Startovní listina

Startovní listina

Příjmení ▼JménoVěkKategorieMěstoTeamPlatba
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
BoumaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velký Osekzaplaceno
CermanVladimír Krátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Horní Přímzaplaceno
CermanováEvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Horní Přímzaplaceno
ČejkaBořivojDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
ČudaJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Třebechovice pod Orebemzaplaceno
ČudaJanDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
DvořáčkováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KrálovéStratos auto Hradec Královézaplaceno
HejhalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicizaplaceno
HonekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Králův DvůrŽďárácizaplaceno
HorákAlešDlouhá trať - MM 100 kg - MužiHradec Královézaplaceno
HorováMichaela Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Přepeře Bitters Superior Cyklofit team zaplaceno
JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
JírůDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kouřimzaplaceno
KnopLukášDlouhá trať - MM 100 kg - MužiHradec Královénezaplaceno
KošťákMilanDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Kralupy nad Vltavouzaplaceno
KošťálMarekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Vysoké ChvojnoBike Freaks Holicezaplaceno
KovačkaTomášDlouhá trať - MM 100 kg - MužiBrno Žďáráci zaplaceno
KrasnyDanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KraloveZdaracizaplaceno
KrasnyJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
KRISTLOVÁ Barbora Dlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Týniště nad Orlicí zaplaceno
KučeraRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní RoveňMarcipanzaplaceno
Maček Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov 1zaplaceno
NěmecRostislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) JihlavaŽďárácizaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15Báječné ženy v běhu / SABZOzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradMorsyzaplaceno
PirklMiroslavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chlumec nad CidlinouCzechTRI K. Teamzaplaceno
PodanýLubomírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
PODOLKA Stanislav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) TURNOV zaplaceno
PohlAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) BřezinaŽďárácizaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dolní Přímnezaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Přímnezaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecEleven Mercedes-Benz Mitaszaplaceno
PřívratskýAntonín Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
PřívratskýJakub Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
SvítekJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Úvalyzaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
TázlarováEliškaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Vrchlabí 1zaplaceno
TužeOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vrchlabí 3Morsyzaplaceno
VanclováTerezaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
VeselýViktorDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) NupakyCYKLO TEAM BAŠŤzaplaceno
VikPavelDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOpatovice nad Labemzaplaceno
VojtíšekDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
VolfPatrikDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ŘevniceDeaf teamzaplaceno