Výsledky 2017

2017, Hradec Králové Děti
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.A2_DM6OLIVER Lodr (2012) Superior Cyklofit cyling Team41.7.0:01:28Diplom
1.A4_DZ10Zuzka Krátka (2008) Bike Freaks Holice831.29.0:03:35Diplom
1.A3_DZ8Babeta Kolářová (2009) DUKLA PRAHA481.20.0:02:37Diplom
1.A1_ODEdita Dúcká (2013) 331.1.0:00:42Diplom
1.A6_DM14Adam Bukáč (2003) 961.51.0:04:55Diplom
1.A5_DM12Jan Bajer (2005) Bakako Nová Paka381.50.0:04:51Diplom
2.A6_DM14Jonatan Rauchfuss (2003) 732.52.0:04:560:00:01Diplom
2.A1_ODŠtěpán Novák (2013) 612.1.0:00:42Diplom
2.A3_DZ8Ema Jirásková (2009) Mitas Team812.21.0:02:400:00:03Diplom
2.A5_DZ12Lucie Hainzelová (2005) O.K. MOTO RACING TEAM511.38.0:05:030:00:12Diplom
2.A2_DM6Filip Gamba (2011) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM922.9.0:01:300:00:01Diplom
2.A4_DM10Dominik Frencl (2007) GIANT Pitrs bikes111.33.0:03:370:00:02Diplom
3.A6_DM14Radim Zeman (2004) 1073.53.0:05:120:00:17Diplom
3.A2_DM6Marek Semerád (2012) 843.8.0:01:300:00:02Diplom
3.A4_DM10Vojtěch Novák (2008) BIKE FREAKE HOLICE602.34.0:03:380:00:03Diplom
3.A3_DM8Tomáš Kunc (2009) GHOST JUNIOR TEAM81.22.0:02:430:00:06Diplom
3.A5_DM12Antonín Jura (2006) 672.55.0:05:290:00:38Diplom
3.A1_ODKyštof Gamba (2013) Superior Cyklofit Cyling Team903.2.0:00:510:00:09Diplom
4.A6_DZ14Aneta Staňková (2004) Bakako Nová Paka411.39.0:05:160:00:21Diplom
4.A2_DM6Jakub Kosina (2011) KOSÁCI174.11.0:01:390:00:11Diplom
4.A1_ODAdéla Kašparová (2013) 774.2.0:00:510:00:09Diplom
4.A4_DM10Patrik Frencl (2008) GIANT Pitrs bikes123.35.0:03:390:00:04Diplom
4.A3_DM8Ondřej Bukovský (2010) Rock Machine - Cyklomax92.24.0:03:000:00:23Diplom
4.A5_DZ12Nikol Bezstarosti (2006) Bakako Nová Paka312.42.0:05:300:00:38Diplom
5.A4_DM10Daniel Srp (2007) Cyklosport+pit-stop.cz154.36.0:03:410:00:05Diplom
5.A6_DZ14Barbora Podlipná (2004) Bakako Nová Paka422.41.0:05:260:00:31Diplom
5.A5_DZ12Andrea Langová (2006) APACHE LOKO TRUTNOV623.44.0:05:310:00:40Diplom
5.A1_ODVojtěch Kosina (2014) KOSÁCI165.3.0:00:530:00:12Diplom
5.A2_DZ6Vanesa Horáková (2011) Sportík Čáslav221.8.0:01:410:00:12Diplom
5.A3_DZ8Vanesa Bohánská (2010) SKI TEAM LIBEREC503.23.0:03:040:00:28Diplom
6.A2_DZ6Amelie Víchová (2011) 372.9.0:01:470:00:19Diplom
6.A6_DZ14Adéla Špičková (2003) 853.43.0:05:310:00:36Diplom
6.A5_DM12Ondřej Rus (2006) S - SPORT HRONOV1053.56.0:05:400:00:49Diplom
6.A4_DM10Matěj Piták (2007) KAH Vrchlabí55.38.0:03:470:00:12Diplom
6.A1_ODNikol Malinová (2014) 476.3.0:00:550:00:14Diplom
