Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoVěkKategorieMěsto ▼TeamPlatba
ZumrVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ChvojkaFilip Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)GHOST junior teamzaplaceno
Zajačiková Anežka Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ŠtanclŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Rasovicezaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ŠtanclRomanDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Rasovicezaplaceno
MenclováŠárkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
pokuspokusKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) nezaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
VévodaLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BlanskoRC Blanskonezaplaceno
LexmanPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecELEVEN BlackET teamzaplaceno
KotěrováLudmilaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Černožicezaplaceno
MlynářJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DívčiceCYKLO JIŘIČKAzaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
NovotnýDaweKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý banditizaplaceno
ChvojkaPetrKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéGHOST teamzaplaceno
KnopLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
KutnarMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý Banditizaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
LesinaOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) HumpolecSKY Humpoleczaplaceno
DuchekJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jedomělicenezaplaceno
Kohout MartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) JeřiceTeam911zaplaceno
ZborkaRonnieDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kladnozaplaceno
HejhalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicizaplaceno
KuntováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně Bělohradzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradMorsyzaplaceno
ŠkodováRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Lázně Bohdanečzaplaceno
Pavlík martinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) liberec zaplaceno
StuckaMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Liberec 9zaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
DoeJohnDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) mePennyFrEenezaplaceno
VávraStanislavDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) MiletínTeam 911zaplaceno
KohoutováVeronikaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) MiletínTeam911zaplaceno
KohoutJaromírDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) NáchodTeam911zaplaceno
MoravecPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Nové Město nad Metujízaplaceno
BloudkováJanaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Nové Strašecínezaplaceno
Steinbauerová Klára Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nový nemojov zaplaceno
ČtvrtečkaKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OpočnoOpočno racingzaplaceno
Šitinová Martina Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Opočnozaplaceno
VojtíšekDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
TopolTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceCycling Team SUP Doubravicezaplaceno
Vaňková Ivana Krátká trať - Rodinný team 2 členiPardubice Delfínci zaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
VaněkAlešKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
LinekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PotštejnDRiVzaplaceno
MinaříkováDenisaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) PrahaNN2019zaplaceno
JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PrahaNN2019zaplaceno
ZeidlerMichalKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Prahazaplaceno
KouklLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaHemžýszaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15NN2019zaplaceno
NývltTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 4Nývlťácizaplaceno
VelebilAntonínDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha Horní Počernicezaplaceno
DoležalováZoraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Srch - Pohránovzaplaceno
VeverkaZdenekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) záchlumízaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno