Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJménoKategorieMěsto ▼TeamPlatba
JiroušováKarolína FrancisDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)KADADOzaplaceno
HonzejkTadeášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
SkrovnýTobiasDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
BradáčPetrDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)zaplaceno
BřeňŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
NovotnýDavidOdrážedla (1-5 let)Mokrý Banditizaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)zaplaceno
DvořáčkováViktorieDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
Zajačiková Anežka Odrážedla (1-5 let)zaplaceno
PokornáAdélaDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Bitters Superior Cyklolive teamnezaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
KrsekAntonínDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
PodanýDanielDětský pohár DM6 (0 - 6 let)VaNDaL teamzaplaceno
BřeňVítekOdrážedla (1-5 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
StohwasserRichardDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) JK CYKLOzaplaceno
SychraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Albrechtice nad orlicízaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
SlavíkováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Benešov u Semilnezaplaceno
KošvanecMiloušKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Běrunicezaplaceno
FrolikJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Borohradekzaplaceno
RakjaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Borohrádek Jarda Scott MTB teamzaplaceno
ToulJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BorotínUrban Gangzaplaceno
HolecJiříKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičínzaplaceno
VaněkLuborDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
KrabáčTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BrnoBourbon Brnozaplaceno
ChejnováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
StrelecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
ChejnJiří Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
JoudalováMartinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
KučeraJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Bukovina nad Labemzaplaceno
JežekPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BýšťBodlina teamzaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BystřecCyklotým Havířovzaplaceno
MatesováJana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatesPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MenoušekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Černá HoraVF Sport Teamzaplaceno
TauchmanMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČernilovRock Machine Cyklomaxzaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
JonášJanDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Černožice (okr. Hradec Královézaplaceno
VojáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
Vojáček JakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
VojáčkováEliškaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Česká Lípa8TTeam zaplaceno
StaňkováBarborkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
StaněkOndřejDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
KunčárPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebovánezaplaceno
HűblPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebová Prestige cycling teamnezaplaceno
MeinlEmirKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChomutovUNLIMITED KM TRADING CZzaplaceno
KočíEduardOdrážedla (1-5 let)ChomutovUNLIMITED KM TRADING CZzaplaceno
KočíIvanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChomutovUnlimited KM Trading CZzaplaceno
TuzarLukáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chotusice Fido Sport zaplaceno
RajsíkJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chotusice Fido Sportzaplaceno
ŠpičákJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Chrudimzaplaceno
RichtrJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChrudimR. teamzaplaceno
TrnkaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudimzaplaceno
HrdličkaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim zaplaceno
ŠedaIvanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chrudim - Chrudim IIPůjčovna Duhazaplaceno
JelínekLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chrudim 1i bike chrudimzaplaceno
ZajíčekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 1zaplaceno
SlavíkováAndreaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Chrudim 1zaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
VavřínováLenkaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Chvaleticezaplaceno
SvobodaHubertDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Chvaleticezaplaceno
HolešovaHankaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Děčínzaplaceno
JasanskýTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dlouhá Třebovázaplaceno
MervartováRenataDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) DobruškaTriclub Dobruškazaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
RyšaváVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
KovářováBohumilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dolní LánovTREK MTB Vrchlabízaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Přímzaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dolní Přímzaplaceno
HečkoAdamOdrážedla (1-5 let)Dolní ŘediceTJ Sokol Dolní Ředicezaplaceno
LukešMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DroužkoviceNevixzaplaceno
SkořepováLenkaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
KuncTomáš Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)Herálec pod Žákovou horouGhost junior teamzaplaceno
KuncMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiHerálec pod Žákovou horouGhost teamzaplaceno
VrbickyKarelDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Holicezaplaceno
HloušekMartin Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Holice zaplaceno
ŠtréglDanielDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Holohlavyzaplaceno
TomanLuboš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA. KUPKOLO.CZnezaplaceno
TomanLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA.KUPKOLO.CZnezaplaceno
HoffmanMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Horní Brannázaplaceno
RichtrJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníR. teamzaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníHorní Jelenízaplaceno
PíšaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hostinnézaplaceno
JirousJosefKrátká trať - ElektrokolaHradec Královékadado.czzaplaceno
RyndováAnna Dlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Hradec KrálovéHSK Hradec Královézaplaceno
ČernýMatěj Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Czech cycling team zaplaceno
Dúcký Ondřej Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Hradec KrálovéGHOST junior teamzaplaceno
MichálekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
SoučekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéSofatzaplaceno
Štětka RobertDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéRakeťáci z IBLzaplaceno
RuffingJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDopravní podnik Hradec Královézaplaceno
KosJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéGhostzaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
JedličkováBeátaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Králové zaplaceno
MatysPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
HavlikJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové DpmHKzaplaceno
JanáčkováAlžbětaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
VelcováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDecathlon Hradec Královézaplaceno
DucháčekTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
VÍTZdeněkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Hradec Královézaplaceno
JiroušDavidKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéKADADOzaplaceno
Šmarda Milan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
ČernýRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralovezaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Kralovezaplaceno
frycovazanetaKrátká trať - Rodinný team 2 členihradec kralovezaplaceno
RyndLiborKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéHSK Cycling teamzaplaceno
EimannKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královénezaplaceno
RohlenaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
StejskalPetrDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéTeam Stejskalzaplaceno
ToldaMatějDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
HradilOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDPmHKzaplaceno
JanáčkováMagdalénaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéWintersportHK-Silvini.czzaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KopeckýMatějKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDECATHLON Cycling Czech teamzaplaceno
BučkováRenataKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéNN2022zaplaceno
MackováAdlétaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
MoresNoahDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Kralove zaplaceno
PrazanVladimirKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KraloveBike Sport Hradec Kralovezaplaceno
KerhartTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
MacháčekJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
JiroušováKamilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
TrendaFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéVltava Fund Ski Teamzaplaceno
StejskalJanDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéTeam Stejskalzaplaceno
HruškaVojtěchKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéChlastanazaplaceno
SuchýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
Dúcká EditaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Hradec KrálovéGHOST junior teamzaplaceno
HájekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
MacekVojtaDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
FrolíkFilipDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Hradec Královézaplaceno
SvobodaAdamKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
MunzarTomasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveDPmHKzaplaceno
GulyásJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéCZ LOKOnezaplaceno
KokrdováVěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KlimešTomášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDECATHLON Cycling Czech teamzaplaceno
HájekJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéBowling Peczaplaceno
BochMatthewDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
TřískaLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéMONDRAKER Racing Teamnezaplaceno
BlümlováEliškaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Hradec Králové zaplaceno
HovorkováMarieKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Králové (okr. Hradec Krzaplaceno
DvořáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové - Věkošezaplaceno
KočíDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 2zaplaceno
Pešek Jiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 22Březhrad zaplaceno
MarekMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Králové 3zaplaceno
WildtSilvieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové 7zaplaceno
SkalickýMichaelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Králové 9KS Pardubicezaplaceno
ŠrámováVanesaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Králové 9zaplaceno
HazuchováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec nad SvitavouFibertex zaplaceno
Vyhlas Václav Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Hrádek nad NisouEleven Head CST Cyklolivezaplaceno
VyhlasJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad NisouEleven Head CST Cyklolivezaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
Bobvoš Dominik Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou Eleven Head CST Cyklolivezaplaceno
VyhlasVilémKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou Eleven Head CST Cyklolivezaplaceno
SaidlPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovM2C groupzaplaceno
MrázekMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HronovNejlepší CYKLOTEAM 2021nezaplaceno
SaidlFilipKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) HronovHEAD PRO TEAM OPAVAzaplaceno
HřebačkaJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hrušovázaplaceno
Tichá Nikola Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Jablonec nad Nisou 7 zaplaceno
FoitFilipKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Janov nad Nisouzaplaceno
TobiškováKarolínaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) JaroměřENJOY RIDING TEAM zaplaceno
BěleckýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JenisoviceBitters Superior cyklolive teamzaplaceno
Kohout MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřiceTeam911zaplaceno
GabrielováŠarlotaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)JičínGabošizaplaceno
Mařan Matěj Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Jičín zaplaceno
OdvárkoOndřejKrátká trať - Rodinný team 2 členiJičínzaplaceno
GabrielAlbertDětský pohár DM6 (0 - 6 let)JičinGabošizaplaceno
Mařanová Malvína Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Jičín zaplaceno
ŠimekAleš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilemnicezaplaceno
ZuzekMartinDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Jílovicezaplaceno
ZborkaRonnieKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kladnozaplaceno
MrázMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kněževes Praha ZápadSK Boxing Prahazaplaceno
MalýMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KomárovGHOST teamzaplaceno
BekaJosefKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) KosmonosyInstatop Kosmonosyzaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ČadaMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kostelec nad Orlicínezaplaceno
ČadaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad OrlicíEndorphin Republiczaplaceno
Szabó PetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostomlaty nad Labem nezaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