6.A3_DM8Ondřej Dúcký (2010) 323.26.0:03:090:00:32Diplom
7.A2_DZ6Lucie Zajačiková (2012) 653.10.0:01:480:00:20Diplom
7.A5_DM12Martin Strunz (2006) Profika.cz544.58.0:05:410:00:50Diplom
7.A1_ODJiří Strnad (2014) TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA277.4.0:01:010:00:19Diplom
7.A3_DZ8Adéla Pokorná (2009) Superior Cyklofit Sport Team LIberec684.24.0:03:170:00:41Diplom
7.A6_DZ14Barbora Marková (2004) TJ Sokol HK704.45.0:05:350:00:40Diplom
7.A4_DM10Filip Chvojka (2007) GHOST TEAM196.40.0:03:490:00:14Diplom
8.A5_DZ12Kateřina Vopršalová (2006) BAKAKO Nová Paka364.47.0:05:530:01:02Diplom
8.A6_DM14Marek Štěpánek (2004) 934.59.0:06:110:01:16Diplom
8.A4_DM10František Paulus (2007) Bakako Nová Paka397.39.0:03:490:00:14Diplom
8.A2_DM6Tomáš Melichar (2011) 745.12.0:01:500:00:22Diplom
8.A3_DM8Vojtěch Kočí (2010) 534.27.0:03:180:00:42Diplom
8.A1_ODGabriela Benešová (2015) WIKOV SKUHROV718.4.0:01:050:00:23Diplom
9.A1_ODMarkéta Moravíková (2015) 1029.5.0:01:060:00:24Diplom
9.A2_DZ6Sára Marečková (2011) Velocentrum-Stratos Auto14.12.0:01:550:00:27Diplom
9.A5_DZ12Tereza Machová (2006) 975.48.0:05:540:01:03Diplom
9.A3_DM8Tomáš Kudrna (2009) Superior Cyklofit Cyling Team915.28.0:03:190:00:43Diplom
9.A4_DM10Tomáš Jarovský (2008) KRAMOLNA438.41.0:03:570:00:22Diplom
10.A2_DM6Jakub Žampa (2011) 446.13.0:01:580:00:29Diplom
10.A3_DZ8Eliška Zajačiková (2010) 645.25.0:03:210:00:44Diplom
10.A5_DM12Josef Marek (2006) 695.60.0:07:150:02:23Diplom
10.A4_DM10Hóna Malíř (2008) GHOST JUNIOR TEAM349.42.0:03:590:00:24Diplom
10.A1_ODBětuška Chvojková (2013) GHOST TEAM1810.6.0:01:090:00:28Diplom
11.A1_ODJosef Zajačik (2015) 6311.5.0:01:210:00:39Diplom
11.A2_DM6Jan John (2011) S - SPORT HRONOV237.14.0:01:590:00:30Diplom
11.A3_DZ8Barbora Famfulíková (2010) 26.26.0:03:210:00:45Diplom
11.A5_DZ12Rozálie Cvejnová (2006) 496.49.0:07:340:02:43Diplom
11.A4_DZ10Barbora Bukovská (2008) Rock Machine - Cyklomax102.31.0:04:020:00:27Diplom
12.A1_ODMichal Šimůnek (2015) 11012.6.0:01:230:00:41Diplom
12.A3_DZ8Veronika Šimonová (2009) 287.28.0:03:250:00:49Diplom
12.A2_DM6Marek Moravík (2012) 1018.15.0:02:050:00:37Diplom
12.A4_DM10Antonín John (2008) S - SPORT HRONOV2410.45.0:04:030:00:28Diplom
13.A2_DM6Vojtěch Říčař (2011) 1009.16.0:02:100:00:42Diplom
13.A1_ODŠimon Matějka (2014) 5713.10.0:01:310:00:49Diplom
13.A4_DZ10Barbora Kočová (2007) 943.32.0:04:050:00:30Diplom
13.A3_DM8Ondřej Červený (2010) SELICHARKA826.29.0:03:260:00:49Diplom
14.A4_DM10Samuel Vik (2007) 3511.46.0:04:100:00:35Diplom
