Startovní listina

Startovní listina

Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) zaplaceno
BenešováAnnaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Špindlerův Mlýncarla.kupkolo.czzaplaceno
AbrtJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiLiberec 8BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
AdamTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VepříkovCK Vepříkovzaplaceno
AlblVáclavKrátká trať - Rodinný team 2 členiLitoměřicezaplaceno
AlblováRomanaKrátká trať - Rodinný team 2 členiLitoměřicezaplaceno
AndrlePatrikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Lhota pod Libčanyzaplaceno
AntošJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PrahaČervenobílá sílazaplaceno
AntošPetr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Předměřice nad Labemzaplaceno
BakoJosefDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Trutnov 1KUPKOLO.CZzaplaceno
BardisalZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Libišzaplaceno
BariJosefDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Staré HradištěGepard Pardubicezaplaceno
BarnetováVeronikaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) ŽamberkPardubice BIKERSzaplaceno
BártaMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Úvalyzaplaceno
BařtipánRobinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
BartoňMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HronovDecathlon Czech cycling teamzaplaceno
BártováAnetaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Chotěbořzaplaceno
BartůněkPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Trutnovzaplaceno
BartůňkováAndreaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Trutnovzaplaceno
BechtinLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mříčnázaplaceno
BednářováPetraDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Pardubicezaplaceno
BejlekEvženDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vráž u BerounaACS1893zaplaceno
BekaJosefKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) KosmonosyInstatop Kosmonosyzaplaceno
BěleckýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JenisoviceBitters Superior cyklolive teamzaplaceno
BenešPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LounyJEDNIČKYzaplaceno
Beran Lukáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubice zaplaceno
BezstarostiNicolKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Bakako Nová Pakazaplaceno
BezstarostiNicolDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)Bakako Nová Pakazaplaceno
Biciste Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Měníkzaplaceno
BisováŠtěpánkaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Česká LípaBitters Superior Cyklolive teamzaplaceno
BloudkováJanaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Nové Strašecízaplaceno
BorovskýMiroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) StěžeryDiaRidezaplaceno
BoumaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Velký Osekzaplaceno
BradáčPetrDětský pohár DM14 (13 - 14 let)zaplaceno
BradáčováEvaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Štětízaplaceno
BrandTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéPCK Loudazaplaceno
BraunMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VrchlabíFOCUS MTB Teamzaplaceno
BřeňVítekOdrážedla (1-5 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
BřeňŠtěpánDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Bikebřeň MTB Teamzaplaceno
BřezinaPavelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VolečGHOST Teamzaplaceno
BrusJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ProstějovKřižák team zaplaceno
Brzobohatý ZdeněkDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 10KBELY cycling team zaplaceno
BuršíkDavidDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
CermanJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ChejnJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
ChejnováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
ChlebekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
ChlupáčJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) SemilyMS Auto Česká Lípazaplaceno
Chrudimská VictoriaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Jilove u Prahy Česká spořitelna zaplaceno
Chrudimsky Radek Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Jilove u Prahy Česká sporitelnazaplaceno
ChvojkaFilip Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)GHOST junior teamzaplaceno
ChvojkaPetrKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéGHOST teamzaplaceno
Císařová KarolínaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Holohlavyzaplaceno
CmuntPetrDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ProvodínBitters Superior Cyklolive teamzaplaceno
CmuntOndřejKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nový BorBITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAMzaplaceno
CoufalTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ChotěbořKlokočovzaplaceno
CoufalJan Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)Klokočovzaplaceno
CoufalMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Liberec 6SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM zaplaceno
CoufalováBarboraDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Klokočovzaplaceno
ČápLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Police nad MetujíHSK cycling teamzaplaceno
ČáslavskýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
ČejkaBořivojDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chrudim 4Triathlon Team Chrudimzaplaceno
ČepekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ČermákJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) TrutnovS-Sport Hronovzaplaceno
Čermák JosefKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
ČermákJanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KrálovéJK Cyklo Hradec Královézaplaceno
Černý Vojtěch Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Liberec BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM zaplaceno
ČernýMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubice 9zaplaceno
ČernýJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Nový Bydžovzaplaceno
ČernýMatěj Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Czech cycling team zaplaceno
ČeřovskáVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nová Pakazaplaceno
ČeřovskáPetraDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Horní BrusniceCarla.kupkolo.czzaplaceno
ČeřovskýJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nová Pakazaplaceno
Čeřovský Jaroslav Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prostějov zaplaceno
ČeřovskýJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořicezaplaceno
ČervenkaLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Chrudimzaplaceno
ČtvrtečkaKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OpočnoOpočno racingzaplaceno
DangelPatrickDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Starý KolínCyklo team KOLA 98zaplaceno
DangelIvetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná HoraCyklo team KOLA 98zaplaceno
DanielováEvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Opočnozaplaceno
DejmekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
DiváckýVavřinecKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rájec-Jestřebízaplaceno
DlouhýMarekKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
DlouhýJonáš Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
DobruskáDenisaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
DobruskýDavidDětský pohár DM12 (11 - 12 let)zaplaceno
DoležalLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bydžovzaplaceno
DoležalováZoraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Srch - PohránovKovo Kameník zaplaceno
DoleželZdeněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Olomouc zaplaceno
Doleželová Markéta Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Olomouc - Nedvězí zaplaceno
DostálekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Solnicezaplaceno
DoubekJáchymDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Čistý sportzaplaceno
DoubekMilošDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) České BudějoviceČistý sportzaplaceno
DoubkováZoraDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Čistý sportzaplaceno
DražanTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dobruškazaplaceno
DuchekJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Jedomělicezaplaceno
DúckáEditka Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
Dúcký Ondřej Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
DušekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ŽIVANICEŽIVANICEzaplaceno
DuškováIvetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Trutnov#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
DvoracekMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LetovicdCycling BRNOzaplaceno
DvořáčekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové - Věkošezaplaceno
DvořáčkováNaďaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Dolní Přímzaplaceno
DvořáčkováViktorieDětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
DvořákPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Třebechovice pod OrebemPCK Louda zaplaceno
EclerTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Brnozaplaceno
EffmertováIrenaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Prahazaplaceno
EflerMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ChvalkoviceBikehomezaplaceno
ErbenováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Bílá Třemešnázaplaceno
FaltováAnežkaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Litobořzaplaceno
FamfulíkováElenaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Bakako Nová Pakazaplaceno
FamfulíkováBarboraDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Bakako Nová Pakazaplaceno
FelcmanJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveDECATHLON Pardubicezaplaceno
Fišer Jaroslav Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Králové Active estate s.r.o.zaplaceno
FišerMichalKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Havlíčkova Borovázaplaceno
FišerMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Havlíčkova BorováHavlíčkova Borovázaplaceno
FlégrDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Staré Ždánicezaplaceno
FlídrLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svitavyzaplaceno
FogelKamilDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prahazaplaceno
ForbelskýLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Dolní Brannázaplaceno
FormánekJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
FoubíkováLadaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lánovzaplaceno
FoukalPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Berounzaplaceno
FousekTomáš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)Bike Team Nové Město na Moravězaplaceno
FouskováVeronikaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Bike Team Nové Město na Moravězaplaceno
Fridrich SamuelDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
FrolíkTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Holicezaplaceno
frycovazanetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) hradec kralovezaplaceno
FryčAugustinKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KrálovéČD Cargozaplaceno
Gaberlová Dana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
GaláčMatějKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Libereczaplaceno
GambaKryštofDětský pohár DM8 (7 - 8 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GambaFilipDětský pohár DM10 (9 - 10 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GambaRobertKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
GittlerVladislavDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Frýdlantzaplaceno
GittlerVladislavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Frýdlantzaplaceno
GrebennikovBorisDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
GrmolecLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vrchlabízaplaceno
GulyásJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéCZ LOKOzaplaceno
HaisEduardDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 6zaplaceno
HájekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
HálaSlávek Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Chlumec n/Czaplaceno
HálaLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) BrnoOpen Cycling Academyzaplaceno
HanusMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Králové 12zaplaceno
Hanušová Kristýna Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)Ghost Junior Teamzaplaceno
HaškováKateřinaDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HaškovecJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
HavelJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPribramNikolky Team - Ty Bláhozaplaceno
Havlíček PetrDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Králové zaplaceno
Havlíčková Lucie Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
HavlíkMarekDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) PrahaMěstská policie hl.m.Prahazaplaceno
HavlíkRichardKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5Černí konězaplaceno
HavranJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Litomyšlzaplaceno
HejhalJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kostelec nad Orlicizaplaceno
HesJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiHradec Králové zaplaceno
HladkýMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 4 - Hájezaplaceno
HlaváčJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KřemžeCBC Teamzaplaceno
hlaváčekjaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) praha 3zaplaceno
Hlaváčková RídlováMarika Krátká trať - Rodinný team 2 členiPraha 3zaplaceno
HluchýPetrKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Lázně Toušeňzaplaceno
HoffmanMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní Brannázaplaceno
HojnyDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
HolecJiříKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Borová u PoličkyCyklo klub Bendl Vysoké Mýtozaplaceno
HolečkováAnnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nové Město nad Metujízaplaceno
HolmanLeošDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Pardubicezaplaceno
HolmanLadislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiTýniště nad OrlicíOLD FARTSzaplaceno
HoloubkováPetraDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Týniště nad Orlicízaplaceno
HolubecFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
HonzejkJakubDětský pohár DM6 (0 - 6 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HonzejkTadeášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
HoráčekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vysoké Mýtozaplaceno
HorákAlešDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec Královézaplaceno
HORAKOVAJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Benatky nad Jizerouzaplaceno
HořeňovskáNelaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
HořeňovskýMatějOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
HorkýRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
