Startovní listina

Startovní listina

PříjmeníJméno ▼KategorieMěstoTeamPlatba
VondroušAdamDětský pohár DM6 (0 - 6 let)CYKLO PROFI GOLDFREN TEAMnezaplaceno
NiedobaAdamDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jablunkovzaplaceno
UlvrAdam Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Carla.kupkolo.czzaplaceno
NetopilováAdélaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Lysá nad Labemzaplaceno
Písačková AdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Skorkov zaplaceno
KortusováAdélaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Babice Řehenicezaplaceno
KuchyňkováAdélaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
SkalickáAdélaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Horní JiřetínNN2020zaplaceno
HeinzAlešDlouhá trať - MM 100 kg - MužiMaloticeAldaruleszaplaceno
PejchaAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořiněveszaplaceno
ŠimekAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilemnicezaplaceno
StarýAleš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
KlenovskýAlexOdrážedla (1-5 let)Pardubice 2zaplaceno
BikicAlmirKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Libereczaplaceno
Šimůnková AndreaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Olomouc nezaplaceno
TalajkaAndrejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NymburkDingo Šlotavazaplaceno
Zajačiková Anežka Odrážedla (1-5 let)zaplaceno
MichalováAnnaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) RouchovanyM Sportzaplaceno
KoberováAnnaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
KulhánkováAnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Ku-Ku-Hkzaplaceno
KudláčkováAnnaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vysoké ChvojnoGhost teamnezaplaceno
KrsekAntonínDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
KlenovskáArianaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Pardubice 2zaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
KovářováBohumilaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dolní LánovFOCUS MTB Teamzaplaceno
ČejkaBořivojKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
WittnerováBronislavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) OlomoucShort bike Academy Opletalzaplaceno
Andráši Ctirad Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Brno2007 Cycling Team Brno nezaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BystřecCyklo tým Havířovzaplaceno
RybanskáDagmarKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
SpáčilDanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Brandýs nad Labem - Stará BoleGHOST Teamzaplaceno
BranišDanielKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 7zaplaceno
OtavaDaniel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
Lehman Daniel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všetaty zaplaceno
DobruskýDavidDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
PourDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Miletínzaplaceno
Rodríguez DavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 9zaplaceno
VoňkaDavidKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
ŠollarDavidDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LiberecLibereczaplaceno
SchafferDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Poličkazaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
VondálDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LetoviceMasáže Davidzaplaceno
NovotnýDavidOdrážedla (1-5 let)Mokrý Banditizaplaceno
FlégrDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Staré Ždánicezaplaceno
RyšavýDavidDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Velké NěmčiceEndeka Bassta teamzaplaceno
ŠimekDavid Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 3Crazy bikers zaplaceno
NovotnýDaweKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý banditizaplaceno
DobruskáDenisaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Ústí nad Orlicízaplaceno
ŠtěpánováDitaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) DobruškaKOB Dobruškazaplaceno
RumlDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
TrnkaDominikDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) BrnoENDEKA BASSTA teamnezaplaceno
PetrnoušekDominikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) HoliceCykloprofi Goldfrenzaplaceno
StarýDominik Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoké MýtoBAJKEŘI zaplaceno
Bobvoš Dominik Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hrádek nad Nisou ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMnezaplaceno
NagyDušan Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ObecnicePříbramzaplaceno
KočíEduardOdrážedla (1-5 let)Chomutovzaplaceno
ZajačikováEliškaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Horní JeleníBike Freaks Holicezaplaceno
Štěpanovská EvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně Bohdaneč Velocoach.czzaplaceno
VackovaEvaKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíNN2021zaplaceno
PejchováEvaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hořiněveszaplaceno
ŠulcFilipDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PardubiceSpecialized Fatboyzaplaceno
ČervinkaFilipDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KulhánekFrantišekDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
MatičkaFrantišekDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Týniště nad OrlicíKLIMA ENERGY racingzaplaceno
VáňováGábinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiKutná Horazaplaceno
PetruželkováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéTygřice z vesnice zaplaceno
PavloňováHana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Křtinyzaplaceno
ŠaněkHonzaDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Prahazaplaceno
RomančikHynekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaMetal Bikezaplaceno
BohuňovskýHynekDětský pohár DM8 (7 - 8 let)JičínCykloklub Jičín zaplaceno
Zápotocký IvanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolin2nezaplaceno
KočíIvanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ChomutovUnlimited KM Trading CZzaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
Kovachki IvayloKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
BohuňovskýJáchymDětský pohár DM12 (11 - 12 let)JičínCykloklub Jičín zaplaceno
ČáslavskýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
ToulJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) BorotínUrban Gangzaplaceno
CermanJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KučeraJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Bukovina nad Labemzaplaceno
ČadaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
HonzejkJakubDětský pohár DM6 (0 - 6 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ZachJakubDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPoličkazaplaceno
VeselýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové - Svinaryzaplaceno
MacháčekJakubKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
BeranekJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Trutnovzaplaceno
FormánekJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
PodanýJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná Hora 3zaplaceno
RybanskýJakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
SoukupJanDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
StarýJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vysoké MýtoBAJKEŘI zaplaceno
ŠvábJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mnichovo HradištěGreyhound Racing Teamzaplaceno
TláskalJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
HavelJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPribramNikolky Team - Ty Bláhozaplaceno
JindraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
Škrabálek JanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vrchlabí nezaplaceno
SmetanaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prahazaplaceno
Krátký JanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Trutnov zaplaceno
ZahradníčekJanKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nový BydžovGardy Sport Academyzaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
KopýtkoJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mostzaplaceno
SvítekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
HaškovecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
StrelecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumovzaplaceno
SyselJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Děčínzaplaceno
SvobodaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolín 2zaplaceno
KnopJan Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)nezaplaceno
ChlupáčJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SemilyMS Auto Česká Lípanezaplaceno
BohuňkováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Slatiňanyzaplaceno
KulhánkováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
MatesováJana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
KohoutJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NáchodTeam911zaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2021zaplaceno
TeplýJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VamberkVamberkzaplaceno
BendlJaroslavDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Jablonec nad NisouUnitherm Jablonec s.r.o.nezaplaceno
VyhlasJaroslavKrátká trať - Rodinný team 2 členiHrádek nad Nisounezaplaceno
HanzlJaroslavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ŠrámekJaroslavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kutná Hora-SedlecCZECHMANIA.CZzaplaceno
KřížkováJaroslavaKrátká trať - Rodinný team 2 členiPodsediceCatscyclingzaplaceno
NovotnýJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Zdar nad Sazavou 1Cykloservis Vysočinazaplaceno
BohuněkJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Slatiňanyzaplaceno
HolecJiříKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
HonzejkJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HájekJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéBowling Peczaplaceno
ŠťastnýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nedělištězaplaceno
BlažekJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRammboyszaplaceno
KučeraJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) VrbovecWINNERS nezaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Litomyšlzaplaceno
Chejn Jiří Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Broumov Broumovzaplaceno
ButalaJiří Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)Smečno Velo Akademienezaplaceno
KočíJiřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 5nezaplaceno
Dlouhý JonášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)LiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KrálJonášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)LuštěniceLuštěničácizaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
PísačkaJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)Skorkovzaplaceno
ŠplíchalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéHSK Cycling teamnezaplaceno
ZajačikJosefDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Horní Jelenízaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
Čermák JosefDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
ČepJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hlinskozaplaceno
KrejčíkJosef Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Králové, Pláckyzaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
AngerKamilDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChrudimCycli .cz Teamzaplaceno
Vavřička KamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové Team Bluenezaplaceno
KošárKarelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ProstějovActive Tour Teamnezaplaceno
MlejnekKarelDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 4SRTG Prahazaplaceno
SoldátKarelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha nezaplaceno
KřepelkaKarelKrátká trať - Rodinný team 2 členiPolice nad MetujíZdravotní klaunzaplaceno
Kubec KarelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov Kasper Swix Team nezaplaceno
VondroušováKarolínaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)CYKLO PROFI GOLDFREN TEAMnezaplaceno
KoutnáKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové, Pláckyzaplaceno
ObstováKateřinaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounGhost Team zaplaceno
BardisalováKateřinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy bikerszaplaceno
VokačovaKateřinaKrátká trať - Rodinný team 2 členiVrchlabizaplaceno
ŠafaříkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
MatysíkKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ŠumperkMatysík MTB Racingzaplaceno
HannayKateřinaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Kolín 5zaplaceno
PetířováKláraDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)Lomnice nad PopelkouCK Jičínzaplaceno
IlgnerováKristýnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
Vlachynská Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
Hanušová Kristýna Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)MoravanyGhost teamnezaplaceno
TouškaKryštofDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 6CSG TRI TEAMzaplaceno
MiroslavKulhánekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
SchulzovaKvětaKrátká trať - Rodinný team 2 členiŘíčanyzaplaceno
ProuzaLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VrchlabíBikeStars Vrchlabízaplaceno
SkořepováLenkaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
PetruželkováLenkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéTygřice z vesnicezaplaceno
HolmanLeošDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
EffenberkLeošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DobruškaGHOST Teamzaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
KovaříkLiborDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HoliceCyklo Profi Gold Frennezaplaceno
BechtinLiborDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mříčnázaplaceno
FlídrLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
PetrášLubomírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Nebovidy2007 Cycling Team Brnonezaplaceno
VaněkLuborOdrážedla (1-5 let)Obklady Vaněkzaplaceno
MálekLubošDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT CHOTĚBOŘzaplaceno
Olšovská JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 15NN2021zaplaceno
ZajačikováLucieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Horní JeleníBike Freaks Holicezaplaceno
ŽďárskáLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Havlovicezaplaceno
ŠaníkLuděkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LiberecKC Pivovar Konradzaplaceno
KotěrováLudmilaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Černožicezaplaceno
LorencLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KvasinySki team Jimramovzaplaceno
kaderabeklukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) pohorizaplaceno
HavelLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
KoberLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
TřískaLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéMONDRAKER Racing Teamzaplaceno
ReichlLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
KoberLukášOdrážedla (1-5 let)Hradec KrálovéICE RACINGzaplaceno
ZářeckýLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
VidaLukášKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Předměřice nad Labemzaplaceno
PíšaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hostinnézaplaceno
JežekLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Benešovzaplaceno
KnopLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královénezaplaceno
ŠlezingrLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
SeifertLukáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)PečkyEXPRESS CZ -TUFO TEAM KOLÍNzaplaceno
ŽočkováMAGDALÉNADětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Hradec Královézaplaceno
JanáčkováMagdalénaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec Královézaplaceno
VargaMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
TesařMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŘíčanyNANO BIKE TEAMzaplaceno
DlouhýMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ZemanMarekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ústí nad LabemBike&Ride Libertasnezaplaceno
ZámečníkMarekOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
PolachMarianKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Doksyzaplaceno
Seifertová Marie Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Pečkyzaplaceno
BíláMarkétaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Praha 5 - Řeporyjezaplaceno
MihulkováMarkétaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Dobruškazaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
MaršálkováMarkétaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Hradec KrálovéHSK Cycling team nezaplaceno
MatesMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PřeloučMatesácizaplaceno
VojáčekMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Česká Lípa 8TTeam zaplaceno
LehkýMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nová PakaSokol Nová Paka zaplaceno
ŠpátaMartinKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Skřivanyzaplaceno
SvatošMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Mnišek pod BrdyMondraker racing teamnezaplaceno
HoráčekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
Nájemní?MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Přeloučzaplaceno
Kohout MartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřiceTeam911zaplaceno
HoffmanMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Horní Brannázaplaceno
ŠafaříkMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Velké PřílepyJizerkovizaplaceno
MenoušekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Černá HoraVF Sport Teamzaplaceno
KřenaMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Lysá nad Labemnezaplaceno
MálekMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Velká Skrovnicezaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
PísačkaMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Skorkovzaplaceno
SoučekMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec KrálovéSofatnezaplaceno
JoudalováMartinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
KazdaMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
HořeňovskýMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)nezaplaceno
ZahradníkMatějDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Plzeňnezaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Brada-RybníčekCykloklub Jičín zaplaceno
VrchotaMatouš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) BrnoNN2020zaplaceno
KuchyňkaMatyášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
MakovskýMatyášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéVelocoach.czzaplaceno
SmetanaMichaelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) prahazaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
VáňaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehušicezaplaceno
KohoutMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
LenzingMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
ZářeckýMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučnezaplaceno
ZeidlerMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
NetolickyMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná HoraBikerizaplaceno
VacekMichalDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Dlouhá Třebová Vencl tým Ústí nad Orlicí zaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
KrálíkMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradBělohradácizaplaceno
SchejbalMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Brnonezaplaceno
RubačMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) BílovecRedfrog Bikeinvestzaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
Šašek MichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Brnozaplaceno
KazdaMikulášDětský pohár DM6 (0 - 6 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
DědekMilanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Ledcezaplaceno
PourMilanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) HořiceHořicezaplaceno
BraunMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VrchlabíFOCUS MTB Teamzaplaceno
NovotnýMiloslavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
MenclMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
MichalMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) RouchovanyM Sportzaplaceno
KošvanecMiloušKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Běrunicezaplaceno
BorovskýMiroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) StěžeryDiaRidenezaplaceno
ZelenýMiroslav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) České MeziříčíChaloupka Kolazaplaceno
Košátko Miroslav Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Praha 8TTeam zaplaceno
BednářMiroslav Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Žďár nad SázavouCykloservis Vysočinazaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
PavlíčkováMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Káranicezaplaceno
ČernovskáMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Olomouczaplaceno
HořeňovskáNelaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)nezaplaceno
BondyNellyDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Oldřichov v HájíchCycology North Bike clubzaplaceno
BezstarostiNicolKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
HavlováNikolaOdrážedla (1-5 let)Hradec Královézaplaceno
KubínováNikola Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Hradec KrálovéKubínizaplaceno
KarajanisNikos Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)TrutnovNiko on bikenezaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveCD-Cargozaplaceno
ZifčákOndraKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bor8TTeam zaplaceno
ZumrOndřejDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
SeckýOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnounezaplaceno
SyselOndřejDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Děčínzaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
HolasOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéVyKing.czzaplaceno
StaněkOndřejDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Česká SkaliceTermyt Byke Teamzaplaceno
MahútOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Boskovicezaplaceno
ZifčákOndřej PavelDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Nový Bor8TTeam zaplaceno
NiedobaOtoDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jablunkovzaplaceno
KočíOttoKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5nezaplaceno
NešporPatrikKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) ČerčanyMONDRAKER Racing Teamzaplaceno
BrázdaPatrikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Brno2007 Cycling Teamzaplaceno
ŠnajdrPatrikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ochoz u BrnaAZ FITNESS TEAM BRNO zaplaceno
KyselaPatrikDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno
MakovičkaPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pec pod SněžkouBowling Peczaplaceno
KřepelaPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kvasiny#gladiatorraceteamnezaplaceno
KarlecPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
KuchyňkaPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéFUBO teamzaplaceno
VondroušPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HoliceCYKLO PROFI GOLDFREN nezaplaceno
KunčárPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Česká Třebovázaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubzaplaceno
ŽáčekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
VikPavelDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOpatovice nad Labemzaplaceno
VlčekPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 10zaplaceno
VajsejtlPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KosmonosyKosmo bikesnezaplaceno
JiroušekPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Předměřice nad Labemzaplaceno
SaidlPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovM2C groupzaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
ČápováPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec kralovezaplaceno
KuntovaPavlinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně BělohradBělohradácizaplaceno
KrulichPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OpočnoOSK Opočnozaplaceno
TřebickýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ústí nad LabemACTIVE TOUR TEAMzaplaceno
HodovalPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královénezaplaceno
Kopáč PetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Živanice Demagnezaplaceno
MaixnerPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nové Město nad Metujízaplaceno
KortusPetrDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Babice Řehenicezaplaceno
MajerPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
ZábrahaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou nezaplaceno
DvořákPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Třebechovice pod OrebemHSK cycling teamzaplaceno
MatesPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
SchulzPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha východzaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
ZadinaPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT Chotěbořzaplaceno
VojtíšekPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HodoniceWinners Znojmonezaplaceno
StříteskýPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
PešinaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno
Biciste Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Měníkzaplaceno
AntošPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Předměřice nad Labemzaplaceno
KyselováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Jablonec nad NisouZPcyklo PROOFY Corratec teamzaplaceno
ChejnováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
KucharPremyslDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ZdibyAC Sparta cycling akademienezaplaceno
ŠpinkaRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec kralove 12Bílí lvizaplaceno
NovotnýRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dolní Přímnezaplaceno
NovotnýRadekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
Chrudimsky Radek Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jilove u Prahy Česká sporitelnanezaplaceno
FialaRadim Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Opava CykloTeam Kolárna nezaplaceno
ZelenkováRadkaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Všetatynezaplaceno
BlažekRadovanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéRammboyszaplaceno
PávRadovanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruskazaplaceno
KombercováRenataDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) JaroměřTriclub Dobruškazaplaceno
Ráža René Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kladno zaplaceno
NovákRichardDětský pohár DM8 (7 - 8 let)NN2020zaplaceno
ZDENĚKRichardDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PRAHAKBELY CYCLING TEAMnezaplaceno
HavlíkRichardKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5Černí koněnezaplaceno
GambaRobertKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ŠlorRobertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
MorávekRomanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ČernilovVELOCOACHCZzaplaceno
TlustýRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
SemerákRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Dašicezaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
ŠtanclRomanDětský pohár DM12 (11 - 12 let)Rasovicenezaplaceno
AnikeevRomanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Prahazaplaceno
SmejkalRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Brno 412007 Cycling Team Brnonezaplaceno
VašataRostislavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA SPORTzaplaceno
VáclavíčekRostislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Brno2007 Cycling Team Brnonezaplaceno
KazdováRozárieDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)ŽelezniceCykloklub Jičínzaplaceno
NovákRudolfKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Náklozaplaceno
TepláSandraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
KučeraSebastianDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Bukovina nad Labemzaplaceno
NovákStanislavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) SvitavyBIKE CLUB SVITAVYzaplaceno
MenclováŠárkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ŠtanclŠtěpánDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Rasovicenezaplaceno
BřeňŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
BondyŠtěpánDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Oldřichov v HájíchCycology North Bike clubzaplaceno
KneifelŠtěpánKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Nechanicezaplaceno
ŠvadlákŠtěpán Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Chotěvicenezaplaceno
HonzejkTadeáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)Liberec 10ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
UlvrTadeáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
SvárovskáTerezaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Praha 4zaplaceno
KlímováTerezaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) IvančiceAZ FITNESS TEAM BRNOzaplaceno
LiškováTerezaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Prostějovnezaplaceno
LukášováTerezaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PrahaHolky a kluk na bajkuzaplaceno
EichnerTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PříborDNPzaplaceno
KajnarTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Zlaté Horynezaplaceno
KakrdaTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
KrabáčTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) BrnoBourbon Brnozaplaceno
ValenaTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NechaniceHC Mžanynezaplaceno
StaníčekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Třtěnice TŘTĚNICEnezaplaceno
SmolkaTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Boskovicezaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
SchafferTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stašovzaplaceno
RopekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Vendolízaplaceno
EichnerTomášDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PříborDNPnezaplaceno
LuňákTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
BoumaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velký Osekzaplaceno
PodmanickýTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jičínzaplaceno
BryškaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
RubačTomášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) BílovecHEAD PRO TEAMzaplaceno
VáclavíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
BrandTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéPCK Loudazaplaceno
KoukolTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
HájekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
NovákTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PrahaGhost Teamzaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
Zezula Tomáš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Svitavy Cycling Brnozaplaceno
CoufalTomáš Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Králové HSK Cycling teamnezaplaceno
Tichý Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim Alltraining.czzaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníHorní Jelenízaplaceno
KacálkováVendulaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LanškrounCyklo Tým Havířovzaplaceno
KokrdováVěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hraec Královézaplaceno
AnčicováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
RyšaváVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
SlavíkováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Benešov u Semilzaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno
Chrudimská VictoriaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Jilove u Prahy Česká spořitelna nezaplaceno
BarvínekVítDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Ústí nad Orlicízaplaceno
SmítkaVít Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)TehovecVK Slavia Prahazaplaceno
BřeňVítekOdrážedla (1-5 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15NN2021zaplaceno
PalizaVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Vřesina Ostrava-městonezaplaceno
BělohlávekVladimírKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 9 - MiškoviceBRCYKL ŘEVNICEzaplaceno
KertészVladimírDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaMONDRAKER hobby teamzaplaceno
Pešek Vladimír Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Kostelec nad Orlicí zaplaceno
PařízekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ŽivaniceVELOCOACHCZ TEAMzaplaceno
VoženílekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceWožazaplaceno
KokrdaVojtěchKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
KopeckýVojtěchDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Čelákovicezaplaceno
DederaVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Klyzaplaceno
RozmahelVojtěchDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Horní TřešňovecPORSCHE OLOMOUC BIKE TEAMzaplaceno
ZumrVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
KostkanVojtěch Dlouhá trať - MM 100 kg - MužiPředměřice nad Labemzaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
OupicZdeněkDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) PrahaKubasport.cznezaplaceno
BardisalZdeněkKrátká trať - Rodinný team 2 členiLibišCrazy bikerszaplaceno
ČervinkaZdeněkDlouhá trať - MM 100 kg - MužiKolínBikestars Vrchlabízaplaceno
Červinka Zdeněk Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LánovBIKESTARSzaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
PešinováZuzanaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) PrahaNANO BIKE TEAMzaplaceno