14.A1_ODEma Pazderová (2014) 2014.7.0:01:390:00:57Diplom
14.A3_DM8Dominik Jirouš (2010) KADADO787.30.0:03:310:00:55Diplom
14.A2_DM6Šimon Jirásek (2011) S-sportHronov8010.17.0:02:100:00:42Diplom
15.A2_DZ6Jessica Molnar (2012) 895.14.0:02:180:00:50Diplom
15.A3_DM8Marek Michal (2010) 78.37.0:03:460:01:10Diplom
15.A1_ODKarolína Jiroušová (2014) KADADO7915.11.0:01:500:01:08Diplom
15.A4_DM10Marek Beneš (2008) WIKOV SKUHROV7212.47.0:04:110:00:36Diplom
16.A3_DM8Matyáš Zuzánek (2010) 559.43.0:04:010:01:25Diplom
16.A2_DZ6Linda Šebková (2011) 1036.13.0:02:180:00:50Diplom
16.A4_DM10Kryštof Barták (2007) KAH Vrchlabí613.48.0:04:320:00:57Diplom
17.A2_DZ6Klára Paulusová (2013) Bakako Nová Paka407.15.0:02:220:00:54Diplom
17.A3_DM8Jiří Malina (2010) 4610.44.0:04:030:01:26Diplom
17.A4_DM10Michael Kolakovský (2007) Rock Machine - Cyklomax11714.49.0:04:450:01:10Diplom
18.A2_DM6Tomáš Pešek (2012) 3011.18.0:02:280:01:00Diplom
18.A4_DZ10karolína Kořínková (2007) 144.36.0:04:520:01:17Diplom
18.A3_DZ8Kristýna Bečková (2010) 598.34.0:04:330:01:56Diplom
19.A4_DZ10Veronika Rusová (2008) S - SPORT HRONOV1045.37.0:05:030:01:28Diplom
19.A2_DZ6Kamila Říčařová (2011) 998.16.0:02:280:01:00Diplom
20.A2_DM6Bedřich Strnad (2012) TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA2612.19.0:02:310:01:03Diplom
20.A4_DM10Patrik Dusza (2008) SK SKIVELO OLOMOUC9515.54.0:05:240:01:49Diplom
21.A2_DZ6Viktorie Ročinová (2011) 139.18.0:02:320:01:03Diplom
21.A4_DM10Adam Doležel (2008) 6616.57.0:05:400:02:05Diplom
22.A4_DZ10Bára Tomášová (2008) GoMango/höcker766.46.0:05:520:02:17Diplom
22.A2_DZ6Elena Famfulíková (2013) 310.19.0:02:320:01:04Diplom
23.A2_DZ6Klára Tomášová (2011) GoMango/höcker7511.17.0:02:320:01:04Diplom
24.A2_DM6Tomáš Hait (2011) 5813.20.0:02:330:01:04Diplom
25.A2_DM6Robin Gembal (2013) GHOST JUNIR TEAM8814.21.0:02:400:01:11Diplom
26.A2_DZ6Julie Horáková (2013) Sportík Čáslav2112.22.0:02:420:01:14Diplom
27.A2_DM6Vojtěch Zuzánek (2013) 5615.23.0:02:510:01:23Diplom
28.A2_DM6Václav Kočí (2012) 5216.25.0:03:070:01:39Diplom
29.A2_DZ6Rozálie Buková (2011) 8613.27.0:03:230:01:55Diplom
30.A2_DM6Filip Dostál (2013) 2917.31.0:03:320:02:04Diplom
31.A2_DM6David Nečas (2012) 10818.32.0:03:340:02:06Diplom
32.A2_DZ6Laura Soustružníková (2012) 4514.30.0:03:440:02:16Diplom
33.A2_DZ6Ema Topolová (2013) 2515.33.0:04:130:02:45Diplom
34.A2_DZ6Nela Hořeňovská (2014) VELOCENTRUM - STRATOS AUTA9816.35.0:04:380:03:10Diplom
35.A2_DZ6Antonie Buková (2013) 8717.40.0:05:200:03:51Diplom