Horyna Jakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nové Město nad Metují Hovrchzaplaceno
HoufMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Řečany nad Labemzaplaceno
HoufováTerezaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
HoufováKristýnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
HrbkováHanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Rájec-Jestřebí - KarolínLetim palicuzaplaceno
HrdinkaJirkaKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všestary Run4funzaplaceno
HruškaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéGHOST teamzaplaceno
HubalováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná HoraBikerizaplaceno
HumlováJanaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Rychnov nad Kněžnou zaplaceno
InyimWanuttidaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Prahazaplaceno
JägerMilanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPardubicezaplaceno
JägerováJohankaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
JágrJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bydžovzaplaceno
JágrZdeněkKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Nový Bydžovzaplaceno
JakubecMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéPitrsbikeszaplaceno
JakubecMilanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec KrálovéPitrsbikeszaplaceno
JamborLuděkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LovosiceAlltraining.czzaplaceno
JanáčekTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéQuadientzaplaceno
JanotaMarcelDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Lázně Bělohradzaplaceno
JarůšekJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SpešovSpešovzaplaceno
JečnýJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Všeňzaplaceno
JedlickaJosefKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
JedličkaRadimDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 4zaplaceno
Jelínek Vladimír Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
JelinkovaPetra Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Hora zaplaceno
JeřábekPetr Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
JeriováLenkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
JežekLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Benešovzaplaceno
JindraJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vamberkzaplaceno
JIránekTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) KopidlnoLawizaplaceno
JIŘENA Pavel Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Jablonec nad Nisou AuthorMasters zaplaceno
JirkováNatálieKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Praha 4zaplaceno
JirousJosefKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královékadado.czzaplaceno
JirouskováPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Černožice#GLADIATORRACETEAMzaplaceno
JiroušDominikDětský pohár DM10 (9 - 10 let)KADADOzaplaceno
JiroušDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroušováKarolína FrancisDětský pohár DZ6(0 - 6 let)KADADOzaplaceno
JiroušováKamilaKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéKADADOzaplaceno
JiroutMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lukašov Jablonec nad Nisouzaplaceno
Jirsová ZuzanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PODĚBRADY zaplaceno
JírůDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kouřimzaplaceno
JoudalováMartinaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Broumovzaplaceno
JunekVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
JunekDanielKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 10zaplaceno
JungvirtLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králíkyzaplaceno
JunkováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
KabátMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PříborSDH Hájovzaplaceno
KábrtováAdélaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Úpicezaplaceno
KadlecPetrKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) JaroměřJKF Jaroměřzaplaceno
KadlecVáclavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Smolnicezaplaceno
KakrdaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
KalinaJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
KáňaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Červený KostelecPitrs Bikeszaplaceno
KaňkaDavidDlouhá trať - MM 100 kg - MužiKozojedyzaplaceno
KaňkaDavidKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Vysoké Veselí BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
KarabaZdeněkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ChotěbořKABA sport Chptěbořzaplaceno
KarnetOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Králův DvůrDexter Cycling Clubzaplaceno
KarochováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 9TRIATLON NA RUŽOVOzaplaceno
KaslikJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Brannázaplaceno
KaszášDionýzDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Prahazaplaceno
KašparZbyněkKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouTřebešovzaplaceno
KaulRaphaelDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Kaulzaplaceno
KertészVladimírDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PrahaMONDRAKER hobby teamzaplaceno
KhýrováAnetaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
KinčlováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
KleisnerPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostřetínzaplaceno
KlepetkoJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Malečzaplaceno
KnittelJanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Náchodzaplaceno
KnopLukášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec Královézaplaceno
KnopJanDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Hradec Králové zaplaceno
KnotekIvoDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Letovicezaplaceno
KoblasaJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEMCarla.kupkolo.czzaplaceno
KoblihaOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) VizoviceWWW.ZLINSKA50.CZzaplaceno
KočárekZbyněkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Chodovská Huť 40Elis team Mariánské Láznězaplaceno
KočíMartinOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
KočíLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) BýšťINT CZzaplaceno
KočíDušanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
KočíDanielOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
KočováBarboraDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)INT CZzaplaceno
KohoutMichaelDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 3Praha 3 - Žižkovzaplaceno
Kohout MartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) JeřiceTeam911zaplaceno
KohoutJaromírDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) NáchodTeam911zaplaceno
KohoutováVeronikaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) MiletínTeam911zaplaceno
KokrdaVojtěchKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královézaplaceno
KokrdováVěraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hraec Královézaplaceno
KombercováRenataDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) JaroměřTriclub Dobruškazaplaceno
KopeckáDominikaOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
Kopecký Lukáš Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Brandýs nad Orlicí Prestige cycling team zaplaceno
KopeckýJanDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Prestige Cycling Teamzaplaceno
KopeckýLiborDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Mořinazaplaceno
KopeckýJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
KopřivováAdélaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)BIKE TEAM Nové Město na Moravězaplaceno
KořánOttoKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Czech cycling teamzaplaceno
KorelBenDětský pohár DM12 (11 - 12 let)DuBeMa MTB Svítkovzaplaceno
KorelDušanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceDuBeMa MTB Svítkovzaplaceno
KorelMaxDětský pohár DM10 (9 - 10 let)DuBeMa MTB Svítkovzaplaceno
KostkanVojtěch Dlouhá trať - MM 100 kg - MužiPředměřice nad Labemzaplaceno
KošárKarelDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) ProstějovKřižák Teamzaplaceno
KoškováSilvieDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Chvaleticezaplaceno
KošvanecMiloušKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Běrunicezaplaceno
KotyzovaZuzanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRestaurace Park Golf zaplaceno
KoutnáKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové, Pláckyzaplaceno
KovářMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stěžeryzaplaceno
KovaříkŠtěpánDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
KovaříkJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Pardubicezaplaceno
KozlováVeronikaOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
KrálíkMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
KramuleTadeášDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
KramuleMatyášDětský pohár DM12 (11 - 12 let)zaplaceno
Krátký Petr Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
Krátký JanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov zaplaceno
KratochvílLukášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Sobětuchyzaplaceno
KrausMiroslavDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Lazne BelohradLazne Belohradzaplaceno
KrausLukášDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Lázně BělohradLázně Bělohradzaplaceno
Krček Vojtěch Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
Krčková EliškaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Bílá Běska Teamzaplaceno
KrejčíkJosefDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hradec Královézaplaceno
KřížJakub Dětský pohár DM10 (9 - 10 let)BIKE TAEM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚzaplaceno
KrouskýVáclavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Praha 10zaplaceno
KubaPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Velké Popovicezaplaceno
KubantPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečBIKE for LIFE bike clubzaplaceno
KubečekPetrDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Prahazaplaceno
KubištaMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořicezaplaceno
KučatýJanDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOstravaQuadientzaplaceno
KučeraJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) VrbovecWINNERS zaplaceno
KučeraMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Roveňzaplaceno
KučeraJiříKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) PardubiceDECATHLON Kalenji Teamzaplaceno
KudrnaDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Cervene PeckySk Slavoj Caslavzaplaceno
KudrnaOndrej Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Kudrnovizaplaceno
KudrnaTomáš Dětský pohár DM12 (11 - 12 let)CYCOLOGY NORTH BIKE CLUBzaplaceno
KudrnaMatyáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)CYCOLOGY NORTH BIKE CLUBzaplaceno
KudrnovaKristyna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Cervene Peckyzaplaceno
KulhánekFrantišekOdrážedla (1-5 let)Ku-Ku-Hkzaplaceno
KulhánkováAnnaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Ku-Ku-Hkzaplaceno
KulhánkováJana Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
KulveitDanielKrátká trať - Rodinný team 2 členiDvůr Králové n.L.zaplaceno
KulveitTobiášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dvůr Králové n.L. Carla.Kupkolo.czzaplaceno
KulveitŠimonDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labemzaplaceno
KumprechtováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Libranticezaplaceno
KuntováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně Bělohradzaplaceno
KupJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
Kupka Roman Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Ústí nad Orlicí Havrani Hylvátyzaplaceno
KupskýPetrDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dolní Rožínkazaplaceno
KurákováIvanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Prahazaplaceno
KuříkTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Nová Pakazaplaceno
KutnarMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý Banditizaplaceno
LacinaAlešKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Svatý MikulášCyklo team KOLA 98zaplaceno
LangrMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Stěžeryzaplaceno
LaštůvkaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hlinskozaplaceno
LaštůvkaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) HlinskoBarta.bikezaplaceno
Lázňovská RomanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nové DvoryBikerizaplaceno
LázňovskýJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nové DvoryBikerizaplaceno
LenzingMichalDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Trutnovzaplaceno
LesinaOndřejDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) HumpolecSKY Humpoleczaplaceno
LexmanPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Broumovzaplaceno
Lhotáková Kristýna Dětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Rohozec Amulet Team zaplaceno
Lhotáková Sofie Dětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Rohozec Amulet Team zaplaceno
LinekJakubDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PotštejnDRiVzaplaceno
Lněnička Tomáš Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Lubná F-BIKE KLUB SÁDEK zaplaceno
LorencLukasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) KvasinySki team Jimramovzaplaceno
LorencBohumilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JimramovSKI team Jimramovzaplaceno
MacekJosefKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Kostelec nad Orlicízaplaceno
MacháčekDominikDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Církvicezaplaceno
MačekPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Trutnov 1zaplaceno
MahútOndřejDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Boskovicezaplaceno
MajerPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
MajorováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PardubiceMattoni Freerun Pardubicezaplaceno
MakovskáFrantiška Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Makovkyzaplaceno
MakovskýMatyášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Hradec Královéhledám teamzaplaceno
MakovskýDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
MalířJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéGHOST Teamzaplaceno
MalířHónaDětský pohár DM12 (11 - 12 let)GHOST Junior Teamzaplaceno
MalířováEvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéGHOST Teamzaplaceno
MarakPeterDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Prahazaplaceno
MarečekJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Hradec KrálovéVelocentrum Stratos Autozaplaceno
MarešováNatálieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)BIKE TEAM Nové Město na Moravězaplaceno
MarhanJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kutná Horazaplaceno
MaršálekJan Dlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) PraskačkaGHOST TEAMzaplaceno
MaršálekAdamDětský pohár DM14 (13 - 14 let)GHOST junior teamzaplaceno
MaršálkováMarkétaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) HSK cycling teamzaplaceno
MartinJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Náchodzaplaceno
MartincováPavlínaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Trutnovzaplaceno
MartinčekováMarkétaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 3zaplaceno
MartínekDušanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Uhlířská LhotaLike Bike Rasochyzaplaceno
MartínkováLibušeKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Týnec nad LabemLIKE BIKE Rasochyzaplaceno
MartiškaMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
MaslanikZdenekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha zaplaceno
Mašek Zdeněk Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NeratovicePomáháme dětem s psychickým i fyzickým postižením z.s. Kladnozaplaceno
MatějkaMarekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehušicezaplaceno
MatějkováMarcelaKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehušicezaplaceno
MatesPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatesováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) ČeperkaMatesácizaplaceno
MatoulekTomášDětský pohár DM12 (11 - 12 let)Loko APACHE Trutnovzaplaceno
MatoulekJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) TrutnovLoko APACHE Trutnovzaplaceno
MatoulekJiříDětský pohár DM14 (13 - 14 let)Loko APACHE Trutnovzaplaceno
MatysíkKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Šumperkzaplaceno
MedekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové 9zaplaceno
MedunaTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ChrudimSwiss Nik cycling teamzaplaceno
MeierLukášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Žďár nad MetujíGHOST Teamzaplaceno
MelicharTomášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
MenclováŠárkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Tj Sokol Hradec Královézaplaceno
MendřickáMonikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Víchová nad JizerouMedřinkyzaplaceno
MendřickáMartaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Víchová nad JizerouMedřinkyzaplaceno
MervartVáclav Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) DobruškaTC Dobruškazaplaceno
MesnerJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lazne BelohradLázně Bělohradzaplaceno
MichalMilošDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) RouchovanyM Sportzaplaceno
MichalecPetrDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) NáchodPítrs bikes team zaplaceno
MikešDavid Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 9zaplaceno
MinaříkováDenisaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) PrahaNN2019zaplaceno
MiroslavKulhánekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéKu-Ku-Hkzaplaceno
MlčákJanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ValšoviceCyklosport Hranicezaplaceno
MlynářJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) DívčiceCYKLO JIŘIČKAzaplaceno
MoidlováGabrielaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 6 - Liboczaplaceno
MokaMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) SlatiňanyMTBC i-bike Sokol Chrudimzaplaceno
MolnarNorbertKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveCD-Cargozaplaceno
MolnarJessicaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)zaplaceno
MoravcováMarcelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Libereczaplaceno
MoravecDaliborDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Libereczaplaceno
MoravecPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Nové Město nad Metujízaplaceno
MorávekRomanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) ČernilovSK Špindlzaplaceno
MotlRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Benátky nad JizerouRo-Jazaplaceno
MrázekLadislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JeřišnoViktorie Jeřišnozaplaceno
MrkvičkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéGhost teamzaplaceno
MunzarJanKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dvůr Králové nad LabemCarla.Kupkolo.czzaplaceno
MusalFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
MusilŠtěpánDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Písečná u ŽamberkaPísečnázaplaceno
NadějePetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jílové u Prahyzaplaceno
NádvorníkJiříKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéHSK cycling teamzaplaceno
NecidMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
NedošínskýPavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dvůr Králové nad Labem zaplaceno
NejedláJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 18NN2020zaplaceno
NejedlýVáclavDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Praha 18NN2020zaplaceno
NěmecOndřejDlouhá trať - MM 100 kg - MužiŽďár nad Sázavouzaplaceno
NetolickaPavlaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná HoraBikerizaplaceno
NetolickyMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kutná HoraBikerizaplaceno
NiedobaAdamDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jablunkovzaplaceno
Nosek RudaDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Králové VELOCENTRUM-STATOS AUTO zaplaceno
NosekFilipDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Černíkovicezaplaceno
NovákMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) KosmonosyBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
NovákLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Týniště nad Orlicízaplaceno
NovákJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ChrudimSwiss Nik Cycling Teamzaplaceno
NovákovaLauraDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
NovotnýRadekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) OsíkOCK Osíkzaplaceno
NovotnýMiloslavKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec Královézaplaceno
Novotný Tomáš Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Proseč nad Nisouzaplaceno
NovotnýMichalDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Čelechovice na Hanézaplaceno
NovotnýJiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéJINO RC modelyzaplaceno
NovotnýDaweKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KraloveMokrý banditizaplaceno
NovotnýDavidOdrážedla (1-5 let)Mokrý Banditizaplaceno
NovotnýLuděkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
Novotný David Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Hodkovice nad Mohelkou zaplaceno
NývltTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 4Nývlťácizaplaceno
NývltováBarboraDětský pohár DZ12 (11 - 13 let)zaplaceno
OchocThomasKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
Olšovská JelínkováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 15NN2020zaplaceno
OlšovskýVítězslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 15NN2020zaplaceno
OndráčekJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
OpltováSimonaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Štětízaplaceno
OtavaDaniel Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec Královézaplaceno
OuřeckáMiroslavaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Kutná Horazaplaceno
PabištaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec královézaplaceno
PaděrováPetraKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Vrchlabízaplaceno
PalmeDanielKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nový Bydžovzaplaceno
PařízekVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) ŽivaniceVELOcoach.czzaplaceno
PatkaMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradBělohradácizaplaceno
PauserMiroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JihlavaRodina Pauserzaplaceno
PavlíčkováMonikaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Káranicezaplaceno
Pavlík martinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) liberec zaplaceno
PazderaJanDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Uličnícizaplaceno
PazderaTomášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Vyšehněvicezaplaceno
PazderováEmaDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Uličnícizaplaceno
PecaMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně BělohradKola Šír Bělohradzaplaceno
PěchoučekZdeněkDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ČeperkaBAKAKO Nová Pakazaplaceno
PečenkaAntonínKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vyžlovkazaplaceno
PejchaAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořiněveszaplaceno
PejchováEvaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hořiněveszaplaceno
PejšaVojtěchDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ŘevniceKola Štorek Řevnicezaplaceno
Pešek Vladimír Dlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Kostelec nad Orlicí zaplaceno
Pešek Jiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
PeteraJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Dvůr Králové nad LabemCyklobanda.czzaplaceno
PeterkaJiříDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Praha 4cyklo Faltýnekzaplaceno
PeterkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Praha 4cyklo Faltýnekzaplaceno
PetrMilanDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Velké Pořičizaplaceno
PetráčekVáclav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní JeleníHorní Jelenízaplaceno
PetrnoušekDominikKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) HoliceCykloprofi Goldfrenzaplaceno
PewnerVlastimilDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Litovelzaplaceno
PilnáčekRadekKrátká trať - Rodinný team 2 členiSmiřiceHSK cycling teamzaplaceno
PíšaLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hostinnézaplaceno
PlecháčováValentýnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nový Bydžovzaplaceno
PlíšekVáclavKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nová PakaBakako Nová Pakazaplaceno
PODOLKA Stanislav Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) TURNOV zaplaceno
PojdaLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceGepard Pardubicezaplaceno
PojdaZvonimírDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) PardubiceGepard Pardubicezaplaceno
PojdováAdélaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) PardubiceGepard Pardubicezaplaceno
PokornáKateřinaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Prahazaplaceno
PokornáAdélaDětský pohár DM12 (11 - 12 let)Bitters Superior Cyklolive teamzaplaceno
PokornýLadislavKrátká trať - Rodinný team 2 členiLiberec 14Bitters superior Cyklolive teamzaplaceno
PolachMarianKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Doksyzaplaceno
PolášekDanielDětský pohár DM12 (11 - 12 let)BAKAKO Nová Pakazaplaceno
PolčákMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) OlomoucKiki & Mikizaplaceno
PolmanDanielDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nová PakaUltra Paka Racing Teamzaplaceno
PončaJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Ostravazaplaceno
PořízMilanDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) ChotěbořKABA Sport Chotěbořzaplaceno
PospisilVaclavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilove u Prahyzaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Dolní Přímzaplaceno
PotůčekRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dolní Přímzaplaceno
PourDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Miletínzaplaceno
PourMilanKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hořicezaplaceno
Povolný Karel Dlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kutná Hora zaplaceno
PrazanVladimirKrátká trať - MUŽI 60 (od 60 let) Hradec KraloveBike Sport Hradec Kralovezaplaceno
PražákRomanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Broumovzaplaceno
PražákováVeronika Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Rtyně v Podkronošízaplaceno
PřibylováDagmarDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) BystřecELEVEN BlackET teamzaplaceno
PříhodaJiří Dlouhá trať - MM 100 kg - MužiHradec KrálovéSpeed Ski CZzaplaceno
Příhodová PavlínaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hradec králové zaplaceno
PrknoZdeněkDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
ProcházkaTomášKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nové Město na MoravěBike Team Nové Město na Moravězaplaceno
ProuzaLadislavDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) VrchlabíBikeStars Vrchlabízaplaceno
ProvazDavidDlouhá trať - MM 100 kg - MužiPasekaTorun Czechzaplaceno
PrůchaJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) CBC Teamzaplaceno
PutschöglJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Praha 5 RadotínGalaxy Cyklošvec Stevens zaplaceno
Račanský Pavel Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubice zaplaceno
RambouskováKristýnaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) OlomoucKiki & Mikizaplaceno
ReichlLukášDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
RérychLukáš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
řezníčekadamKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Nová Pakastrong riders teamzaplaceno
řezníčkovákarolínaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)strong riders teamzaplaceno
RežňákDavidOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
RichterZbyněkDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) SezemiceGHOST teamzaplaceno
RohlenaJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) chlumec nad cidlinouJanča*Kubajzzaplaceno
RollMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Albrechtice nad OrlicíOOB Albrechtice nad Orlicízaplaceno
RudolfTomášDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) HronovWikov Hronovzaplaceno
RusiňákJakubKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
RůžičkaJakubDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) ChrudimCyklo bendlzaplaceno
RybanskáDagmarKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
RybanskýJakub Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
RybářPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Libice nad Cidlinouzaplaceno
RybínPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Králové602258052zaplaceno
RybínováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec Králové zaplaceno
RydloJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Příbramzaplaceno
RydlováLenkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Příbramzaplaceno
RyndováZdeňkaKrátká trať - Rodinný team 2 členiHradec KrálovéHSK cycling teamzaplaceno
RyndováAnnaDlouhá trať - Z18 - Juniorky (15-18let) HSK cycling teamzaplaceno
RyšaváZuzanaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
RyšavýKamilKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
RyšavýJonáš Dětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
RytířVojtěchOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
RytířDaliborDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Brandýs nad Labemzaplaceno
SaidlPavel Dlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) HronovM2C groupzaplaceno
SalabaJiří Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Senicezaplaceno
SamekJakub Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jičínzaplaceno
SchmidtováTerezaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) PardubiceGHOST teamzaplaceno
SchulzPetrDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha východzaplaceno
SchulzováŽofinkaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
SechovecJiří Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Kutná Hora zaplaceno
SedláčekBohuslavDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)Hradec KrálovéBoza Analyticszaplaceno
SedláčkováKateřinaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Hradec Králové 12Bikerespectzaplaceno
SelvekVojtěchKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Stará PakaBAKAKO Nová Pakazaplaceno
SemerákRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Dašicezaplaceno
SkalickýSebastianDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
SkalickýTobiasDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
SkalickýKryštofDětský pohár DM10 (9 - 10 let)zaplaceno
SkrbekJanDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)LiberecBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
SkrovnáAdrianaDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)zaplaceno
SkrovnýTobiasDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
SlavíkováVeronikaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Benešov u Semilzaplaceno
SmolkaTomášDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Boskovicezaplaceno
SmolováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) VimperkCBC TEAMzaplaceno
SobekMartinDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Chropynězaplaceno
SpáčilLeopoldDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LetoviceNOVATOP LAPIERRE / Letovicezaplaceno
SpišákováPavlaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Hradec KrálovéAVENIRzaplaceno
Steinbauerová Klára Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Nový nemojov zaplaceno
StohwasserRichardDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) JK CYKLOzaplaceno
StrnadJosefDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hořičkystrzaplaceno
StrnádekRomanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek nad Nisouzaplaceno
StrnádekStanislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hrádek Nad NisouČerný konězaplaceno
StrnadováNatálieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Atletika Trutnovzaplaceno
StrnadováBarboraDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Gymnastika Trutnovzaplaceno
StuckaMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Liberec 9zaplaceno
StunaJosefDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) ChotěbořKaba sport Chotěbořzaplaceno
SvítekJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Úvalyzaplaceno
SvobodaPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéDECATHLON Czech cycling teamzaplaceno
SvobodaJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Kolín 2zaplaceno
SwaczynaAdamKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) NÁCHODRedpoint Team zaplaceno
ŠatalaVladimírDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) LubicaWWW.COREX.CZzaplaceno
ŠídaMartinDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Prahazaplaceno
ŠimekDavid Krátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Praha 3zaplaceno
ŠimekDominikKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Prahazaplaceno
ŠimekAlešDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Jilemnicezaplaceno
ŠimkováKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Česká LipaHolky z Lípyzaplaceno
ŠípekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
ŠípkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRock Machine - Cyklomaxzaplaceno
Šitinová Martina Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Opočnozaplaceno
ŠkodováRadkaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Lázně Bohdanečzaplaceno
ŠkultetyováAndreaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Frýdek-MístekSDH Skalicezaplaceno
ŠkuthanAntonín Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Světec zaplaceno
ŠkvrnaKarelDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) České BudějoviceCBC TEAMzaplaceno
ŠollarDavidDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LiberecLibereczaplaceno
ŠpičákJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudimzaplaceno
ŠrámKarelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) PardubiceLanyzaplaceno
ŠrámLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně Bělohradzaplaceno
ŠrámekFilipKrátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Třebechovice pod OrebemŠrámkovizaplaceno
ŠrámekIvoKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Třebechovice pod OrebemSramkovizaplaceno
ŠtanclRomanDětský pohár DM10 (9 - 10 let)Rasovicezaplaceno
ŠtanclŠtěpánDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Rasovicezaplaceno
ŠťastnáVeronikaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) PcheryPcheryzaplaceno
ŠťastnýRomanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Hradec KrálovéRock Machine-Cyklomax zaplaceno
ŠtěpánekLiborKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Dobruškazaplaceno
ŠtěpaníkBedřichDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) RýmařovForce Fojtík Wilierzaplaceno
ŠtěpánováDitaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) DobruškaKOB Dobruškazaplaceno
ŠtépánováSvětlanaDlouhá trať - Z20 - Ženy (od 19 do 29 let) LetoviceGladiatorraceteamzaplaceno
Štěpanovská EvaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Lázně BohdanečQuintbike.czzaplaceno
ŠtreglováVeronikaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Vrchlabízaplaceno
ŠulcFilipDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubiceSpecialized Fatboyzaplaceno
ŠulcováLucieKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Česká LipaHolky z Lípy zaplaceno
ŠůnaDanielKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDragons Trutnovzaplaceno
ŠůnaJaroslavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ŠupStanislavKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
ŠvábJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Mnichovo HradištěGreyhound Racing Teamzaplaceno
ŠvandrlíkFrantišekDlouhá trať - M18 - Junioři (15 - 18let)JIlemniceBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
ŠvihálekJiříDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) PardubicePacholegzaplaceno
TauchmanMichalDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) ČernilovRock Machine Cyklomaxzaplaceno
TázlarováEliškaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Vrchlabí 1zaplaceno
TeuberováKateřinaDlouhá trať - Z30 - Ženy (od 30 do 39 let) Náchodzaplaceno
TichýMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Čermná nad Orlicízaplaceno
Tichý Tomáš Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chrudim Alltraining.czzaplaceno
TláskalJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Chlumec nad Cidlinouzaplaceno
TofanKarelDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
TomanLubošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA.KUPKOLO.CZzaplaceno
TomanLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Horní BrannáCARLA.KUPKOLO.CZzaplaceno
TomešJiříKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
TopolTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceCycling Team SUP Doubravicezaplaceno
TopolováSáraDětský pohár DZ6(0 - 6 let)Cycling Team SUP Doubravicezaplaceno
TopolováEmaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Cycling Team SUP Doubravicezaplaceno
TRLLOLukášDětský pohár DM10 (9 - 10 let)BAKAKO Nová Pakazaplaceno
TRLLOVÁŠárkaDětský pohár DZ14 (13 - 14 let)BAKAKO Nová Pakazaplaceno
TruhlářJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Police nad MetujíHSK cycling teamzaplaceno
TruksaIvanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Nižborzaplaceno
TužeOndřejKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Vrchlabí 3Morsyzaplaceno
UlvrAdam Krátká trať - Junioři (od 15 - 18let) Carla.kupkolo.czzaplaceno
UlvrTadeáš Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
VacekJaromírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Týniště nad OrlicíNN2020zaplaceno
VachuškaMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ždírec nad DoubravouSKI&BIKE Modelárna Novákzaplaceno
VachuškováSimonaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Ždírec nad DoubravouKPC Ždírec nad Doubravouzaplaceno
VáclavíkJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Kamenný UjezdCBC Team České Budějovicezaplaceno
ValentaVojtěchKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Sobětuchyzaplaceno
Váňa Michal Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Žehusicezaplaceno
VanclováTerezaDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)zaplaceno
Vaněk JanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRestaurace Park Golf zaplaceno
VaněkLuborOdrážedla (1-5 let)Obklady Vaněkzaplaceno
VaněkMatějDětský pohár DM6 (0 - 6 let)BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMzaplaceno
VaněkAlešKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
VaníčekMilanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hostouňzaplaceno
VanišDominikDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
Vaňková Ivana Krátká trať - Rodinný team 2 členiPardubice Delfínci zaplaceno
VardanMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Uherské HradištěBenákzaplaceno
VávraStanislavDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) MiletínTeam 911zaplaceno
VavřinaLukášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
VejvodaJosefDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) LíšniceWWW.COREX.CZzaplaceno
VelebilAntonínDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Praha Horní Počernicezaplaceno
VeselkaRadekDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Opočnozaplaceno
VeselkaZdeněkDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Třebechovice pod OrebemHSK cycling teamzaplaceno
VeselýPetrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Rychnov nad KněžnouVessyzaplaceno
VeverkaZdenekDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) záchlumízaplaceno
VeverkaDavidKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Hradec KrálovéDecathlon Czech Cycling Teamzaplaceno
VíchováAnnaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Pardubicezaplaceno
VikSamuel Dětský pohár DM14 (13 - 14 let)S-Sport Hronovzaplaceno
VikPavelDlouhá trať - MM 100 kg - MužiOpatovice nad Labemzaplaceno
VítJanDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Úpicezaplaceno
VÍTZdeněkDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
VítekFrantišekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Býčkovicezaplaceno
VittekMartinDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Jablonec nad NisouHillock Teamzaplaceno
Vlachynská Kristýna Krátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
VlachynskýDominikKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Stěžery HaKi-Runzaplaceno
VlasakovaJanaKrátká trať - ŽENY 23 (od 19 do 23let) Velichovkyzaplaceno
VodehnalMartinDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) LitomyšlPrestige cycling teamzaplaceno
Vojáček Martin Dlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Česká Lípa 8TTeamzaplaceno
VojáčekMichalKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Česká Lípa8TTeam zaplaceno
Vojáček Jakub Dlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Česká Lípa 8TTeamzaplaceno
VojtíšekDominikKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
VojtíšekMartinKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Ostroměřzaplaceno
VokačoAdéla Krátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) zaplaceno
VokačovaKateřinaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Jilemnicezaplaceno
VoltrJanDlouhá trať - M20 - Muži (od 19 do 29let) Velichovkyzaplaceno
VondálDavidKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) LetoviceMasáže Davidzaplaceno
VoňkaDavidKrátká trať - MUŽI 23 (od 19 do 23let) Dvůr Králové nad LabemCarla.kupkolo.czzaplaceno
VopršalováKateřinaKrátká trať - Juniorky (od 15 - 18let) Nova PAkaBakako Nová Pakazaplaceno
VoroninAlexandrKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) JáchymovBelhedonzaplaceno
VosátkaTomášKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec KrálovéRockMachine - Cyklomaxzaplaceno
VostradovskáAnetaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Chrastzaplaceno
VotavaJanDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Řetovázaplaceno
Votroubek MaxDětský pohár DM8 (7 - 8 let)zaplaceno
VotypkováPavlaDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) Hradec KrálovéRun4Fun, BŽBzaplaceno
VtípilRadekKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) PardubiceGhost Teamzaplaceno
WolfMíraDětský pohár DM6 (0 - 6 let)Beanyzaplaceno
WolfováAmálkaDětský pohár DZ8 (7 - 8 let)Beanyzaplaceno
ZadinaPetrDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Havlíčkův BrodKABA-SPORT Chotěbořzaplaceno
ZahrádkováMichaelaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Pardubicezaplaceno
Zajacik Šimon Dětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
Zajačiková Anežka Dětský pohár DZ6(0 - 6 let)zaplaceno
ZajícVladimírKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Odolena Vodazaplaceno
ZajícováŠárkaKrátká trať - Rodinný team 2 členiOdolena Vodazaplaceno
ZamastilJiříDlouhá trať - M40 - Muži (od 40 do 49let) Nové Město nad Metujízaplaceno
ZámečníkMarekOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
ZámečníkPavelKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Hradec Královézaplaceno
ZaplatílekJan Krátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VrchlabíTJ Spartak Vrchlabízaplaceno
ZaplatílekMilošKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) VrchlabíTJ Spartak Vrchlabízaplaceno
ZářeckýMichalDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Přeloučzaplaceno
ZborkaRonnieDlouhá trať - M30 - Muži (od 30 do 39let) Kladnozaplaceno
ZdeňkováZuzanaDlouhá trať - Z40 - Ženy (od 40 do 49 let) Praha 15zaplaceno
ZejfartJanKrátká trať - MUŽI (od 24 až 59 let) Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad zaplaceno
ZelenáLucieDětský pohár DZ10 (9 - 10 let)Bitters Superior Cyklolive Teamzaplaceno
ZelenáPavlína Krátká trať - Rodinný team 2 členiLiberecBitters Superior Cyklolive Teamzaplaceno
Zelený Tomáš Krátká trať - Rodinný team 2 členiLiberec zaplaceno
ZelenýJakubDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bitters Superior Cyklolive Teamzaplaceno
ZelenýPetrDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) Slatina nad Úpou ELEVEN MERCEDES_BENZ MITASzaplaceno
ZemánkováLenkaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Hořicezaplaceno
ZemekLubomirDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) HlavniceTJ Druzba Hlavnicezaplaceno
ZítkaSamuelDětský pohár DM8 (7 - 8 let)Bike Team Nové Město na Moravě zaplaceno
ZouharDrahomirDlouhá trať - M60 – Muži (od 60let) BlanskoELEVEN BlackET TEAMzaplaceno
ZouharovaDagmarDlouhá trať - Z50 - Ženy (od 50 let a starší) BlanskoELEVEN BlackET TEAMzaplaceno
ZoulíkováMichalaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) Holicezaplaceno
ZumrVojtěchDětský pohár DM6 (0 - 6 let)zaplaceno
ZumrOndřejOdrážedla (1-5 let)zaplaceno
ŽáčekPavelDlouhá trať - M50 - Muži (od 50 do 59let) Hradec Královézaplaceno
ŽádníkováJanaKrátká trať - ŽENY (od 24 až 59 let) PrahaBikemarast teamzaplaceno