Startovní listina

Startovní listina

Přihlášeno je celkem 99 závodníků
PříjmeníJménoVěkKategorie ▼MěstoTeamPlatba
ChvojkaFilip 10Dětský pohár DM12 (11 - 13 let)PraskačkaGHOST Teamzaplaceno
NeumanDaniel11Dětský pohár DM12 (11 - 13 let)VrdyExpres cz scott team Kolínnezaplaceno
ZemanRadim14Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)Bike & Ski Bakajdazaplaceno
MartinMatyáš6Dětský pohár DM6(0 - 6 let)Lánovzaplaceno
SemerádMarek5Dětský pohár DM6(0 - 6 let)ŘevniceSram Mitas Trek teamzaplaceno
MacháčkováLucie7Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)hradec KrálovéHO Stěžerynezaplaceno
SvobodaPetr26Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) HlinskoDecathlon Btwin Czech teamnezaplaceno
LetáčekRadek25Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Pardubicezaplaceno
KotizaTomáš27Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Hradec Královézaplaceno
FlídrLibor29Dlouhá trať - M20 - Muži (od 15 do 29let) Svitavy zaplaceno
OupickyLukass35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Čelákovicezaplaceno
Pospíšil Tomáš36Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Sněžné zaplaceno
TULACHLUKÁŠ34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) LIBERECCykloliberec.czzaplaceno
GrusPetr34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Žiželicezaplaceno
JonášFilip37Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nová VesCannondale Nová Vesnezaplaceno
štěpánekLibor38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dobruškazaplaceno
NovotnýDavid31Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéFoxínizaplaceno
HálaLadislav34Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královénezaplaceno
TamchynaLEOŠ35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceSKSnezaplaceno
NechanickýStanislav35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) JilemniceKrakonošácizaplaceno
NovákJindřich38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
DolenskýMartin29Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jičínzaplaceno
TamchynaLEOŠ 35Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceSKS FANSnezaplaceno
LukešRoman38Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jilemnicezaplaceno
VondruškaBohuslav32Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Ruda nad MoravouTJ Sokol Hrabenovzaplaceno
KubištaMichal47Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) OstroměřHOŘICKÉ TRUBIČKY JANKAzaplaceno
RyndLibor47Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královénezaplaceno
SvítekJan43Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
HarasimovičVladimír44Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jablonec nad NisouKSM Castings CZnezaplaceno
DvořákLuboš48Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Herálecnezaplaceno
KozlíkPetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
FedákLuděk49Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
JeřábekPetr51Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíknezaplaceno
SochackýMiloslav72Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Stará BěláSINTEZIzaplaceno
KaňkaDavid38Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Kozojedyzaplaceno
BöhmPetr38Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Prahazaplaceno
KošťálMarek40Dlouhá trať - MM 100 kg - Muži (neomezený věk) Vysoké ChvojnoBike Freaks Holicezaplaceno
PřibylováDagmar47Dlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecEleven Mercedes-Benz Mitaszaplaceno
ZemanováJitka88Dlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší)Bakov nad Jizerouzaplaceno
ZemanRadim17Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Bakov nad JizerouBike & Ski Bakajdazaplaceno
KylarováAneta14Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Pardubicezaplaceno
KlazarJindřich28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) HvozdniceKross Hvozdnicenezaplaceno
KohoutMichael33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Praha 3Praha 3 - Žižkovzaplaceno
Chaloupka Tomáš33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéKrálovéhradecká provozní a.s.zaplaceno
MotlRoman42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Benátky nad Jizerouzaplaceno
KutnarMichal32Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KraloveFoxinizaplaceno
ZemanJosef53Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Bakov nad Jizerouzaplaceno
ŠubrMarek24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hořicezaplaceno
StrnádekRoman45Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hrádek mad Nisouzaplaceno
HalířVáclav51Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéSalamandr nezaplaceno
SkřivanTomáš24Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Prahanezaplaceno
HejhalJosef46Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kostelec nad OrlicíSokol Ostřetínzaplaceno
ValaMichal28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Brnonezaplaceno
TichýMilan29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový Bydžovzaplaceno
KnittelJan58Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Náchodzaplaceno
KylarMichal42Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
RusiňákJakub29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec Králové 9zaplaceno
PísařMartin33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Heřmanův MěstecSK Cyklo-RD Pardubicezaplaceno
HanzelínLukáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
NetolickýMichal39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kutná Horazaplaceno
HavrdaTomáš37Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
RůžičkaZbyněk26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový BorSKI PAUDERA Staré Splavyzaplaceno
ČejkaBořivoj38Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Chrudimzaplaceno
FialaMilan33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéKachna a Zelízaplaceno
TrynerLukáš27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Golčův JeníkovCK Vepříkovzaplaceno
JágrJan 29Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Nový Bydžovnezaplaceno
HůlkaDavid27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéKross Hvozdnicezaplaceno
KurečkaJindřich44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
MásloVlastimil60Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Náchodzaplaceno
PotůčekRadek 44Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Dolní Přímzaplaceno
MacháčekTomáš28Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
MuchaIvo39Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Ostrava - Muglinov FLY cycling team Ostrava zaplaceno
JečnýJosef27Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Všeňzaplaceno
KarnetOndřej33Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) PrahaCykloVAPE Racing Teamzaplaceno
PodanýLubomír31Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
PonikelskýJiři 26Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) OstroměřPonik Racingzaplaceno
ŠpokStanislav0Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) zaplaceno
KulasLukáš30Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Kravaře v Čecháchzaplaceno
FryčAugustin63Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Hradec KrálovéStratosauto.cznezaplaceno
HabáskoJaroslav31Krátká trať - MUŽI (od 24 a starší) Havlíčkův BrodCK Vepříkovzaplaceno
KáňaTomáš23Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Červený KostelecGiant Pitrs bikeszaplaceno
OtavaDaniel21Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
Štěpánková Petra38Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůSezemiceŠtěpkyzaplaceno
AmrbožMichal44Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůHradec Královénezaplaceno
MičolaZdeněk42Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůSrchTour de pubzaplaceno
HrábekJakub30Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůHorní Jirčanyzaplaceno
LebedaMichal25Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůHradec KrálovéNič také konkrétnézaplaceno
ChvojkaPetr41Krátká trať - Rodinný team 2-5 členůPraskačkaGHOST Teamzaplaceno
KylarováAlexandra41Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
NetolickáPavla43Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Kutná Horazaplaceno
KůrováMichaela24Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) PečkySRTG Kolínzaplaceno
ZemanováKristýna27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Bakov nad Jizerouzaplaceno
NovákováMartina45Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Pardubicezaplaceno
PavlatováAlena43Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Prahanezaplaceno
PetrováPavlína38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Chotěbořzaplaceno
KotabovaKristyna38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Sobinovzaplaceno
horakovajana32Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) benatky nad jizerouzaplaceno
Pavlíková Erika38Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Hradec Králové nezaplaceno
PochopováNicole27Krátká trať - ŽENY (od 24 a starší) Vrchlabí 1KUPKOLO.CZzaplaceno