PavloňováHana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Křtinyzaplaceno
BlažekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kunčice nad Labemzaplaceno
BlažekPavelDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kunčice nad Labemzaplaceno
SkřipskýJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KunštátNETBOX racing teamzaplaceno
MarekDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) kutná horaagro kolínzaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
BížaLuděkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná horanezaplaceno
LorencLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KvasinySki team Jimramovzaplaceno
ŠponarPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kvasinyzaplaceno
Drbohlav Zdeněk Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lánov BikeStars Vrchlabí zaplaceno
KacálkováVendulaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounCyklo Tým Havířovzaplaceno
ObstováKateřinaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounGhost Team zaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubnezaplaceno
DědekMilanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ledcezaplaceno
GambaKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
DlouhýJonášDětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GambaFilipDětský pohár DM12 (11 - 12 let)LiberecELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
DlouhýMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
PokornáAdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Liberec 14ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE nezaplaceno
PokornýLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Liberec 14Bitters superior Cyklolive teamnezaplaceno
PokornáHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Liberec 14ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
TichýTomáš Odrážedla (1-5 let)Libišany zaplaceno
TichýFilip Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Libišany zaplaceno
DoušováMatyldaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
DoušaJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LitoměřiceSP Power MTB teamzaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Litomyšlzaplaceno
JamborLuděkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LovosiceCK Lovosicezaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
MatochaFilipDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LuštěniceLuštěnicezaplaceno
KrálJonášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)LuštěniceLuštěničácizaplaceno
NetopilováAdélaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Lysá nad Labemzaplaceno
SoukupPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lysá nad Labemzaplaceno
JuhaňákováEditaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Mikulovicezaplaceno
JuhaňákRadekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Mikulovice 210zaplaceno
KohoutováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) MiletínTeam911zaplaceno
VávraStanislavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) MiletínTeam 911zaplaceno
MüllerRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mokrovousyzaplaceno
Hanušová Kristýna Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)MoravanyGhost junior teamzaplaceno
SvobodaJaroslav Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mšené-lázněBMI BRAMACzaplaceno
KohoutJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NáchodTeam911zaplaceno
JirkaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Náchodzaplaceno
ŠťastnýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nedělištězaplaceno
BezstarostiNicolDlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
BezstarostiLuděkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
KubištaMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nová PakaENJOY RIDING TEAMzaplaceno
OlmrováRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Nová PakaGrady Runzaplaceno
AntošRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová PakaGrady Runzaplaceno
SvobodaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nová PakaSokol Nová Paka zaplaceno
KrupičkaJaroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová Paka Nová Paka zaplaceno
ZifčákOndřej PavelDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
ZifčákJáchym Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
ZifčákOndraKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bor8TTeam zaplaceno
ČernýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nový Bydžovzaplaceno
DoležalLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový BydžovNN2022zaplaceno
HořejšMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NymburkBMI BRAMACzaplaceno
PokornýPavelKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Okříškyzaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceVaNDaL teamzaplaceno
kubínvladislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicebramac zaplaceno
ŠlorRobertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicenezaplaceno
HrdličkováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
KučeraJiří Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PardubiceRockrider Racing Teamzaplaceno
GregorDavidDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Pardubicezaplaceno
ŠtrychRomanKrátká trať - Rodinný team 2 členiPardubicezaplaceno
KolesárMilošKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Pardubicezaplaceno
VáclavíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
VčelišPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PardubiceBMI zaplaceno
KakrdaTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
ŠtěpánekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceRockrider Racing Teamzaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
KalvodaMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
VaníčkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
StehlíkRadimKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ProcházkaZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
VoženílekVlastimilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceWožazaplaceno
SvobodováDanielaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
MakovičkaPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pec pod SněžkouBowling Peczaplaceno
RekDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Podolankazaplaceno
ŠrámekStanislavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Podolankazaplaceno
PetrMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaVelké Poříčínezaplaceno
PešinaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaNANO BIKE TEAMnezaplaceno
ZDENĚKRichardDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PRAHAKBELY CYCLING TEAMnezaplaceno
KohoutMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
KučeraPatrikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
PetrováMiaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)PrahaVelké Poříčínezaplaceno
NesvadbaVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha zaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
KasparekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 10zaplaceno
NejedlýVáclavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 18NN2022zaplaceno
NejedláJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 18NN2022zaplaceno
KohoutMichaelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 3Praha 3 - Žižkovzaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
CibulkováMarkétaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Praha 3Bikeranch Team Juniorzaplaceno
CibulkováVeronikaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Praha 3Bikeranch Team Juniorzaplaceno
CibulkaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha 3OUTFINDO Teamzaplaceno
CozlJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 6zaplaceno
SiročákMarekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha 9 - KbelyKbely Cycling Teamzaplaceno
BělohlávekVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 9 - MiškoviceBRCYKL ŘEVNICEzaplaceno
MiholováAnnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Předměřicezaplaceno
AntošPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Předměřice nad Labemzaplaceno
VidaLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Předměřice nad Labemzaplaceno
NeumanAdam Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Předměřice nad Labemnemám zaplaceno
MatesMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučMatesácizaplaceno
ZářeckýLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
VolnýVáclavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučOkounzaplaceno
KrálikováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Přerovzaplaceno
LiškováTerezaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Prostějovzaplaceno
MachalaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pržnozaplaceno
Baťcha Lukáš Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Radonice nezaplaceno
PokornýPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Radvanicezaplaceno
TesařMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŘíčanyNANO BIKE TEAMzaplaceno
KraťochJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rosice u Chrastizaplaceno
MichalMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) RouchovanyM Sportzaplaceno
MichalováAnnaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) RouchovanyM Sportzaplaceno
VaněkRadekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Roudnice nad LabemBMI BRAMACzaplaceno
CelbováLucieDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Rtyně v PodkrkonošíKola-Rtyně zaplaceno
SahánekLubošDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Rudník Rudník zaplaceno
NejedláIvanaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
ReichlLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
DvořákVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Sendražicezaplaceno
DvořákováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Sendražicezaplaceno
DvořákováLucieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Sendražicezaplaceno
Dvořáková MarieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Sendražicezaplaceno
ČešíkováDanielaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Skutečzaplaceno
SobotkaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyBMI Bramaczaplaceno
MokaMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyKRB Chrudimzaplaceno
KotlářFrantišekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Slatinyzaplaceno
ŠpatenkováMichaelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Smiřicenezaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
Kačírek PavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Srbín Pavelzaplaceno
TomšůMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Srchzaplaceno
Horák Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stará Paka zaplaceno
VondrakPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Stará PakaKia Jicin zaplaceno
KučerováElizabethOdrážedla (1-5 let)Staré Hradištězaplaceno
KučeraSebastianDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Staré Hradištězaplaceno
BradáčováEvaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Štětízaplaceno
DolezalPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stěžeryzaplaceno
Vlachynská Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
Daněk Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitávkazaplaceno
FlídrLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
NovákRudolfKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
VondálDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
BryškaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SvitavyFibertexzaplaceno
HanychMartin Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
SmítkaVít Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) TehovecVK Slavia Prahazaplaceno
HejkalPepaKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tiszaplaceno
MoravecJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Tiszaplaceno
OhniskoMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Tiskokindyzaplaceno
RotterováAnetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Třebařovzaplaceno
SkřivánekMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Třebechovice pod OrebemDPmHKzaplaceno
MartincováPavlínaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Trutnovcyklotrenink.comzaplaceno
MatoulekJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) TrutnovLevit Loko Trutnovzaplaceno
KarlecJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
Krátký JanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Trutnov zaplaceno
ČáslavskýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
MačekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov 1zaplaceno
HolmanLadislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíOLD FARTSzaplaceno
JežekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad orlicízaplaceno
PlašilPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
LejnarovaMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
VackovaAdelaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Týniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
VackovaEvaKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíNN2022zaplaceno
Kupka Roman Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Ústí nad Orlicí Havrani Hylvátyzaplaceno
SvítekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Úvalyzaplaceno
FormánekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vamberkzaplaceno
ProuzaJaroslav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velká Jesenice Hronovský zaplaceno
PetrMilanDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Velké Pořičizaplaceno
BošinováAntonieKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vernéřovice zaplaceno
SotonaTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vlkovzaplaceno
JečnýJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všeňzaplaceno
HoráčekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno
TurinskýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žďár nad Sázavouzaplaceno
VachuškaMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad DoubravouSKI&BIKE Modelárna Novákzaplaceno
PešavaDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad Doubravouzaplaceno
RychnaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŽelezniceChlastanazaplaceno
DušekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŽIVANICEŽIVANICEzaplaceno