Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoVěkKategorieMěsto ▼TeamPlatba
ChvojkaFilip Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)GHOST junior teamzaplaceno
Zajačiková Anežka Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
MenclováŠárkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
LexmanPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
KotěrováLudmilaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Černožicezaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
ChvojkaPetrKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéGHOST teamzaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
ZborkaRonnieDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kladnozaplaceno
NovotnáDagmar Krátká trať - Rodinný team 2 členiKvasinynezaplaceno
KuntováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně Bělohradzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradMorsyzaplaceno
PecaMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Lázně BělohradKola Šír Bělohradnezaplaceno
ŠkodováRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Lázně Bohdanečzaplaceno
Pavlík martinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) liberec zaplaceno
TopolTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceCycling Team SUP Doubravicezaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
LinekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PotštejnDRiVzaplaceno
JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PrahaNN2019zaplaceno
ZeidlerMichalKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Prahazaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15NN2019zaplaceno
NývltTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 4Nývlťácizaplaceno
VelebilAntonínDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha Horní Počernicezaplaceno
DoležalováZoraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Srch - Pohránovzaplaceno