorieMěstoTeam ▼Platba
RybanskáDagmarKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KylarMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
SchulzPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha východzaplaceno
DobruskáDeniskaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
Steinbauerová Klára Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nový nemojov nezaplaceno
NejedlováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Přeloučzaplaceno
ŠubrMarekDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hořicezaplaceno
HejhalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicizaplaceno
DvořáčkováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
CermanováEvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Horní Přímzaplaceno
KrasnyJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
KnittelJanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Náchodzaplaceno
VojtíšekDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
OtavaDaniel Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královénezaplaceno
KylarováAlexandraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
PODOLKA Stanislav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) TURNOV zaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
NejedloMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Přeloučzaplaceno
ČudaJanDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
KakrdaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
PřívratskýJakub Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
MolnarJessicaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
KRISTLOVÁ Barbora Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Týniště nad Orlicí zaplaceno
CermanVladimír Krátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Horní Přímzaplaceno
HorákAlešDlouhá trať - MM 100 kg - MužiHradec Královézaplaceno
SvítekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
KutaJiříKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
VanclováTerezaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Přímzaplaceno
RybanskýJakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
KošťákMilanDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kralupy nad Vltavouzaplaceno
KurečkaJindřichKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
KylarováAnetaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Pardubicezaplaceno
VikPavelDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOpatovice nad Labemzaplaceno
ČudaJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Třebechovice pod Orebemzaplaceno
PřívratskýAntonín Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
EliášMatějDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hořice v Podkrkonošízaplaceno
JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
BoumaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velký Osekzaplaceno
ZemanováKristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Bakov nad Jizerouzaplaceno
TázlarováEliškaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vrchlabí 1zaplaceno
JírůDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kouřimzaplaceno
Maček Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov 1zaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dolní Přímzaplaceno
NěmecViktorKrátká trať - Rodinný team 2 členiHolice.zaplaceno
StrnadováNatálieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Atletika Trutnovzaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15Báječné ženy v běhu / SABZOzaplaceno
ZemanováJitkaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Bakov nad JizerouBakov nad Jizerouzaplaceno
KošťálMarekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Vysoké ChvojnoBike Freaks Holicezaplaceno
SedláčkováKateřinaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Hradec Králové 12Bikerespectnezaplaceno
HorováMichaela Krátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Přepeře Bitters Superior Cyklofit team zaplaceno
KudrnaTomáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KudrnaMatyáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KrálovéČD Cargozaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveCD-Cargozaplaceno
KrulišMichalDlouhá trať - MM 100 kg - MužiBašťCYKLO TEAM BAŠŤzaplaceno
VeselýViktorDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NupakyCYKLO TEAM BAŠŤzaplaceno
EhlLeošDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCZ LOKOzaplaceno
GulyásJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCZ LOKOzaplaceno
PirklMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chlumec nad CidlinouCzechTRI K. Teamzaplaceno
VolfPatrikDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ŘevniceDeaf teamzaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecEleven Mercedes-Benz Mitaszaplaceno
StrnadováBarboraDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Gymnastika Trutnovzaplaceno
KohoutMiloslavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) ŽacléřHuskieszaplaceno
BekaJosefKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) KosmonosyInstatop Kosmonosynezaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
KučeraRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní RoveňMarcipanzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradMorsyzaplaceno
KuntovaPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně BělohradMorsyzaplaceno
TužeOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vrchlabí 3Morsyzaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
PařízekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ŽivaniceSkibikecentrum.cznezaplaceno
ChlupáčJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SemilySSC Železný Brodzaplaceno
StrnadJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořičkystrzaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
MrázekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřišnoViktorie Jeřišnozaplaceno
KovačkaTomášDlouhá trať - MM 100 kg - MužiBrno Žďáráci zaplaceno
SvatoňRomanDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)RýmařovŽďárácizaplaceno
KrasnyDanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KraloveZdaracizaplaceno
NěmecRostislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) JihlavaŽďárácizaplaceno
PohlAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) BřezinaŽďárácizaplaceno
SvatoňPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) RýmařovŽďárácizaplaceno
HonekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Králův DvůrŽďárácizaplaceno