Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoKategorieMěstoTeamPlatba ▼
PetrováMiaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)PrahaVelké Poříčínezaplaceno
TomanLuboš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA. KUPKOLO.CZnezaplaceno
ŠpatenkováMichaelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Smiřicenezaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubnezaplaceno
PokornáHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Liberec 14ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
PokornýLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Liberec 14Bitters superior Cyklolive teamnezaplaceno
PokornáAdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Liberec 14ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE nezaplaceno
PokornáAdélaDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Bitters Superior Cyklolive teamnezaplaceno
SlavíkováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Benešov u Semilnezaplaceno
TřískaLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéMONDRAKER Racing Teamnezaplaceno
PešinaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaNANO BIKE TEAMnezaplaceno
Baťcha Lukáš Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Radonice nezaplaceno
GambaFilipDětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
HűblPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebová Prestige cycling teamnezaplaceno
GambaKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
MrázekMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HronovNejlepší CYKLOTEAM 2021nezaplaceno
ŠlorRobertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicenezaplaceno
PetrMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaVelké Poříčínezaplaceno
ČadaMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kostelec nad Orlicínezaplaceno
EimannKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královénezaplaceno
GulyásJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéCZ LOKOnezaplaceno
TomanLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA.KUPKOLO.CZnezaplaceno
KunčárPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebovánezaplaceno
BížaLuděkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná horanezaplaceno
ZDENĚKRichardDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PRAHAKBELY CYCLING TEAMnezaplaceno
Szabó PetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostomlaty nad Labem nezaplaceno
HloušekMartin Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Holice zaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BystřecCyklotým Havířovzaplaceno
NetopilováAdélaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Lysá nad Labemzaplaceno
DlouhýJonášDětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
DlouhýMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VackovaEvaKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
ČešíkováDanielaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Skutečzaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
RichtrJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChrudimR. teamzaplaceno
RichtrJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníR. teamzaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
KučeraSebastianDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Staré Hradištězaplaceno
KučerováElizabethOdrážedla (1-5 let)Staré Hradištězaplaceno
TuzarLukáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chotusice Fido Sport zaplaceno
RajsíkJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chotusice Fido Sportzaplaceno
KrálikováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Přerovzaplaceno
NovotnýDavidOdrážedla (1-5 let)Mokrý Banditizaplaceno
VackovaAdelaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
BlümlováEliškaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Hradec Králové zaplaceno
KohoutJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NáchodTeam911zaplaceno
ToulJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BorotínUrban Gangzaplaceno
KohoutováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) MiletínTeam911zaplaceno
AntošRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová PakaGrady Runzaplaceno
OlmrováRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Nová PakaGrady Runzaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralovezaplaceno
PíšaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hostinnézaplaceno
FlídrLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
HájekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
VondálDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
ChejnováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
ChejnJiří Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
TichýFilip Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Libišany zaplaceno
TichýTomáš Odrážedla (1-5 let)Libišany zaplaceno
MeinlEmirKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChomutovUNLIMITED KM TRADING CZzaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
LukešMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DroužkoviceNevixzaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
NejedláJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 18NN2022zaplaceno
ČáslavskýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
ZborkaRonnieKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kladnozaplaceno
ŠimekAleš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilemnicezaplaceno
NejedlýVáclavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 18NN2022zaplaceno
ČernýRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralovezaplaceno
CozlJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 6zaplaceno
KošvanecMiloušKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Běrunicezaplaceno
HolešovaHankaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Děčínzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
SvobodaAdamKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
MachalaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pržnozaplaceno
ŠpičákJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Chrudimzaplaceno
HazuchováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec nad SvitavouFibertex zaplaceno
ŠponarPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kvasinyzaplaceno
NesvadbaVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha zaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
MokaMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyKRB Chrudimzaplaceno
KočíEduardOdrážedla (1-5 let)ChomutovUNLIMITED KM TRADING CZzaplaceno
Hanušová Kristýna Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)MoravanyGhost junior teamzaplaceno
SkřipskýJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KunštátNETBOX racing teamzaplaceno
JoudalováMartinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
MacháčekJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
MrázMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kněževes Praha ZápadSK Boxing Prahazaplaceno
KočíDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 2zaplaceno
CibulkaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 3OUTFINDO Teamzaplaceno
CibulkováVeronikaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Praha 3Bikeranch Team Juniorzaplaceno
CibulkováMarkétaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Praha 3Bikeranch Team Juniorzaplaceno
TomšůMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Srchzaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
VoženílekVlastimilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceWožazaplaceno
OhniskoMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tiskokindyzaplaceno
VachuškaMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad DoubravouSKI&BIKE Modelárna Novákzaplaceno
MoravecJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Tiszaplaceno
JelínekLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chrudim 1i bike chrudimzaplaceno
KraťochJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rosice u Chrastizaplaceno
StejskalPetrDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéTeam Stejskalzaplaceno
StejskalJanDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéTeam Stejskalzaplaceno
PešavaDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad Doubravouzaplaceno
SoukupPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lysá nad Labemzaplaceno
NovákRudolfKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
HejkalPepaKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tiszaplaceno
Kačírek PavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Srbín Pavelzaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno
MatochaFilipDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LuštěniceLuštěnicezaplaceno
KrálJonášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)LuštěniceLuštěničácizaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
KučeraPatrikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
PokornýPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Radvanicezaplaceno
MarekMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Králové 3zaplaceno
RohlenaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KrabáčTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BrnoBourbon Brnozaplaceno
Krátký JanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Trutnov zaplaceno
MalýMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KomárovGHOST teamzaplaceno
ŠťastnýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nedělištězaplaceno
frycovazanetaKrátká trať - Rodinný team 2 členihradec kralovezaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dolní Přímzaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Přímzaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
OdvárkoOndřejKrátká trať - Rodinný team 2 členiJičínzaplaceno
SmítkaVít Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) TehovecVK Slavia Prahazaplaceno
HolmanLadislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíOLD FARTSzaplaceno
MiholováAnnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Předměřicezaplaceno
VčelišPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PardubiceBMI zaplaceno
SobotkaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyBMI Bramaczaplaceno
VrbickyKarelDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Holicezaplaceno
Štětka RobertDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéRakeťáci z IBLzaplaceno
SlavíkováAndreaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Chrudim 1zaplaceno
ZajíčekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 1zaplaceno
kubínvladislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicebramac zaplaceno
HořejšMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NymburkBMI BRAMACzaplaceno
SvobodaJaroslav Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mšené-lázněBMI BRAMACzaplaceno
VaněkRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Roudnice nad LabemBMI BRAMACzaplaceno
DědekMilanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ledcezaplaceno
BřeňVítekOdrážedla (1-5 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
BřeňŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
ČernýMatěj Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Czech cycling team zaplaceno
SiročákMarekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha 9 - KbelyKbely Cycling Teamzaplaceno
KlimešTomášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDECATHLON Cycling Czech teamzaplaceno
KopeckýMatějKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDECATHLON Cycling Czech teamzaplaceno
DoušaJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
KolesárMilošKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Pardubicezaplaceno
StehlíkRadimKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
SvobodaHubertDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Chvaleticezaplaceno
VavřínováLenkaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Chvaleticezaplaceno
MichálekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KohoutMichaelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 3Praha 3 - Žižkovzaplaceno
SvobodaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nová PakaSokol Nová Paka zaplaceno
TesařMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŘíčanyNANO BIKE TEAMzaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
Zajačiková Anežka Odrážedla (1-5 let)zaplaceno
HradilOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDPmHKzaplaceno
HavlikJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové DpmHKzaplaceno
TauchmanMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČernilovRock Machine Cyklomaxzaplaceno
RuffingJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDopravní podnik Hradec Královézaplaceno
LiškováTerezaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Prostějovzaplaceno
MatesMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučMatesácizaplaceno
MatesPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatesováJana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
SkřivánekMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Třebechovice pod OrebemDPmHKzaplaceno
StaňkováBarborkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
StaněkOndřejDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
BělohlávekVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 9 - MiškoviceBRCYKL ŘEVNICEzaplaceno
VelcováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDecathlon Hradec Královézaplaceno
HruškaVojtěchKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéChlastanazaplaceno
Pešek Jiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 22Březhrad zaplaceno
KarlecJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
PodanýDanielDětský pohár DM6 (0 - 6 let)VaNDaL teamzaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceVaNDaL teamzaplaceno
HolecJiříKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
MačekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov 1zaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ŠrámekStanislavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Podolankazaplaceno
RychnaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŽelezniceChlastanazaplaceno
RyndLiborKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéHSK Cycling teamzaplaceno
ProcházkaZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
BekaJosefKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) KosmonosyInstatop Kosmonosyzaplaceno
RyndováAnna Dlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Hradec KrálovéHSK Hradec Královézaplaceno
RekDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Podolankazaplaceno
VolnýVáclavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučOkounzaplaceno
JirkaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Náchodzaplaceno
CelbováLucieDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Rtyně v PodkrkonošíKola-Rtyně zaplaceno
Drbohlav Zdeněk Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lánov BikeStars Vrchlabí zaplaceno
MartincováPavlínaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Trutnovcyklotrenink.comzaplaceno
AntošPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Předměřice nad Labemzaplaceno
JečnýJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všeňzaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)zaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
RyšaváVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
JuhaňákRadekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Mikulovice 210zaplaceno
JuhaňákováEditaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Mikulovicezaplaceno
MunzarTomasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveDPmHKzaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
KokrdováVěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
JanáčkováMagdalénaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
JanáčkováAlžbětaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
VaníčkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
Tichá Nikola Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Jablonec nad Nisou 7 zaplaceno
MichalováAnnaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) RouchovanyM Sportzaplaceno
TrnkaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudimzaplaceno
ČadaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad OrlicíEndorphin Republiczaplaceno
ToldaMatějDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
MichalMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) RouchovanyM Sportzaplaceno
Dúcký Ondřej Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Hradec KrálovéGHOST junior teamzaplaceno
Dúcká EditaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Hradec KrálovéGHOST junior teamzaplaceno
ŠtěpánekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceRockrider Racing Teamzaplaceno
MatoulekJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) TrutnovLevit Loko Trutnovzaplaceno
BryškaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
Mařanová Malvína Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Jičín zaplaceno
Mařan Matěj Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Jičín zaplaceno
JežekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad orlicízaplaceno
PlašilPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
SychraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Albrechtice nad orlicízaplaceno
JasanskýTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dlouhá Třebovázaplaceno
BlažekPavelDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kunčice nad Labemzaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
MenoušekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Černá HoraVF Sport Teamzaplaceno
PavloňováHana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Křtinyzaplaceno
HovorkováMarieKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Králové (okr. Hradec Krzaplaceno
StohwasserRichardDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) JK CYKLOzaplaceno
JiroušDavidKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroušováKamilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroušováKarolína FrancisDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)KADADOzaplaceno
VidaLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Předměřice nad Labemzaplaceno
KotlářFrantišekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Slatinyzaplaceno
MüllerRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mokrovousyzaplaceno
MervartováRenataDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) DobruškaTriclub Dobruškazaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
WildtSilvieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové 7zaplaceno
HanychMartin Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
DvořákVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Sendražicezaplaceno
Dvořáková MarieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Sendražicezaplaceno
DvořákováLucieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Sendražicezaplaceno
JirousJosefKrátká trať - ElektrokolaHradec Královékadado.czzaplaceno
KuncMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiHerálec pod Žákovou horouGhost teamzaplaceno
KuncTomáš Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)Herálec pod Žákovou horouGhost junior teamzaplaceno
ZifčákJáchym Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
ZifčákOndraKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bor8TTeam zaplaceno
VojáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
Vojáček JakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
ZifčákOndřej PavelDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
VojáčkováEliškaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Česká Lípa8TTeam zaplaceno
Horák Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stará Paka zaplaceno
HájekJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéBowling Peczaplaceno
BučkováRenataKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéNN2022zaplaceno
DucháčekTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
TurinskýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žďár nad Sázavouzaplaceno
PokornýPavelKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Okříškyzaplaceno
HrdličkaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim zaplaceno
HrdličkováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ZuzekMartinDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Jílovicezaplaceno
DvořákováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Sendražicezaplaceno
JežekPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BýšťBodlina teamzaplaceno
StrelecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
Kohout MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřiceTeam911zaplaceno
Vlachynská Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníHorní Jelenízaplaceno
KrupičkaJaroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová Paka Nová Paka zaplaceno
NejedláIvanaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
ŠtréglDanielDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Holohlavyzaplaceno
BochMatthewDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
MacekVojtaDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
MackováAdlétaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
SvítekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Úvalyzaplaceno
Kupka Roman Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Ústí nad Orlicí Havrani Hylvátyzaplaceno
BezstarostiLuděkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
BezstarostiNicolDlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
SaidlPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovM2C groupzaplaceno
SaidlFilipKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) HronovHEAD PRO TEAM OPAVAzaplaceno
SkořepováLenkaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
DušekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŽIVANICEŽIVANICEzaplaceno
SkalickýMichaelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Králové 9KS Pardubicezaplaceno
RotterováAnetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Třebařovzaplaceno
DvořáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové - Věkošezaplaceno
DvořáčkováViktorieDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
SuchýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
SkrovnýTobiasDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
TrendaFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéVltava Fund Ski Teamzaplaceno
VyhlasVilémKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou Eleven Head CST Cyklolivezaplaceno
Vyhlas Václav Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Hrádek nad NisouEleven Head CST Cyklolivezaplaceno
VyhlasJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad NisouEleven Head CST Cyklolivezaplaceno
Bobvoš Dominik Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou Eleven Head CST Cyklolivezaplaceno
FrolíkFilipDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Hradec Královézaplaceno
FrolikJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Borohradekzaplaceno
MatysPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
SvobodováDanielaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ŠrámováVanesaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Králové 9zaplaceno
JedličkováBeátaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Králové zaplaceno
SotonaTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vlkovzaplaceno
NeumanAdam Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Předměřice nad Labemnemám zaplaceno
VáclavíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
Šmarda Milan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
LorencLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KvasinySki team Jimramovzaplaceno
VÍTZdeněkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Hradec Královézaplaceno
PrazanVladimirKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KraloveBike Sport Hradec Kralovezaplaceno
KacálkováVendulaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounCyklo Tým Havířovzaplaceno
FormánekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vamberkzaplaceno
FoitFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Janov nad Nisouzaplaceno
BlažekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kunčice nad Labemzaplaceno
BošinováAntonieKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vernéřovice zaplaceno
HřebačkaJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hrušovázaplaceno
ProuzaJaroslav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velká Jesenice Hronovský zaplaceno
SahánekLubošDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Rudník Rudník zaplaceno
KučeraJiří Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PardubiceRockrider Racing Teamzaplaceno
VondrakPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Stará PakaKia Jicin zaplaceno
JonášJanDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Černožice (okr. Hradec Královézaplaceno
HoffmanMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Horní Brannázaplaceno
JamborLuděkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LovosiceCK Lovosicezaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KubištaMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nová PakaENJOY RIDING TEAMzaplaceno
TobiškováKarolínaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) JaroměřENJOY RIDING TEAM zaplaceno
MarekDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) kutná horaagro kolínzaplaceno
ReichlLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
KosJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéGhostzaplaceno
VaněkLuborDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičínzaplaceno
BěleckýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JenisoviceBitters Superior cyklolive teamzaplaceno
MoresNoahDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Kralove zaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
GabrielAlbertDětský pohár DM6 (0 - 6 let)JičinGabošizaplaceno
GabrielováŠarlotaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)JičínGabošizaplaceno
ČernýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nový Bydžovzaplaceno
ŠtrychRomanKrátká trať - Rodinný team 2 členiPardubicezaplaceno
KrsekAntonínDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
DoležalLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový BydžovNN2022zaplaceno
ZářeckýLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
PetrMilanDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Velké Pořičizaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Litomyšlzaplaceno
KočíIvanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChomutovUnlimited KM Trading CZzaplaceno
KohoutMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
DoušováMatyldaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
KučeraJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Bukovina nad Labemzaplaceno
KalvodaMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
VávraStanislavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) MiletínTeam 911zaplaceno
HoráčekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
DolezalPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stěžeryzaplaceno
HečkoAdamOdrážedla (1-5 let)Dolní ŘediceTJ Sokol Dolní Ředicezaplaceno
SoučekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéSofatzaplaceno
MakovičkaPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pec pod SněžkouBowling Peczaplaceno
LejnarovaMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
RakjaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Borohrádek Jarda Scott MTB teamzaplaceno
KovářováBohumilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dolní LánovTREK MTB Vrchlabízaplaceno
HonzejkTadeášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KakrdaTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
ObstováKateřinaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounGhost Team zaplaceno
GregorDavidDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Pardubicezaplaceno
ŠedaIvanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chrudim - Chrudim IIPůjčovna Duhazaplaceno
KasparekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 10zaplaceno
BradáčPetrDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)zaplaceno
KerhartTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
BradáčováEvaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Štětízaplaceno
Daněk Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitávkazaplaceno